Jens (afsnit 4)
NĂžgenhygge · â -
Jens (afsnit 4)
Jeg vÄgnede ved at jeg skulle tisse. FÞrst anede jeg ikke hvor jeg var. SÄ mÊrkede jeg den underlige fornemmelse af at vÊre i lingeri. Jeg stod op, men lige som jeg rejste mig tÊndte lyset ganske svagt i loftet, der mÄtte en eller anden fÞler. Havde godt set en dims oppe i hjÞrnet, men tÊnkte det var en tyverialarm.
Jeg gik ud pÄ gangen, her var det pÄ samme mÄde lyser tÊndte helt svagt, men det blev jo nemmere at finde rundt. Ude pÄ toilettet, trak jeg trusserne af, og lod dem ligge pÄ gulvet. SÄ satte jeg mig ned som en rigtig tÞs. Dejligt at fÄ tÞmt blÊren. Huskede svagt aftenen, og at jeg fik pik for fÞrste gang. Jeg mÊrkede pÄ mit numsehul, det var okay, men lidt Þmt. SÄ trak jeg strÞmperne og bhén af og lod ogsÄ det ligge pÄ gulvet. NÞgen gik jeg tilbage pÄ vÊrelset, og faldt hurtigt i sÞvn igen.
âHvad er det, kan du ikke finde ud af at rydde op efter dig ?â
Jeg gned Þjnene, over stod Morten, han var i sit lÞbetÞj. I hÄnden holdt han mit lingeri.
âJeg mĂ„ vist hellere lĂŠre dig nogle gode manererâ.
SÄ let som ingenting, blev jeg vendt om. og lÄ med min blottede numse i vejret. Morten satte sig pÄ sengen, og begyndte at smÊkke mine balder temmelig hÄrdt. Jeg havde virkelig aldrig fÄet smÊk fÞr. De gjorde forbandet ondt og var totalt ydmygende, i min alder, at fÄ smÊk i numsen. Jeg rÄbte op og forsÞgte at lÊgge hÊnderne i mellem slagene. Men det skulle jeg nok ikke have gjort. Morten trak mig hen over sine knÊ. og nu fik jeg virkelig smÊk. Mine balder var rÞdglÞdende.
âSĂ„ nu stĂ„r du op og tager et hurtigt bad, sĂ„ trĂŠkker du i stuepigeuniformen og gĂžr morgenmaden klar, jeg lĂžber lige en turâ.
SÄ var Morten ude af dÞren igen. tÄrerne lÞb ned ad mine kinder, smerterne var nÊsten ikke til bÊre. Men min pik havde Äbenbart andre tanker, den stod stiv og klar. hvad sker der med mig ?
PÄ badevÊrelset kiggede jeg mig i spejlet, mine balder var hÞjrÞde. Jeg gik i bad som jeg havde fÄet besked pÄ.
Mens jeg stod i badet kunne jeg mÊrke tÞmmermÊndene fra vinen i gÄr. Min pik havde stadig ikke lagt sig, og jeg fik lyst til bare at lade stÄ og stritte. Jeg sÞrgede for at svabe gulvet og tÞrre op efter mig. Hang hÄndklÊdet snorlige pÄ stangen. Var ved at falde ind i rollen.
Tilbage pĂ„ vĂŠrelset, skulle jeg jo trĂŠkke i stuepigedressâŠ.det sĂ„ Ăžmt ud, forklĂŠdet hang lodret ud pĂ„ grund af min rejsning. Nederdelen var sĂ„ kort at den knap dĂŠkkede mine rĂžde baller.
Nu fik jeg travlt, heldigvis var pÄ dette omrÄde godt opdraget, sÄ kaffen kom over, bordet blev dÊkket, og jeg tog forskellige ting frem fra kÞleskabet, som jeg tÊnkte Morten ville have. Jeg kunne dog ikke finde noget brÞd. Kiggede derfor i fryser, og fandt bÄde rundstykker og croissanter. Fik tÊndt ovnen og sat brÞdet ind.
Nu kom Morten hjem.
âHej sĂžde, du ser vidunderlig dejlig ud, jeg fik et smĂŠkkys pĂ„ munden, jeg smutter lige i et hurtigt badâ. Og som om han ikke lige havde knĂŠkket min vilje og smĂŠkket mig rĂžd og Ăžm, forlod han kĂžkkenet.
Han var helt nĂžgen, og duftede at mandeparfume, da han kom tilbage.
âSkĂŠnk mig noget kaffe og giv mig noget morgenmad, sĂ„ er du sĂždâ
Jeg sÞrgede fÞrst for ham, og ventede med at tage noget selv. Stod jeg virkelig og ventede pÄ at fÄ lov til at spise ?
âSĂŠt dig og spis min dreng, du er jo i voksenalderenâŠ.ogsĂ„ hernede...ha haâ. Han greb fat i min stive pik og kĂŠrtegnede den lidt.
âVi skal jo ind pĂ„ gĂ„gaden og kĂžbe noget tĂžj og sko til dig i dagâ.
âFind dine pĂŠneste bukser, og tag en skjorte pĂ„, jeg gider ikke se pĂ„ hĂŠttetrĂžjenâ.
Morten rejste sig op, hans pik var stiv, men jeg fik bare en hurtig krammer.
âAfsted med dig, sĂ„ rydder jeg opâ.
Jeg kunne hĂžre Morten flĂžjte mens han ordnede kĂžkkenet.
Inde pÄ vÊrelset fandt jeg de lÊkre Andrew Christian jockstraps frem. De havde mange flotte farver, og sÄ strittede min rÞde numse synligt ud bagpÄ.
Mine sorte jeans var de nyeste, sÄ dem trak jeg pÄ, og valgte en lyseblÄ skjorte. Jeg forsÞgte at fÄ styr pÄ mit hÄr, men mÄtte opgive.
SÄ kom Morten ind pÄ vÊrelset, nu var han i blÄt jakkesÊt med flot hvid skjorte med firmanavn samt lÊkre lysebrune sko. Hans hÄr sad naturligvis nyklippet og perfekt.
âKom min dreng nu skal vi pĂ„ strĂžjtur, snup lige den sorte jakke, nĂ„r vi nu skal i byen sammenâ.
Jeg mÄtte give ham ret, da jeg sÄ mig selv i spejlet lignede jeg en lille mand og ikke en forhutlet teenager fra syvende kartoffelrÊkke.
Vi tog Audien ind til byen, det ville se helt forkert ud, hvis Morten skulle kĂžre med en bus.
Han fandt en p-plads tÊt pÄ gÄgaden, og fik den store bil behÊndigt ind pÄ plads mellem de andre biler.
SÄ tog han mig overraskende nok i hÄnden, og vi gik ned til en forretning, jeg aldrig selv ville have bemÊrket, endsige gÄet ind i. Klassisk herretÞj, i den lidt dyre ende.
Straks vi var inde, kom en smuk yngre mand lĂžbende os i mĂžde.
âDejligt at dem igen Hr. , og hvem er sĂ„ dette pragteksemplar af en ung mand De har med i dag ?
âFingrene vĂŠk Rasmus, det er min sĂžsters sĂžn, som jeg har lovet at rette lidt til, vi skal finde noget ordenligt kluns til hamâ.
âUha, vĂŠr nu sĂžd ved ham, han er sĂ„ nydeligâ. Rasmus blinkede indforstĂ„et til mig. Jeg blev trukket rundt og forvist alt muligt flot tĂžj, men jeg var virkelig pĂ„ udebane. SĂ„ anede ikke hvad jeg skulle gĂžre, eller hvad der forventes af mig. Rasmus kunne se panikken i mine Ăžjne.
âHvad om de gik over pĂ„ cafeen pĂ„ den anden side, sĂ„ kan jeg arbejde lidt med den unge mand. skal vi sige en halv timeâ ?
âFin ide Rasmus, men du holder dig til tĂžjetâŠ..â
âNaturligvis Hr, men De mĂ„ da indrĂžmme, at han er eyecandyâ.
Morten forlod forretningen, og overlod mig til den unge ekspedient.
âGĂ„ du over i prĂžverummet, sĂ„ finder jeg noget til digâ
Jeg sÊtter mig pÄ skamlen, og venter, sÄ er Rasmus tilbage med nogle, flotte lange bukser.
âPrĂžv dem herâ, Rasmus bliver stĂ„ende og kigger pĂ„, mens jeg tager mine jeans af. Jeg holder hele tiden front mod Rasmus, da jeg ikke vil vise min rĂžde bagdel. Fuck, hvor er dum, SPEJLET bag viser min jockstrap, og min rĂžde rĂžv lyser op.
âHr. Morten, har sin mĂ„de at vise sin kĂŠrlighed pĂ„â Rasmus kigger sigende pĂ„ mig. FĂžrst tĂŠnker jeg han umuligt kan vide, hvad der er sket hjemme hos os, men sĂ„ kommer den tanke, at Rasmus engang selv har vĂŠret boy for Morten, mĂ„ske endda boet pĂ„ mit vĂŠrelse.
Jeg kigger spÞrgende op pÄ Rasmus, der blot smiler og nikker, som om han har lÊst mine tanker.
Den nĂŠste halve time prĂžver jeg tĂžj i et vĂŠk, Rasmus farer rundt, jeg aner virkelig ikke hvad jeg skal mene. Jeg er bare som en model, eller et tĂžjstativ.
Da Morten kommer tilbage, er Rasmus underdanigheden selv igen. Han har udvalgt en stÞrre stak pÄ bordet, og Morten kigger det igennem. Noget sorterer han fra, ud fra hvilke kriterier ved jeg ikke. Men ender med et mindre bjerg.
âJa tak, du leverer i aften som sĂŠdvanligt. Kom kl 19â
âNaturligvis Hr â
Jeg fÄr besked pÄ at klÊde mig pÄ igen.
ude pĂ„ gaden spĂžrger Morten mig; âRĂžrte han ved dig ?â
âNe slet ikke, vi havde meget travltâ.
âGodt nok, nu skal vi i skobutikkenâ.
Det gÄr rimeligt hurtigt, den unge kvindelige ekspedient finder mig et par smarte sneakers og et par sorte sko. Morten betaler uden at kigge pÄ regningen, jeg ved der sko for over to tusinde kroner. Det svarer til mit gamle tÞjbudget for et helt Är.
Jeg bÊrer selv mine sko. SÄ gÄr vi ud pÄ gaden igen.
âDen restaurant derhenne laver en rimelig frokost, der gĂ„r vi hen nuâ.
Jeg er naturligvis helt uden selvstĂŠndig vilje eller mening om noget, fĂžlger blot med Morten.
âGoddag Hr, et bord til to formoder jeg, det sĂŠdvanlige, eller har De andre Ăžnsker i dag ?â
âGiv os to gange frokostplatte med Ăžl til mig og en cola til drengenâ
âSĂ„gerne Hr. â
Om jeg har lyst til cola, kommer ikke pÄ tale.
Drikkevarene kommer med det samme. Jeg fÞler mig alligevel lidt voksen, i min pÊne jakke, og den fine restaurant. Jeg kan ganske enkelt ikke huske hvornÄr jeg sidst har vÊret ude og spise, bortset fra grillbaren i landsbyen tÊt pÄ hvor vi bor. Men det tÊller vist ikke i denne sammenhÊng.
SÄ kommer vores mad, heldigvis er jeg ikke krÊsen, men jeg kender under halvdelen af det, der er pÄ min tallerken. Fuck, der mÄ vÊre guld i den branche Morten har.
Det smager okay, noget er dog lidt underligt i konsistensen, vil ikke afslĂžre min uvidenhed, ved at spĂžrge om, hvad det er, vi spiser.
SĂ„ er det tid til at komme hjemad. Vi finder tilbage til bilen, og er hurtigt hjemme.
âDu gĂ„r lige i bad, skyller din numse, og tager det rĂžde lingeri sĂŠt pĂ„, og kommer ind til mig i stuenâ.
âJa onkelâ, hĂžrer jeg mig selv sige, âog tak for alt det i dagâ.
âJeg kan jo ikke have, du render rundt og ligner en boĆdeknold, nĂ„r jeg sender dig pĂ„ studiet pĂ„ nĂŠste mandagâ. Nu er det pludselig ham, der sender mig, og ikke mig, der har et dybt Ăžnske om at studere.
Jeg adlyder nu alligevel. Godt jeg har trÊnet med skyllestaven i gÄr. Det gÄr meget bedre her anden gang. Efter grundig vask og tÞrring, er jeg klar til at iklÊde mig den Þnskede pÄklÊdning.
Det rÞde sÊt, er helt gennemsigtigt, nÊrmest ikke dÊkkende nogen steder. FremhÊver bare mine former. Blonde bh. trusser med en Äbning i skridtet, hofteholder med tilhÞrende lange nylonstrÞmper. da jeg kigger i spejlet, ser jeg en tÞs med en pik.
Der lÞber en skÊlven gennem mig, da jeg tÊnker pÄ, at jeg igen skal opleve at blive kneppet. Hvordan mon han vil have ham denne gang ?
Inde i stuen sidder Morten kun i sine hvide underbukser. Der er tydeligt telt i dem.
âKom her hen lĂŠg dig pĂ„ knĂŠ og sut min pikâ. Heldigvis kan jeg skimte glidecremen, sĂ„ der er hĂ„b endnu. Jeg gĂžr som der bliver sagt, og tager mandepikken frem, og begynder at sutte. Den smager super lĂŠkkert i en blanding af precum og tis. Morten tager hĂ„nden, ned og mĂŠrker pĂ„ sin drengs stjerne. Nu vil han have ham.
Jeg skal stille mig i sofaen pÄ knÊ, sÄ numsen vender ud mod Morten. Efter en hurtig indsmÞring, trÊnger han op.
Jeg gisper lidt. Men nu er, der kun en vej frem. Morten knepper hÄrdt og trÊngende, og efter fÄ minutter, skal jeg skifte stilling. Morten sÊtter sig i sofaen, og jeg skal ride. Sveden hagler ned, det er anstrengende men fantastisk, da stÞdende er dybe og prÊcise. Jeg fÄr min fÞrste anale orgasme, Da pikken pludeslig giver sig til at sprÞjte med drengesÊd ud pÄ gulvet. det bliver ogsÄ kulminationen for Morten, der sender sin sperm dybt op i tarmen pÄ sin dreng.
âSlik gulvet rent, din lille grisâ.
Jeg mÄ ned pÄ alle fire og slikke min egen sÊd op fra gulvet.
Det nÊste der skete havde jeg aldrig forestillet sig. Morten tager et pikbur frem af metal, og tvinger det over drengens endnu halvvÄde pik. LÄsen bliver sat pÄ. Og Morten holder nÞglen frem.
âFra nu af bestemmer jeg, om og hvornĂ„r, du mĂ„ fĂ„ udlĂžsningâ.
âJa Morten, takâ.
Det er en helt ny fornemmelse, tyngden af metalburet, og visheden om, at der ikke er plads til rejsning inde i det lille pikbur.
âSmut du ind pĂ„ dit vĂŠrelse, men behold tĂžjet pĂ„, jeg kalder pĂ„ dig, nĂ„r jeg skal bruge digâ.
Jeg gĂ„r ind til sig selv, savĆer allerede fĂžlelsen af pik i hullet, tomheden er stor. SĂŠtter mig med min nye pc. Den vĂ„gner straks op, og da den er koblet pĂ„ husets wifi, er der internet med det samme. Jeg surfer lidt tilfĂŠldigt rundt, Men besĂžger min favorit pornoside: boy18tube.comâŠ..som sĂžgeord bruger jeg chastity, da jeg kender det ord fra andre gange, Kan ser at der bliver brugt meget forskelligt, men er sĂŠrligt hyppigt for sissies.
Jeg Äbner ogsÄ min facebook. og skriver en hilsen til Peter. Men trÊtheden melder sig. og jeg lÊgger sig derfor under dynen for at hvile mig.
Jens falder dog hurtigt i sĂžvn.
Jeg har ingen ide om hvor lÊnge jeg har sovet, men Morten stÄr i dÞren og kalder pÄ mig. Jeg mÄ op og pÄ toilettet, sÊtter mig som en tÞs, og tÞmmer blÊren. Det er ikke helt nemt at tisse med buret pÄ. Der er ikke den samme kontrol over strÄlen, og buret bliver lidt tissevÄdt undervejs. Bliver nÞdt til at skylle buret rent efter.
SÄ gÄr jeg ind til Morten. Han har taget sit fritidssÊt pÄ igen. Og sidder med en Þl i hÄnden.
âOm fĂ„ minutter kommer Rasmus med dit tĂžj. Du tager selv imod det, og takker ham for at bringe det udâ.
âSkal jeg stĂ„ i dette dress, nĂ„r han kommer ?â
âNaturligvis, og det er op til Rasmus, hvilken tak for udbringningen han Ăžnskerâ.
DÞrklokken ringer pÄ slaget 19. Men han kan Äbenbart selv gÄ lige ind. Da hoveddÞren gÄr op, mÄ jeg selv ud og hente tÞjet.
Da Rasmus ser mig, giver han mig et hastigt kys, og kigger derefter nervĂžst efter Morten.
âJeg har fĂ„et besked pĂ„ at takke dig for udbringningen, som du mĂ„tte Ăžnske detâ.
âĂ
h, smukke dreng, det er nĂŠsten alt for megetâ.
Rasmus lÊgger de store poser fra sig. og gÄr med ind i stuen til Morten.
âHer er deres varer Hr. Kan forstĂ„, jeg mĂ„ lĂ„ne drengen lidt nu ?â
âJa tag du ham bare, har er gjort klar. Vil du lĂ„ne glidecremen ?â
âTak, hvor mĂ„ jeg gĂžre det ?â
âHer pĂ„ bordet, mens jeg ser pĂ„â.
Jeg lÊgger mig pÄ ryggen pÄ sofabordet med benene godt bÞjet op, som jeg har lÊrt.
Rasmus klĂŠder sig helt af, han er utrolig smuk, hans stive pik er helt glatbarberet.
Rasmus smĂžrer mit hul og giver sig selv en en omgang med cremen, fĂžr han trĂŠnger op i mig.
âĂ
H, hvor er du dejlig stram skatâ.
Men sÄ tager knepningen over, og Rasmus finder sin rytme af dybe stÞd. Heldigvis kommer han ikke med det samme, sÄ jeg kan virkelig nyde det. Min pik forsÞger at blive stiv, men det bliver effektivt forhindret at pikburet. Dog er de anale glÊder helt fantastiske. Der strÞmmer lidt vÊske ud mellem tremmerne i buret. Jeg smager pÄ det, det er hverken precum eller rigtig sÊd. SÄ mÄ det vÊre den prostata orgasme jeg har lÊst om. Nu kommer Rasmus imidlertid, og han stÞnner og pruster, da han sprÞjter oppe i mig.
Morten har taget sit tĂžj af, og sidder og spiller pik til vores opvisning. SĂ„ rejser han sig, og lader sin sĂŠd sprĂžjte i min mund og i mit ansigt.
âDet var sgu frĂŠkt, jeg giver en Ăžl, kom med ud i kĂžkkenetâ. Rasmus og Morten er helt nĂžgne, mens jeg har en form for tĂžj pĂ„, der dog ikke skjuler noget. Vi sidder og nyder en kold Ăžl, og snakker som om jeg ikke lige er blevet gennemkneppet og har sĂŠd i hele ansigtet og munden.