Jens (afsnit 30)
Ganske som vanligt, stĂ„r Daniel pĂ„ trappen og venter pĂ„ mig, fuck det er nice. Efter et dejligt morgenkys gĂ„r vi hĂ„nd i hĂ„nd op til klassen. Vi har engelsk de fĂžrste timer, der klarer Daniel sig okay. SĂ„ kommer en intro til de mere hĂ„rde naturfag, det glĂŠder jeg mig til. Vi fĂ„r en flere sider lang test, der skal vise vores niveau. Jeg klarer den rimeligt hurtigt, men kan se panikken i Ăžjnene pĂ„ Daniel. Nu fĂ„r jeg tid til at skrive til Tommy, og forklare om min situation. Hvordan kan jeg overbevise ham om, at jeg elsker ham, samtidig med at fortĂŠlle om bĂ„de Daniel og Anders. Jeg starter med det nemmeste, og fortĂŠller om min nye âlillebrorâ. Skriver at jeg sover med ham, og at vi har sex, at han er super sĂžd, og at vi kan lege med ham sammen. MEN det er naturligvis op til Tommy selv, han har pladsen i mit hjerte, og det er ham, jeg elsker.
SÄ kommer turen til historien om Daniel. Suk, det er svÊrere. Starter med at fortÊlle, at vi er to gayboys i klassen, at vi holder sammen, og viser alle, at to drenge kan have et Äbent forhold. Skriver, at jeg er sikker pÄ, at Tommy vil kunne lide ham. Igen forsikrer jeg Tommy om, at han er min kÊreste, og det er ham jeg vil have.
Jeg sender beskeden, og hÄber at han vil tage godt imod den.
Daniel er nÊrmest svedig og frustreret efter testen, det bedste jeg kan gÞre for ham, er at tage ham med ud pÄ toilettet og tage hans tryk. Vi lÄser os inde pÄ det sÊdvanlige lille lokum, hvor vi plejer at give efter for vores behov. Jeg er fast besluttet pÄ, at sutte ham glad og afslappet til vores snak i pausen. Heldigvis er drengen godt liderlig, sÄ han sprÞjter i min mund efter fÄ minutter. Jeg stopper ham, da han vil bytte.
âKom der er noget vi skal tale om, lad os kĂžbe en kop kaffe og sĂŠtte osâ.
Daniel ser lidt foruroliget ud, naturligvis kan han mÊrke, der er noget vigtigt pÄ vej.
Vi kĂžber kaffe og finder et hjĂžrne i kantinen.
Han fÄr fÞrst historien om min nye lillebror, at han bor hos mig, og at vi sover sammen. Daniel kan godt forstÄ, jeg ikke kan holde fingrene (pikken) fra ham. Han smiler og kalder mig sin lille liderlige drengeknepper. Han vil vide og han er lÊkker, og om han mÄ se ham snart. Daniel fortÊller, at han vil holde et party hjemme hos sig, og at jeg kan tage Anders med. Det vil jeg naturligvis meget gerne, men skal jo have lov af Morten fÞrst.
Morten har jo sagt, at Daniel gerne mÄtte komme og spise med en dag. SÄ tÊnker han kunne komme med hjem i dag mÞde Anders og mÄske hygge os lidt sammen.
Daniel vil gerne spise med, sÄ jeg skriver og spÞrger Morten. Jeg fÄr lov lige med det samme. Jeg skal dog selv kÞbe ind og lave maden, men fÄr lige fem hundrede kroner pÄ mobilpay. Morten er sgu ikke fedtet. Daniel skriver hjem, at han spiser hos mig. Men nu starter nÊste lektion, sÄ er der ikke tid til at tale om Tommy. Vi har dansk resten af dagen.
Vi cykler hjem til mig, men smutter lige indenom Kvickly, og kÞber ind. Det bliver frisk pasta, laks, hjemmelavet pesto og foccacia brÞd, samt en salat med tomat og bÞffelmozzarella. KÞber ogsÄ en italiensk rÞdvin og en hvidvin. Det blev faktisk kun lidt over de fem hundrede jeg fik fra Morten.
Da vi er hjemme vil Daniel kÊle og mÄske mere, men jeg sÊtter ham straks i gang med at hjÊlpe med maden. og ganske rigtigt kort tid efter kommer Morten hjem med Anders. Min lillebror kaster sig over mig og kysser mig pÄ munden. SÄ hilser han fÞrst pÊnt pÄ Daniel, men giver ham alligevel et kram og et kys pÄ kinden. Morten vil ikke stÄ tilbage for nogen, sÄ han kysser mig ogsÄ pÄ munden, og tager mig pÄ ballerne. SÄ giver han hÄnd til Daniel, men da han ser lidt skuffet ud, fÄr han ogsÄ et kys.
Anders gÄr i gang med at dÊkke bord, mens han sender frÊkke smil til Daniel. Jeg knokler pÄ med maden, har brÞd i ovnen, laks pÄ panden, pasta i gryden. Heldigvis er pestoen fÊrdig. Daniel Äbner vin, og skÊnker for Morten. Som det mest naturlige tager Morten fat om inderlÄret pÄ Daniel, og fÞrer hÄnden op i skridtet pÄ ham. Daniel ser fÞrst overrasket ud, men sÄ nyder han berÞringen. Anders har vÊret inde pÄ vÊrelset og tage tÞjet af, han kommer nu splitter nÞgen ud i kÞkkenet og sÊtter sig pÄ skÞdet af Morten.
âUndskyld Daniel, men vi plejer at vĂŠre nĂžgne, nĂ„r vi er hjemmeâ
âJeg skal ikke ĂždelĂŠgge noget, mĂ„ jeg bruge dit vĂŠrelseâ ?
Daniel smutter ind pÄ mit vÊrelse, og kommer tilbage nÞgen, hans pik svulmer allerede lidt.
Maden er fÊrdig, sÄ da de andre sÊtter sig til bords, mÄ jeg jo og smutte ind og smide tÞjet. Nu er vi tre nÞgne drenge. Morten kigger tilfreds rundt pÄ os. Morten og jeg sidder pÄ den ene side af bordet, mens Daniel og Anders indtager den anden. Vi spiser og nyder maden og vinen, selv Anders drikker lidt vin. snakken flyder frit, og pludselig sidder en nÞgen Anders pÄ skÞdet af min boyfriend. Daniel bliver lidt hektisk, da det lykkedes Anders af fÄ hans pik op mellem sine baller. Jeg burde nok have advaret ham mod min liderlige lillebror. Morten siger vi kan smutte ind pÄ vÊrelset, han skal nok skylle af og rydde op. Anders udbryder et jubelskrig, og styrter afsted, Daniel der nu er synligt hel stiv fÞlger efter, mens jeg mÄ fÞlge trop. Da jeg kommer ind pÄ mit vÊrelse, er Anders allerede pÄ alle fire pÄ sengen med en tube glidecreme i hÄnden. Jeg nikker til Daniel, at han godt mÄ kneppe min lillebror, mens jeg kigger pÄ. Han kommer rimeligt hurtigt i den stramme drengenumse. SÄ er det min tur. Jeg trÊnger op i ham, og knepper i den spermvÄde drengefisse. Anders klynker velfornÞjet. Han kan bare ikke fÄ nok.
Da jeg er fÊrdig, vender Anders sig om, og vi tager en suttetur pÄ drengepikken. Daniel og jeg deler sÊden mellem os i et kys hen over min lillebror.
Morten der har set det hele live pÄ sin ipad, banker nu pÄ dÞren, og siger kaffen er klar i stuen.
Vi stiller alle tre nÞgne med vÄde pikke i stuen. Der er dÊkket kaffebord, og sat lÊkre smÄkager frem. Anders sÊtter sig pÄ skÞdet af Morten. Efter en time mÄ Daniel hjem.
Jeg fĂžlger ham til dĂžren og kysser ham godnat.
âHĂ„ber ikke det var for meget i aftenâ ?
âTvĂŠrtimod, jeg glĂŠder mifÇ” allerede til at besĂžge jer igenâ.
Jeg bliver ikke engang overrasket, da jeg ser Morten er i gang med at kneppe Anders pĂ„ sofaen. Sikke et familieliv vi harâŠ..