Fabrikken del 2
Kedde · â -
Del 2.: Mathias og Magnus.
Kapitel 1.: Jonases hjĂŠlp.
NĂ„, I har fundet ham, sagde Jens som kom forbi Jonases hus. Har han sagt noget til knallertbanden?
Han har lÄst sig inde i huset, sagde Mathias som stod og banke pÄ hans vindue.
Jeg tror ikke han kommer ud, sÄ lÊnge vi stÄr her, sagde Magnus og gik ud til vejen hvor Jens stÄr.
Hvor lang tid har i stÄet her? Spurgte Jens Magnus.
Nok en halv time, kom det fra Mathias og banke lÞs pÄ Jonases vindue. Kom ud til os, vi vil bare snakke med dig.
Indenfor hos Jonas, som havde vÊret i bad, sad han nu inde i stuen som vendt vÊk fra vejen, sÄ han var fri for at hÞre Mathias og Magnus stÄ og banke pÄ hans vindue. Det var godt de havde en lukkede have, ellers havde Jonas ikke haft nogle stede at vÊre i fred for de to udenfor.
Lad os gÄ, sagde Mathias som var godt sur pÄ Jonas.
Hvorfor har I ikke skrevet til ham, sagde Jens. Han har jo mobil, vis i ikke har glemt det.
Hvad tror du vi ikke har gjort, sagde Mathias surt. Og det hjalp helle ikke end skid.
Over i fabrikken hvor knallertbanden stadig var, og stadig sad nÞgne, var de ved at planlÊgge, hvordan de kunne fÄ Mathias og Magnus her over. De fandt hurtigt ud af, de kunne bare bruge Jonas som hjÊlpemiddel, for at fÄ dem her over.
Jeg ringe til Jonas, sagde Kristian og fandt sin mobil i sine bukser, som lÄ, hvor han havde smidt dem sidst.
FĂžrste gang tog Jonas den ikke, da Kristian ringet anden gang, tog Jonas den.
Ja, sagde Jonas.
Vi har brug for din hjÊlp, sagde Kristian til Jonas i mobiltelefonen. Du skal fÄ Mathias og Magnus her ud, kan du gÞre det fÄr os?
Det kan jeg ikke, sagde Jonas. De har fundet ud af, at jeg har filmet dem. Og det er ikke lang tid siden de stod her ved huset, og buldrede pÄ dÞre og vinduer.
Det kan ikke vÊre vores problem, sagde Kristian. Hvis du ikke kan hjÊlpe os med, at fÄ Mathias og Magnus her ud. SÄ kunne det godt vÊre vi sendte billede rundt af dig, grinte Kristian i mobilen.
Jonas viste ikke hvad han skulle gÞre, hvis han ikke hjalp knallert-banden, sÄ vil hele byen vide hvad han har lavet i fabrikken, for knallertbanden havde jo taget et billede af ham, hvor hans ansigt sejlede i sperm. Og det var ikke sikkert, at han kunne fÄ Mathias og Magnus med ud til fabrikken, for hvis han viste sig for dem, sÄ vidste Jonas godt, hvad der ville ske med ham. Hvad skulle han gÞre, han var nÞdt til at gÞre et eller andet.
Jeg skal se, hvad jeg kan gĂžre, sagde Jonas til Kristian.
Bare de er her om én time, sagde Kristian. Hvis ikke, sÄ sende vi et billede, hvert minut du kommer forsendt, er det forstÄet, Jonas.
Ja, svaret Jonas i den anden ende af mobilen.
Kristian lagde pÄ og Jonas gik ind pÄ sit vÊrelse, hvor han kunne se ud pÄ vejen. Han kunne kun se Jens og Magnus, stÄ ude ved vejen og snakke, Mathias kunne han ikke se.
Hvad vil jeg helst, tĂŠnkte Jonas. Vil jeg ha tĂŠv af Mathias og Magnus, eller et billede sendt rundt i hele byen, hvor jeg har sperm i hele ansigtet?
SÄ Jonas gik ud for at tage sine sko pÄ, hvor han sÄ gik udenfor, hvor Jens fik Þje pÄ Jonas. Men Magnus var nÊsten lige gÄet, men Jens rÄbet til ham.
Jonas er kommet ud!
Magnus lĂžb hurtigt tilbage, han troede Jonas ville lĂžbe ind igen. Men det gjorde Jonas ikke, han gik Magnus i mĂžde.
Undskyld for det jeg har gjort, sagde Jonas som var angst for hvad Magnus ville gĂžre ved ham.
Har du givet det til knallertbanden? Spurgte Magnus som det fĂžrste til Jonas.
Nej. Jeg nÄede at slette det, sagde Jonas som vidste, det var lÞgn.
Hvad lavede du sÄ med knallert banden? Spurgte Magnus. For mig og Mathias sÄ dig sidde bagved Hans.
De troede jeg havde den film med jer, sagde Jonas. SĂ„ de kĂžrte mig ud til fabrikken, hvor de kigget min mobiltelefon igennem.
Det tager ikke en time og kigge den igennem, tÊnkte Magnus mens han stod og sÄ pÄ Jonas.
SÄ jeg vil godt gÞre det godt igen, sagde Jonas. Og undskylde det jeg har gjort, at jeg gik ind til Mathias og dig. Lad os gÄ hjem til Mathias, sagde Magnus. Han er meget sur pÄ dig, sÄ mÄ vi se om han tager imod din undskyldning.
Jonas bliv mere angst, hvis Mathias var meget sur pÄ ham, sÄ kunne det godt ende med, at han fik en pÄ hovedet. Det havde Mathias gjort en gang fÞr pÄ Jonas, hvor han trÊk badebukserne ned pÄ ham, da de engang var i svÞmmehalen, og den var propfuld af andre unger.
Da Magnus og Jonas begyndte at gÄ, kigget Jonas meget surt pÄ Jens. For Jonas viste godt det var ham, da havde sladret til knallert banden, om den film med Mathias og Magnus.
Martin og Danni var lige for et par minutter siden, kommet hjem til Martin, hvor de var gÄet ind pÄ hans vÊrelse. Martin tog det op fra lommen, som Magnus var sÄ nysgerrigt for at se. Og Magnus havde rart, det var et par underbukser, og det var Jonases.
De er da godt nok vÄde, sagde Danni, da Martin holdet dem op i luften. Man skulle tro han havde pisset i dem.
Martin snuste til dem.
Det er ikke pis, sagde Martin som fik dem hurtigt gemt da dĂžren gik op.
Det var Martins storebror da kom ind, han noget at se Martin gemmet noget bag ryggen.
Hvad er det for noget du gemme bag ryggen? Spurgte Simon og gik hen imod sin lillebror. Ikk noget, svarede Martin og skyndte sig at give Danni underbukserne.
Danni satte sig ned i sengen, hvor han gemte underbukserne under Martins dyne.
Fandt du noget, sagde Martin da Simon havde kigget bagved Martin. Du mÄ stole lidt mere pÄ din lillebror.
Simon gik ud af vĂŠrelset igen, og enden han lukke dĂžren sagde han:
Nu vil jeg ikke hĂžre lyde herindefra, sagde Simon og grinte mens han lukke dĂžren.
Han er da lidt underlig, sagde Danni da Simon havde lukket dĂžren.
Skal vi fortsÊtter hvor vi sluttede, enden vi bliv forstyrret ude pÄ fabrikken? Spurgte Martin.
Det kan vi da godt, sagde Danni og lagde sig ned i sengen.
Magnus og Jonas var kommet hjem til Mathias, som sad inde i stuen og var godt sur. Da han sÄ Jonas, fór han op af sofaen hvor han sad, og gik lige hen til Jonas og tog fat i ham. Jonas var meget bange for, at Mathias skulle slÄ ham. Men Magnus kom imellem, og fik Mathias til at slippe Jonas. Mathias satte sig igen i sofaen, og Magnus bad Jonas om at sÊtte sig i den anden enden af sofaen, og Magnus sÊtter sig imellem dem.
Hvorfor har du vÊret herinde og filmede os? Spurgte Mathias surt til Jonas. Jeg har virkelig lyst til at slÄ dig.
Jeg vil godt undskylde det, sagde Jonas som var glad for Magnus sad imellem dem. Jeg nÄede og slette det, jeg havde filmet, inden knallertbanden fik fat i min mobil.
Skal vi tror pÄ det, sagde Mathias der ikke troede rart meget pÄ Jonas.
Det tror jeg pÄ, sagde Magnus. For hvis de havde set den, sÄ havde de nok vÊret her nu, ikke Mathias.
Mathias sagde ikke mere, og Jonas begyndte at tÊnke pÄ, hvordan han kunne fÄ dem med ud i fabrikken. Han fik hurtigt en idé, med hjÊlp af hans pik, for den var begyndt at blive stiv igen.
Hvis jeg kan gÞre det godt, ved at spille pik foran jer, sÄ vil jeg gÞre det, sagde Jonas og hans kinderne begyndte at fÄ farve.
Mathias sÄ over pÄ Jonas, og da kom et lille smil fra ham.
SĂ„ skal det ikke vĂŠre her, sagde Mathias.
Hvorfor ikke? Spurgte Magnus.
Jeg har en plan med ham Jonas, hviske Mathias til Magnus.
Men det, Mathias ikke vidste, var jo, at det havde Jonas ogsÄ.
Hvad er det for en plan, Mathias vil bruge overfor Jonas? og vil Magnus vÊre med til den. FÄr Jonas dem med over til fabrikken, sÄ knallertbanden kan fÄ fat i dem? Og hvad var det Martin og Danni ikke fik gjort fÊrdigt, da de var ude i fabrikken og blev forstyrret af knallertbanden og Jonas? Ja, det kan du lÊse meget mere om i nÊste kapitel af Fabrikken.
Kapitel 2.: Et minut.
Jonas var kommet hjem til Mathias sammen med Magnus, for ogsĂ„ at sige undskyld til ham, fordi han havde vĂŠret inde hos Mathias og filmet ham og Magnus, da de stod og spillede pik i stuen. Og efter Jonas hade vĂŠret sammen med knallertbanden i fabrikken, var han taget hjem, hvor Mathias og Magnus var. De ville godt snakke med ham, men det havde Jonas ikke lige lyst til, sĂ„ han skyndte sig at lĂžbe indenfor og lĂ„se efter sig. Efter Mathias og Magnus havde stĂ„et udenfor og banket lĂžs pĂ„ vinduer og dĂžr i en halv time, ringede knallertbanden til Jonas. De ville haâ ham til at hjĂŠlpe dem med at fĂ„ Mathias og Magnus ud i fabrikken. Hvis han ikke gjorde det, sĂ„ havde de taget nogle billeder af ham, hvor han har masser af sperm i ansigtet, og dem ville de sende ud fra mobilen. Det fik Jonas til at bide i det sure ĂŠble og gĂ„ udenfor. Men da var Mathias og Magnus gĂ„et, men Jens sĂ„ Jonas komme ud og fik rĂ„bt til Magnus.
Jens var skyld i, at knallertbanden vidste, at Jonas havde en film med Mathias og Magnus, for det var ham, der havde sladret til dem, da han mĂždet dem ved kĂžbmanden. Nu sidder Jonas hjemme hos Mathias, og har lige tilbudt at ville spille pik for dem. Men Mathias vil ikke haâ det skal forgĂ„ hos ham. Det skulle vĂŠre et sted, hvor det kunne tĂ„les, at et gulv blev vĂ„dt. Og efter de havde siddet lidt tid, kom Jonas med, hvor de kunne tage hen.
Vi kan tage ud til fabrikken, sagde Jonas.
Er det ikke derfra, du kommer? spurgte Magnus.
Og hvis du kommer derfra, sÄ mÄ knallertbanden ogsÄ vÊre der, sagde Mathias.
Det er rigtigt, sagde Jonas. De var der, men de kÞrte hurtigt igen, da de fandt ud af, jeg ikke havde filmen, og sÄ var jeg nÞdt til at gÄ tilbage til byen.
SÄ lad os kÞre derud, sagde Magnus og kiggede pÄ Mathias.
Jeg ved ikke, om det er en god idé, sagde Mathias. Hvis nu knallert-banden kommer?
Vi kan kÞre derud og se, om de skulle vÊre der, sagde Magnus. Hvis de er der, sÄ vil deres knallerter vÊre der. Og hvis de stÄr der, sÄ kÞrer vi igen og finde et andet sted.
Hvis de kommer, mens vi er der, hvad sÄ Magnus? sagde Mathias, som var lidt usikker pÄ, om det nu var en god idé at kÞre derud.
SÄ gemme vi os bare, sagde Magnus. Og nÄr muligheden er til det, sÄ stikker vi af derfra.
Jonas kom i tanke om knallertbandens knallerter. De kÞrte dem jo ind i det skur. Og hvis Mathias og Magnus ser dem, sÄ kommer de ikke ind i fabrikken. Og det ville ikke vÊre sÄ godt, for sÄ var Jonas da sikker pÄ, at de sendte et billede af ham af sted. Jonas kiggede igen pÄ sin mobil for at se, hvad klokken var. For han skulle vÊre ude i fabrikken, inden der var gÄet en time. Hvis han kom for sent med Mathias og Magnus, bare ét minut, sÄ sendte de et billede hvert minut, han kom for sent.
Skal vi komme derud? spurgte Jonas, for der var kun 25 minutter, til der var gÄet en time.
Har du travlt? sagde Mathias og rejste sig op fra sofaen.
Nej, sagde Jonasog rystede pÄ hovedet.
Ovre ved Martin, var Martin ved at trÊkke bukserne af Danni, sÄ underbukserne fulgte med ned, sÄ hans pik, som var meget stiv, sprang op pÄ maven med et klask.
Du er bare sÄ dejlige, Danni, sagde Martin og smed hans bukser og kastede sig over ham.
Det er du ogsÄ, svarede Danni og omfavnede Martin og begyndte at tungekysse ham.
Martin og Danni har haft et forhold til hinanden, siden de var 13 Är, hvor de fÞrste gang legede med hinanden, hvor de sov sammen en weekend. Og de har holdt det hemmeligt lige siden, sÄ ikke engang Martins storebror, Simon, visdte det. Men Martin havde glemt at lÄse sin dÞr til vÊrelset, og hans storebror var ogsÄ hjemme.
Mens de lÄ og tungekyssede hinanden, begyndte Danni at knappe Martins bukser op og hive dem ned over hans rÞv, og hans underbukser samme vej. Lidt efter havde de fÄet alt tÞjet af og lÄ stadig og tungekyssede hinanden. Martin, som lÄ Þverst, begyndte stille og roligt at glide ned mod Dannis stive pik.
Hold op hvor er din pik vÄd, sagde Martin, tog omkring hans pik og trak forhuden det sidste stykke ned over pikhovedet.
Martin kÞrte blidt sin tunge omkring det vÄde pikhoved, og efter en blid slikken omkring pikhovedet, tog han pikken i munden, og suttede sÄ godt, han nu kunne. Det var da nok til Danni. Han lÄ allerede og stÞnnede, og han begyndte at vippe med underlivet. Samtidig ude pÄ gangen gik Simon forbi Martins vÊrelse og kunne hÞre en svag stÞnnen inde fra vÊrelset. Simon stoppede op og lagde sit Þje mod dÞren, og stÞnnene blev lidt hÞjere.
Jeg kan ikke holde mig mere, sagde Danni stĂžnnende til Martin.
Martin suttede lige til det sidste, og nÄede lige at fÄ Dannis pik ud af munden, da Danni lukkede den fÞrste lange ladning sperm op i luften. Martin hev stille og roligt op og ned pÄ hans pik, mens det sprÞjtede med sperm ud af den og ud til alle sider. Mens Danni lÄ og spermede, lukkede Simon dÞren stille op og stak hovedet ind. Der ser han Danni ligge i sin lillebrors seng og fÄ spillet pik, mens han lukkede den ene ladning sperm ud efter den anden. De lÊgger ikke mÊrke til Simon. De er fuldt optaget af det, de er igang med. Simon fÄr lukket dÞren stille efter sig igen, sÄ han ikke skulle blive opdaget. Da han havde fÄet lukket dÞren, kunne han se, at hans egen pik kunne lide det, han sÄ.
Det havde jeg ikke troet om min lillebror, tĂŠnkte Simon, mens han gik videre men stiv pik.
Simon var selv til et eget kÞn, eller nÊsten. Han var bi, og lige for tiden havde han en pigekÊreste. Men der var ingen i familien, der vidste, han ogsÄ var til hankÞn.
PÄ vÊrelset hos Martin, havde de byttet plads, sÄ Danni nu suttede Martins pik. Den var lidt stÞrre end Dannis, kun med én centimeter. Martins pik er 15 i stiv tilstand.
Det var ikke ret lang tid, du holdt ud, sagde Martin, som lÄ og sÄ ned pÄ Danni, som var begyndt at sutte hans pik.
Danni tog Martins spytvÄde pik ud af munden, smilede til Martin og sagde:
Jeg var jo ogsÄ ved at komme ude i fabrikken, da vi blev forstyrret af knallertbanden og Jonas, svarede Danni og skyndte sig at tage Martins pik i munden igen.
Jeg havde heller ikke suttet sÄ lang tid derude, sagde Martin og lukkede Þjnene og nÞd den behandling, hans pik fik.
Mathias, Magnus og Jonas var pÄ vej ud til fabrikken, efter de havde vÊret hjemme hos Jonas for at hente hans cykel. Og mens de cyklede ud mod fabrikken, blev Jonas ved med at kigge pÄ sin mobil for at holde Þje med tiden, for han ville nÞdig komme ét minut for sendt.
Hvad er der sÄ spÊndende pÄ den mobil? spurgte Mathias, der var cyklet op ved siden af Jonas.
Ikke noget, sagde Jonas. Jeg ser bare, hvad klokken er.
Hvad er den sÄ? spurgte Magnus som cyklede bag Jonas.
Jonas kiggede igen pÄ mobilen og sÄ, der var 3 minutter til, at han skulle vÊre pÄ fabrikken med Mathias og Magnus. Det var godt, de nÊsten var der, for de kÞrte nu pÄ sidevejen ned til fabrikken.
Den er snart fire, sagde Jonas og proppede sin mobil ned i lommen.
Da de kom ned til fabrikken, var Jonas hurtigt af cyklen, og fór over til det skur, hvor knallertbanden havde sat deres knallerter. Da han kom dereover, kunne han se, at knallerterne var vÊk, og han fik et chok, da han vendte sig om, for Mathias og Magnus stod i Äbningen.
Du fik travlt med at komme her over, sagde Magnus. Gemmer du noget her?
NĂŠ. Jeg skulle bare se, om knallertbandens knallerter stod her, fik Jonas sagt, og gik ud af skuret, efterfulgt af Mathias og Magnus.
Mens Mathias og Magnus undersÞgte omrÄdet ved fabrikken, tog Jonas sin mobil op fra lommen, og kunne se, at der ikke var mange sekunder, til han skulle vÊre inde pÄ selve fabrikken. Men Jonas hÄbede ogsÄ pÄ en mÄde, at de var kÞrt, nÄr deres knallerter nu ikke stod i skuret, hvor de satte dem, da han var her tidligere pÄ dagen, sammen med knallertbanden. Men det kunne jo vÊre, de havde flyttet dem, for hvis Mathias og Magnus sÄ deres knallerter, sÄ var der ikke sÄ store chancer for, at de var gÄet med ind pÄ fabrikken.
Den nĂŠrmede sig et minut over tid, da Mathias og Magnus havde undersĂžgt omrĂ„det, og var gĂ„et hen til Jonas, som nĂŠsten var inde pĂ„ fabrikken. De kom ind i en slags forhal, som var overmalet af forskellige tegn og end masse tekst, hvor der stod âPIKâ, âPISâ, og sĂ„ videre. Og da de gik videre, kom de ind i en stor sal, hvor der nok havde stĂ„et maskiner. Derfra viste Jonas, hvor de kunne vĂŠre nede i den anden ende i nĂŠrheden af knallertbandens rum. Der var et rum ved siden af deres, som havde vĂŠret et toilet, for der var fliser pĂ„ vĂŠgge og gulv, og lokummet var fjernet, sĂ„ der kun var et hul i gulvet.
Her kan vi vÊre, sagde Jonas og sÄ pÄ Mathias og Magnus, som stod i dÞrÄbningen.
Hvis det er her, du vil vÊre, sÄ mÄ du hellere begynde at smide tÞjet, sagde Magnus.
Det mÄ I ogsÄ, var der en stemme bag Mathias og Magnus, der sagde. Det var Hans, som havde fÄet underbukser pÄ.
Samtidig blev Mathias og Magnus skubbet ind i rummet, sÄ de nÊsten var ved at vÊlte Jonas.
Det var godt, du kunne komme med dem, Jonas, sagde Hans. Men vi har sendt et billede af sted, skal du lige vide.
Jonas blev nervĂžs for, hvem de havde sendt billedet til, det kunne vĂŠre til hvem som helst.
Hvem har I sendt det til? spurgte Jonas nervĂžst Hans, som var kommet ind i rummet sammen med Morten og Kristian.
Vil Hans sige, hvem han har sendt billedet til? og har han sendt det billede af Jonas, hvor han har masser af sperm i ansigtet? Og hvad vil knallertbanden nu gÞre ved Mathias og Magnus? og fÄr Jonas lov til at tage hjem`? Og hvad med Martin og Danni? vil de kun sutte pik pÄ hinanden? Og hvad med Simon. der havde set de to ligge i sengen? vil han blande sig, eller nÞjes han bare med hÞjre hÄnd? Ja, det kan du lÊse meget mere om i nÊste kapitel af Fabrikken.
Kapitel 3.: Pisse vÄde.
Det skal du ikke bekymre dig om, sagde Hans til Jonas.
Hans havde sendt et billede af sted, det hvor Jonas har sperm i hele ansigtet, for han kom ét minut for sent med Mathias og Magnus.
Jeg skal pisse, sagde Mathias som han skulle siden han sad hjemme i stuen.
Det mÄ du vendte med, sagde Hans, som fik en idé.
Hvis I alle tager tÞjet af, undtagen jeres underbukser, sagde Hans. Og nÄr I har gjort det, sÄ gÄr vi ud i den store hal.
Jeg vidste, at Jonas gemte pÄ noget, hviskede Mathias til Magnus, mens han tog sin T-shirt af. Jeg kunne se det pÄ ham hjemme i stuen.
Hvorfor gik du sÄ med til at gÄ her ud? Hviskede Magnus til Mathias, som nÊsten havde fÄet tÞjet af.
Hvad er det, vi andre ikke mÄ hÞre? sagde Kristian og gik hen til Mathias og Magnus.
Ikke noget, sagde Magnus straks og tog sine bukser af.
SĂ„ hold mund, sagde Kristian og gik igen.
Hjemme hos Martin var han lige ved at komme, og han nÄr lige at skubbe Danni vÊk, og fÄr ham lagt ned pÄ ryggen i sengen.
Er du klar til min ladning sperm, sagde Martin meget stĂžnnende mens han rejste sig op.
Martin stod nu oppe i sengen med et ben pÄ hver side af Danni, og havde rette sin stive pik ned mod hans ansigt sÄ godt, han nu kunne med sÄdan en stiv pik, som han havde.
Ă
Ă
HHH! Jeg kommer, stĂžnnede Martin.
Og med et kom et sprÞjt, som flÞj gennem luften, og man kunne hÞre, da det ramte vinduet, som sengens ene ende stod ved. Det var godt, vinduet var mod haven, for hvad ville de, som gik pÄ vejen ikke sige, hvis de sÄ Martin nÞgen med stiv pik? Martin fÄr rettet sin pik, og spermen fortsÊtter med at sprÞjte ned pÄ Dannis ansigt, og inden lÊnge var hans ansigt godt tildÊkket af Martins sperm.
Hold da op hvor ser du godt ud, sagde Martin udmattet.
Martin lagde sig ned i sengen ved siden af Danni, som var ved at fjerne spermen fra sine Þjne, sÄ han igen kunne Äbne dem og se.
Det er utroligt, du kan sperme sÄ meget hver gang, Martin, sagde Danni og slikkede sig om munden. Og din sperm smager bare sÄ godt, og sÄ slikkede han sig igen om munden.
I fabrikken var alle nu kommet ud i den store sal, det der var tidligere fabriksrum, hvor alle maskinerne stod engang for mange Är siden. Og alle stod kun ifÞrt underbukser, og knallertbanden, Hans, Kristian og Morten, havde som de eneste, en vÄd plet, pÄ stÞrrelse med en 5Žkr.
Skulle du pisse Mathias? spurgte Hans.
Ja, svarede Mathias. Og det skal snart vĂŠre, jeg kan nĂŠsten ikke holde mig mere.
Hans sÄ hen pÄ Jonas, som bare havde et Þnske, og det var at komme hjem. Men Hans havde nu en anden plan, sÄ Jonas mÄtte vente med at komme hjem.
Jonas, hvis du lÊgger dig ned pÄ gulvet, sagde Hans.
PÄ det beskidte gulv her, sagde Jonas. Det vil jeg ikke, sÄ bliver mine hvide underbukser bare beskidte.
Hvis du ikke gÞr, hvad vi siger, sÄ kan det godt vÊre, at vi kommer til at sende et billede mere, sagde Hans og grinede.
Jonas kiggede lidt rundt for at se, om der skulle vÊre et sted, hvor gulvet ikke var sÄ beskidt. Og imens stod Mathias og Magnus igen og snakkede.
Jeg skal hÞjst sandsynligt pisse pÄ ham, hviskede Mathias til Magnus.
Det har du fuldstÊndig ret i, sagde Morten, som stod tÊt pÄ dem og kunne hÞre, hvad de hviskede om.
Jonas havde fundet et sted, hvor han kunne ligge pÄ en trÊplade, som han sÄ lagde sig ned pÄ.
Ikke pÄ ryggen, sagde Hans. PÄ maven, sÄ du skal vende dig en halv omgang.
Jonas vendte sig om, sÄ han lÄ pÄ maven, og Hans gjorde tegn til Mathias, at han skulle komme hen til dem. Mens Mathias gik hen til Hans, som stod ved siden af Jonas, skubbede Morten Magnus med over, sÄ de stod pÄ den anden side af Jonas, sÄ de kunne se Mathias pisse pÄ Jonas.
Du skal pisse pÄ hans numse, sagde Hans til Mathias og klappede Mathias pÄ rÞven.
Mathias skulle tisse og det skulle vÊre nu, han tog sin pik frem, og knallertbanden sÄ ned pÄ den. En lille dusk hÄr foroven, og den var lidt lang og tynd. Mathias rettede den ned mod Jonases numse, og begyndte sÄ at pisse pÄ Jonases underbukser, sÄ de blev gennemsigtige. Og da Mathias var fÊrdig med at pisse, bad Hans Mathias om at smide sine underbukser. Mathias hev dem ned, bÞjede sig ned for at tage dem af, og mens han tog dem af, voksede hans pik sig stiv, og da han rettede sig op stod hans pik stiv op af hans mave.
Den ser ogsÄ dejlig ud i virkeligheden, sagde Hans og gik hen til Mathias. Lad os se om Magnus ogsÄ ser dejlig ud i virkeligheden, og Hans kiggede over pÄ Magnus.
Magnus stod mellem Morten og Kristian, og sÄ ned pÄ Jonases numse, som man kunne se gennem hans vÄde underbukser.
Skal du ogsÄ pisse? spurgte Hans. SÄ skal du bare gÞre det pÄ Jonases underbukser.
Det skal jeg ikke, sagde Magnus.
Godt, sagde Hans. Men tag ogsÄ dine underbukser af, sÄ vi kan se, om din pik ogsÄ ser frÊk ud i virkeligheden.
Magnus tÞvede lidt, men der var ikke andet, han kunne gÞre. Magnuses pik var ogsÄ begyndt at blive stiv, og da han hev sine underbukser ned, var den halvstiv, og med smÄ ryk stod den ogsÄ stiv op af maven, ligesom Mathiases pik gjorde.
Hold da op hvor den ser godt ud, sagde Kristian, som stod lige ved siden af Magnus.
Kristian lod sin hÞjre hÄnd glide op af undersiden af Magnuses pik, og det gav nogle ryk i hans pik, sÄ der dannede sig en drÄbe presperm i reven.
Liderlig, frĂŠk og vild dejlige er den, sagde Kristian og klemte om Magnuses ene balle.
Nu skal jeg pisse, sagde Hans, og hev sin halvstive pik frem fra underbukserne og rettede den, sÄ godt han nu kunne, ned mod Jonases rÞv.
Og Jonas lÄ pÄ trÊpladen og sÄ op pÄ Mathiases og Magnuses stive pikke, da Hans skulle til at pisse pÄ hans underbukser.
Hvis du ikke vil ha pis i ansigtet, sÄ mÄ du lige vente lidt med at se pÄ Mathiases og Magnuses dejlige liderlige pik, sagde Hans og begyndte at pisse.
Jonas nÄr lige med nÞd og nÊppe at vende hovedet, sÄ han kigger ned i trÊpladen, og det var ogsÄ godt, han fik vendt hovedet, for Hans ramte fÞrst i nakken pÄ Jonas med sin pisstrÄle. Hans fik hurtigt rettet strÄlen ned mod Jonases allerede vÄde underbukser, sÄ pisset sprÞjtede ud til alle sider. Mathias sÄ fÞrst ned pÄ Jonases vÄde numse og derefter over pÄ Magnus, som stadig stod mellem Kristian og Morten, som ogsÄ kiggede ned pÄ Jonases numse, som var godt vÄd af pis. Da Mathias havde set lidt pÄ Magnus, kiggede Magnus over pÄ Mathias, som nu havde rettet blikket ned pÄ Kristian og Mortens skridt. Kristian og Morten havde haft stiv pik lÊnge, med sÄdan en vÄde plet som var blevet stÞrre, sÄ nÊsten hele forsiden af underbukserne var vÄde.
Hos Martin var Danni ved at komme i tÞjet, mens Martin stadig lÄ nÞgen i sengen. Da Danni lige havde fÄet sine bukser pÄ og kun manglede at fÄ sine sko pÄ, kom Simon, Martins storebror, brasende ind pÄ vÊrelset, sÄ Martin skyndte sig at fÄ dynen over sig.
Kan du ikke banke pÄ, nÄr du skal herind, sagde Martin surt til Simon.
Undskyld. Det glemte jeg, sagde Simon, som godt vidste, hvad der var forgÄet.
Hvad vil du? spurgte Martin sÄ.
Jeg vil bare hÞre, hvad vi skal ha at spise i aften, sagde Simon og sÄ pÄ Danni med et smil.
Pizza, som vi plejer, nÄr vi er alene hjemme, sagde Martin.
Og mens Martin siger det, fÄr Simon Þje pÄ noget pÄ vinduet, og gÄr sÄ hen for at se det lidt tÊttere pÄ.
Hvad er det? spurgte Simon og pegede pÄ Martins sperm, som var begyndt at lÞbe ned ad vinduet.
Ovre i fabrikken var Hans fÊrdig med at stÄ og pisse pÄ Jonas, som ogsÄ var kommet op af stÄ, sÄ pisset var begyndt at lÞb ned ad hans ben.
Se nu, sagde Jonas. Mine underbukser er pisse vÄde.
Hvad fortsÊtter det med i fabrikken? Kommer Jonas af med sine vÄde underbukser, eller vil han igen blive pisset pÄ? Og hvad vil Martin og Danni sige om spermen pÄ vinduet, som Simon havde fÄet Þje pÄ? Og hvad med Mathias og Magnus, hvad sker der med dem? Ja, det kan du lÊse meget mere om i nÊste kapitel af Fabrikken.
Kapitel 4.: RĂžvslikker.
Jonas gik nu rundt med vÄde underbukser, men knallertbanden var ikke fÊrdig med ham endnu. Efter Hans havde pisset pÄ Jonas, var de pÄ vej ind til knallertbandens rum.
Ovre hos Martin, var Simon gÄet helt hen til vinduet, sÄ langt han nu kunne komme, for Martins seng, som han lÄ i, uden tÞj, men med dynen over sig, og var lidt bange for, at Simon skulle hive dynen af ham.
Er du pÄ vej i seng? spurgte Simon, efter han havde stÄet og kigget pÄ vinduet, som Martin havde ramt, da han spermede.
Martin svarede ikke, og Danni, som havde fÄet sine sko pÄ, stod ved dÞren, for han var pÄ vej hjem.
Hvis du skal ha noget af spise, sÄ mÄ du hellere komme op nu, sagde Simon og prÞvede at hive dynen af Martin, som holdt godt fat i den.
Simon gik sÄ over til Danni, da det ikke lykkedes ham at hive dynen af Martin. Da Simon kom hen til Danni og helt tÊt pÄ ham, kunne han se en vÄd plet ved hans hÞjre Þje.
Husk og fÄ det hele vÊk, inden du kommer hjem til dine forÊldre, sagde Simon og grinede, mens han gik ud af Martins vÊrelse.
Luk dÞren, sagde Martin. Og lÄs den efter ham.
Danni gjorde, som Martin sagde, og gik derefter over til ham, som steg ud af sengen, og skyndte sig at fÄ noget tÞj pÄ.
Tror du, han ved, hvad vi har lavet? spurgte Danni.
MÄske, sagde Martin og fik sine bukser pÄ. Det kan det godt tyde pÄ, at han gÞr.
PÄ fabrikken, var alle inde i knallertbandens rum, og Jonas havde stadig de pissevÄde underbukser pÄ, som han dog snart fik lov til at tage af. Mens knallertbanden stod og snakkede sammen ved dÞren, sad Mathias og Magnus i sofaen, og Jonas stod ved vinduet.
Efter et lille stykke tid var de fÊrdig med at snakke, og alle tre fra knallertbanden kiggede over pÄ Jonas, og det lagde Mathias og Magnus mÊrke til, sÄ de vendte hovedet over imod Jonas. Jonas begyndte at fÄ lidt farve i kinderne, og hans pik, som havde vÊret stiv siden han lÄ pÄ trÊpladen og blev pisset pÄ, kunne alle nu se give nogle ryk pÄ sig.
Du mÄ godt smide de der pissede underbukser, sagde Hans og gik over til Jonas sammen med de andre to.
Jonas fik hurtigt underbukserne af, for de var lidt kolde at ha pÄ. Og da Hans og de andre to var kommet hen til ham, hviskede Hans noget til Jonas, sÄ han rÄbte op.
DET GĂR JEG IKKE! RĂ„bte Jonas.
SÄ mÄ vi hellere sende et billede mere, sagde Kristian til Hans. Hvis han ikke vil gÞr det.
Jeg tror godt han vil, sagde Hans og kiggede pÄ Jonas. Vil du godt gÞre det, jeg lige hviskede til dig?
Mathias og Magnus, som sad i sofaen, sad og sĂ„ pĂ„ dem. De vidste ikke, hvad Hans hviskede til Jonas, men det fandt de nu meget hurtigt ud af. For da Hans igen hviskede noget til Jonas, sagde Jonas âjaâ, og Hans bad sĂ„ Mathias og Magnus om at smide deres underbukser igen.
SÄ nÄr I har smidt dem, sÄ stil jer herud midt pÄ gulvet, sagde Hans til Mathias og Magnus.
Mathias gjorde, hvad Hans sagde, men Magnus tÞvede lidt, men rejste sig op, da Morten kom hen til sofaen. Magnus kom ud pÄ gulvet, hvor Mathias allerede stod nÞgen, og hans pik stod bankende op af hans mave. Magnus kiggede pÄ Mathias, som sÄ kiggede igen pÄ Magnus, som tog fat i sine underbukser. Magnus hev underbukserne ned, og for at fÄ dem helt af, var han nÞdt til at bÞje sig lidt fremover, sÄ Morten kunne se noget af hans numsehul. Morten gik hen til Magnus, da han havde fÄet underbukserne helt af, Kristian stod allerede ved Mathias, og kÞrte sine hÊnder rundt pÄ hans krop.
Mathias og Magnus, nu skal I bĂžje jer fremover, sagde Hans.
Kristian og Morten flyttede sig fra dem.
Hold da op hvor er han dejlig, ham Mathias, sagde Kristian da han gik vĂŠk fra Mathias.
Det er Magnus ogsÄ, sagde Morten og kiggede pÄ Kristian.
Mathias og Magnus bÞjede sig fremover, mens de sÄ pÄ hinanden og tÊnke pÄ, hvad knallertbanden havde fÄet Jonas til at gÞre. Bare han ikke stikker noget ind, der er stÞrre end en pegefinger, for Mathias og Magnus har ikke haft noget op i numsen, der var stÞrre end en pegefinger.
Hos Martin, var Martin ved at fÞlge Danni ud til dÞren, og da de stod og sagde farvel, kom Jens forbi dem ude pÄ vejen.
Har I hĂžrt, hvad Jonas har gjort? spurgte Jens, som var kommet op til dem.
NĂŠ. Hvad har Jonas gjort? spurgte Martin.
Han har filmet Mathias og Magnus hjemme hos Mathias, sagde Jens.
Og, sagde Danni. Hvad er der forkert i det? spÞrger jeg mÄske dumt?
De stod og spillede pik sammen, sagde Jens og grinede lidt.
Martin og Danni kiggede pÄ hinanden, og hvad tÊnkte de ikke pÄ. Og lidt derfra inde i huset, stod Simon, sÄ han ikke kunne ses udefra. Han hÞrte, hvad Jens lige sagde til sin lillebror og Danni, som stod og kiggede pÄ hinanden, hvor Jens ser det samme som Simon havde set inde pÄ Martins vÊrelse.
Ad. Hvad er det, du har ved dit hÞjre Þje, sagde Jens og pegede pÄ Dannis hÞjre Þje. Det ser ud, som om du er blevet spyttet i hovedet.
Det er han ogsÄ pÄ en mÄde, tÊnkte Martin. mens han kiggede ved Dannis Þje.
Danni tÞrrede det af med sit blusÊrme og sagde farvel til Martin. Han var sent pÄ den, sÄ Danni skyndte sig at gÄ, og det samme gjorde Jens, og Martin vendte sig om og ville gÄ indenfor igen. Da han vendte sig, stod Simon i dÞrÄbningen med et lille frÊkt smil.
GÄ med dig, sagde Martin. Og hvis du tror, Danni og mig har noget sammen, sÄ kan du godt tro om.
PÄ fabrikken, havde Jonas fÄet besked pÄ at slikke Mathias og Magnus i rÞven, og efter han havde stÄet og tÞvet lidt, gik han hen til Magnus, da Hans viste ham sin mobil. Da Jonas kom hen til Magnus, gik han ned pÄ knÊ og tog fat i hans smÄ baller. Jonas spredte dem, og Magnuses hul kom til syne, og Jonas var nÞd til at gÞre det, for ellers ville Hans bare sende et billede mere.
Jonas stak tungen ind pÄ Magnuses varme hul, og knallertbanden var kommet hen for at se det lidt tÊttere pÄ. Jonas lod sin tunge kÞre rundt pÄ hulet, og det gik lige i pikken pÄ Magnus. Den stod og pulsede og bankede op af hans mave, og prespermen begyndte at dryppe ud af hans liderlige pik.
Kristian, som stod lige ved siden af Magnus, hjalp Jonas med at holde Magnuses baller, sÄ det blev lidt nemmere for ham at slikke. Og lidt efter lidt, da Jonas fandt ud af, at det ikke var sÄ slemt igen, blev han mere modig, og det fik ikke for lidt, og det samme kunne man sige om Magnuses pik. Den fik da produceret noget presperm, sÄ der nÊsten var ved at danne sig en stÞrre sÞ under ham.
Jeg tror, det er noget Magnus kan lide, sagde Morten, som var gÄet om foran Magnus.
Morten var nÞdt til at gÄ pÄ knÊ for at kunne se ind pÄ Magnuses pik.
Hans kom ogsÄ for at kigge, og det var noget af et syn, han fik at se. Han havde ikke set nogen lave sÄ meget presperm. Der var nok til fire fem teskefulde presperm. Hans sÄ ned pÄ sin pik, som ogsÄ havde produceret noget presperm, for hans pikhoved var da godt vÄdt.
Sut min pik, sagde Hans til Magnus.
Magnus lÞftede hovedet og sÄ lige ind pÄ en stiv og vÄd pik, og han tog med det samme om den, for han elskede at sutte pik. Og han var ogsÄ blevet liderlig af Jonases slikken i rÞven, som Kristian bad ham om at stoppe. For nu var det Mathiases tur, som havde stÄet i nogle minutter fremoverbÞjet, og han var da ogsÄ glad for, de ikke skulle ha noget op i deres jomfruhuller, bare en vÄd tunge, som kÞrte henover deres brune huller, for Mathias var heller ikke klar til at fÄ noget stÞrre op endnu. Og hvis det skulle vÊre, sÄ skulle det vÊre Magnuses pik, for det var ham, han elskede.
Kristian tog fat i Mathiases ogsÄ smÄ runde baller, fik dem spredt sÄ meget ud, sÄ Jonas kunne komme ind med tungen. Men det, Jonas ikke viste, var, at Mathiases hul Äbnede sig lidt, sÄ han fik tungen lidt ind i hullet. Det kunne Mathias mÊrke, og det gav et spjÊt i kroppen pÄ ham.
Hvad sker der? spurgte Morten, som stod foran Mathias og var ved at stikke sin stive pik ind i munden pÄ ham.
Det ved jeg ikke, sagde Kristian og sÄ ned pÄ Jonas, der var i fuld gang med at slikke.
Mathias tog Mortens pik i munden og begyndte stille og roligt at sutte hans pik, men det kunne vÊre svÊrt ind imellem at koncentrere sig om at sutte, nÄr man nu ogsÄ fÄr slikket rÞv, og det kilder vildt dejligt.
Er det godt, Jonas? spurgte Hans, som stadig fÄr suttet pik af Magnus.
Jonas nikkede bare, mens han havde hovedet godt begravet i Mathiases rĂžv.
Jeg tror, jeg vil begynde og kalde Jonas for, ârĂžvslikkerâ, sagde Hans og grinede, for det ser ud til, han kan lide det.
Hvad nu, hvad sker der i nÊste kapitel af fabrikken? Ja, der er kun en mulighed for at finde ud af det, det er at lÊse det. nÄr det kommer pÄ siden. Men jeg kan da afslÞre lidt af det her, at Jonas igen fÄr noget, som han ogsÄ fik tidligere pÄ dagen. Kan du gÊtte det, hvis ikke, sÄ kan du lÊse det. nÄr det nye kapitel kommer pÄ siden. Og hvad med ham Jens, som gÄr og sladre om Mathias og Magnus, og om det. Jonas har gjort. Og hvorfor sÄ Martin og Danni pÄ hinanden, da Jens fortalte dem om Mathias og Magnus. Ja, det kan du lÊse meget mere om i nÊste kapitel af Fabrikken.
Kapitel 5.: Ikke igen.
Martin, som var kommet ind pÄ sit vÊrelse, fik nogle strÞmper og sko pÄ. Og mens han gik ud af vÊrelset, tog han en bluse pÄ, og mens han tog blusen pÄ, gik han ind i sin storebror, som stod i dÞrÄbningen.
Hold op hvor er du bare irriterende, sagde Martin.
Var det sjovt at fÄ suttet pik af Danni, sagde Simon, da Martin gik ned af gangen.
Martin vendte sig om og kiggede hen pÄ Simon, og gik derefter videre og ud af hoveddÞren.
PÄ fabrikken var Jonas stadig i gang med Mathiases rÞv, sÄ den sejlede i spyt. Magnus var i fuld gang med at sutte Hanses pik, som snart var ved at eksplodere inde i Magnuses mund. Men Magnus fik ikke lov til at smage pÄ Hanses sperm, og det var han ogsÄ glad for, for sperm var ikke lige hans kop te. Hans trÊkker sig ud for ikke at kommer sÄ tidligt, sÄ han gÄr lidt rundt i rummet. Jonas stoppede med at slikke Mathiases rÞv, og Mathias stoppede, da Morten trak sin pik ud af munden pÄ ham, sÄ alle stod og kiggede pÄ Hans. Alle kiggede pÄ hans pik, som gav nogle ryk, og uden Hans rÞrte ved den, kom der nogle kampe sprÞjt fra den, og det blev ved med at vÊlte ud med sperm.
Hold op hvor er det godt, sagde Hans stĂžnnende.
Selv om det var anden gang, Hans kom den dag, skulle man tro, han ikke havde spermet i flere dage. Der kom bare sÄ mange sprÞjt sperm ud af hans stive pik, sÄ nÊsten hele gulvet, hvor Hans stod, var hvidplettet. Da han blev fÊrdig med at sprÞjte, satte han sig over i sofaen, hvor han var helt fÊrdig og udmattet efter denne store orgasme.
Det kalder jeg for noget af et springvand, sagde Kristian. som var blevet godt liderlig.
Alle havde stÄet og set pÄ Hans, men det havde Hans ikke lagt mÊrke til. Han var helt vÊk i sin orgasme, og det var ogsÄ noget af et syn, de andre fik.
Jonas kom og slik mig ren, sagde Hans, da han var kommet sig lidt.
Jonas gik over til Hans, som sad halvt liggende i sofaen. Hans spredte benene, sÄ Jonas kunne sÊtter sig imellem dem, men det gjorde han ikke. Han satte sig ved siden af Hans i sofaen og bÞjede sig hen over ham og begyndte at slikke hans pik ren.
Kristian, Morten, Mathias og Magnus stod lidt derfra og sÄ pÄ, og alle fire havde stivet pÄ. Kristian og Morten, som stadig havde underbukser pÄ, havde noget af en bule og en kanon stor vÄde plet, sÄ man skulle tro, de havde pisset i underbukserne. Mathias og Magnusstod nÞgne, og deres pikke stod og pulsede og bankede op af deres maver. Det var det syn, Hans havde ovre fra sofaen, og det fik hans pik til at vokse i Jonases mund, somm havde travlt med at slikke den ren.
Jeg har lyst til at kneppe en rĂžv, sagde Hans pludselig.
Jonas stoppede med at slikke og sÄ op pÄ Hans, og de andre fire sÄ noget skrÊmte ud, da Hans sagde det. For alle i rummet havde ikke haft noget stÞrre op end en pegefinger. Det passer nu ikke helt, for der er en, som har haft noget, der var stÞrre end en pegefinger op. Hvem det er, hÞrer vi nok senere, sÄ fÞlg med i novellen.
Martin har lige vÊret hos Jonas, for det var der han sidst sÄ Mathias og Magnus. Men nu er han pÄ vej ud til fabrikken, det kunne vÊre, de var taget der ud.
I knallertbandens rum var alle, udtagen Hans, noget chokket, efter Hans havde sagt, at han havde lyst til at kneppe en i rÞven. Der var ingen, der havde lyst til at prÞve Hanses pik, selv om den ikke var sÄ tyk, men den var noget lang.
Hvorfor ser i sÄdan pÄ mig? sagde Hans. Bare fordi jeg har lyst til at kneppe en i rÞven. Hvad med dig Kristian. Du har da sagt en gang, du havde lyst til at prÞve at blive kneppet i rÞven.
Det kan godt vĂŠre jeg har sagt det fĂžr, sagde Kristian, men jeg har ikke lyst til det lige nu.
Hans sagde ikke noget, han sÄ pÄ Jonas, som var stoppet med at slikke, da Hans sagde han ville kneppe en i rÞven.
Hvad med én af jer tre? spurgte Hans og kiggede ned pÄ Jonas og sÄ over pÄ Mathias og Magnus. Har I prÞvet at blive bollet i rÞven fÞr? spurgte han dem.
Mathias og Magnus rystede pÄ hovedet, for de var bange for, at Hans ville gÞre det.
Jeg kunne prÞve pÄ dig, Jonas, sagde Hans og klappede Jonas pÄ lÄret.
Nej. Hvorfor lige mig, sagde Jonas skrÊmt og rystede pÄ hovedet. Kan du ikke gÞre det pÄ Mathias eller Magnus.
NÊ. Nu havde jeg lyst til at prÞve det pÄ dig, sagde Hans. Du har en dejlig frÊk rÞv, og den har jeg haft lyst til at kneppe, siden jeg sÄ den fÞrste gang for nogle uge siden. Men hvis du ikke vil ha, jeg gÞre det, sÄ mÄ jeg bare sender nogle flere billeder af sted, og Hans kiggede pÄ Jonas.
Mathias og Magnus kigger undrende pÄ hinanden, de ved ikke, hvad det er for billeder, Hans bliver ved med at snakke om. Men Mathias og Magnus kunne forstÄ pÄ Jonas, at det var noget, der ikke skulle ud til andre, selv om der allerede var sendt et.
Jonas sad og var skrĂŠmt over, at Hans ville til at kneppe ham i rĂžven. Han havde jo hĂžrt, det skulle gĂžre kanon ondt fĂžrste gang, og var ikke meget for, at det var Hans, der var den fĂžrste, der stak noget op i hans rĂžv. Jonas blev kanon lettet, da Kristian sagde:
Vi har ikke noget vaseline eller noget andet smĂžrelse med.
Ăv. Kom det fra Hans, som sĂ„ bĂžjede sig hen over Jonases stive pik.
Kristian og Morten satte sig pÄ sofabordet eller det bord, der stod foran sofaen, og bad Mathias og Magnus om at stille sig mellem deres ben. Mathias stillede sig ved Morten, og Magnus ved Kristian, hvor Kristian og Morten begyndte at suttet deres vÄde, stive pikke. Der skulle ikke meget til, fÞr de begyndte at stÞnne og puste, ligesom om de havde spurtet en 100 meter.
Jeg kan ikke holde mig tilbage mere, sagde Mathias stĂžnnende.
Heller ikke jeg, sagde Magnus ogsÄ stÞnnende og pustende.
Morten og Kristian stoppede med at sutte, og Hans havde hĂžrt, at Mathias og Magnus var ved at komme.
Kom herom til Jonas, sagde Hans, som var stoppet med at sutte Jonases pik. Han skal ha jeres dejlige sperm lige midt i ansigtet.
Ikke igen, sagde Jonas. Jeg fik ogsÄ sperm i ansigtet sidst.
Mathias og Magnus sÄ pÄ hinanden, mens de gik om til Jonas. De forestillede sig nogle billeder af Jonas, med sperm lÞbene ned af ansigtet, og da de kom om til Jonas, stod de ca. en halv meter fra ham. De begyndte at hive i deres meget vÄde, stive pikke, og der gik ikke lang tid, fÞr Mathias kom.
Nu kommer jeg, Ă
Ă
Ă
HHH OOHH, jeg kommer! RÄbet Mathias.
Og samtidig Mathias kom i nogle sprÞjt i ansigtet pÄ Jonas, var Martin kommet til fabrikken, og var pÄ vej ind i det store rum, hvor han kunne hÞre en stÞnne i den anden ende. Han gik langsomt mod stÞnnene, og da han kom til rummet, hvor stÞnnene kom fra, fik han store Þjne, da han sÄ de mange nÞgne drenge.
Det er kanon frÊkt at sperm en i hovedet, sagde Mathias forpustet, da han flyttede sig fra Joans, sÄ Magnus kunne komme til.
Lad os se, hvor meget Magnus kan komme med, sagde Kristian, som havde fundet sin mobil frem.
Magnus havde ikke stÄet lang tid foran Jonases ansigt, fÞr det sprÞjtet ud med sperm, som ramte over pÄ Jonases ansigt. Bare fra to drenge, sejlede Jonases ansigt allerede i sperm. Og det blev for meget for Kristian, som havde stÄet og filmet Magnus, mens han spermede. Martin nÄede lige at fÄ et glimt af Jonas, da Magnus flyttede sig, sÄ Kristian kunne komme til.
Ă
Ă
Ă
HHH! Nu skal du fÄ sperm, sagde Kristian stÞnnende.
Ud flÞd spermen af Kristians stive pik, sÄ et par sprÞjt flÞj hen over hovedet af Jonas. Kristian rettede sin pik lidt nedad, sÄ resten af spermen kunne ramme i ansigtet pÄ Jonas.
Hold op, det er godt det her, sagde Kristian, da han stod og ryste sin pik, efter han havde spermet. Du er bare sÄ dejlig, Jonas.
Martin Êrgrede sig over, at han ikke kunne se, nÄr Jonas blev sprÞjtet i hovedet. Han havde kun udsyn til en numse, der trak sig sammen, nÄr personen kom. Der skulle ikke siges noget ondt ord om deres numser, det var ogsÄ et godt syn, Martin kunne lide det, men han ville helst have set nÄr de sprÞjtet Jonas i ansigtet. Og igen fik han et hurtigt kig, da Kristian flyttede sig, da Morten skulle til.
Ă
Ă
Ă
HHH OOOHHHH! StÞnnede Morten. Nu skal du fÄr min sperm lige i sylten.
Morten stod ikke i lang tid foran Jonas, inden han begyndte at skyde sin ladning af sted mod Jonases ansigt, og ligesom Kristian, flÞj de to fÞrste sprÞjt hen over hovedet pÄ ham, og et ramte pÄ Hanses hÄnd, for han havde fÄet Kristians mobil, da Kristian skulle sperme. For da Morten rettede sin vÄde, stive pik lidt nedad, smuttede den ud af hans hÄnd, sÄ han sprÞjtede pÄ Hanses hÄnd, den han havde Kristians mobil i.
Tak Morten, sagde Hans og tog mobilen i den anden hÄnd, hvor han slikkede spermen i sig.
Martin stod og tog sig pÄ pikken, som var vokset sig stiv. Det var meget ophidsende at stÄ og se pÄ, nÄr sÄ mange spermer én anden i ansigtet.
NÄ. Nu mÄ det vÊre Jonases tur til at sprÞjte, sagde Hans og gav Kristian sin mobil igen. Men inden han fÄr lov til det, skal han ogsÄ ha lov til selv at se, nÄr han sprÞjter for tredje gang i dag. SÄ Mathias og Magnus, I skal slikke al spermen vÊk fra hans ansigt.
Magnus, stod lidt fra Jonas, han skulle ikke slikke ham i ansigtet, for han kunne ikke lide sperm, det smagte grimt. Hans og Morten bar Jonas over pÄ sofabordet, hvor Mathias allerede stod. Han kunne godt lide smagen af sperm.
SÄ mÄ I godt begynde, sagde Hans, da Jonas var lagt pÄ bordet.
Mathias satte sig ned pÄ knÊ ved siden af bordet, hvor han begyndte at slikke pÄ Jonases ene kind, som spermen var begyndt at lÞbe ned af.
Kom her over, Magnus, sagde Hans, som sad i sofaen sammen med Morten og Kristian.
Jeg vil ikke slikke spermen af Jonas, sagde Magnus. Jeg kan ikke lide det.
Du vĂŠlger selv, sagde Hans. Om du vil slikke Jonas ren, eller om vi skal sende et billede rundt af dig?
Magnus havde ikke noget valg, sÄ han gik hen til Jonas og satte sig pÄ den anden side. Magnus var heldig, for Mathias havde nÊsten slikket det hele i sig sÄ der var ikke rert meget sperm i ansigtet pÄ Jonas, og det var Magnus ogsÄ glad for.
Var det godt? spurgte Kristian Jonas, da Mathias og Magnus var fĂŠrdig med at slikke ham ren.
Hvad tror du selv? sagde Jonas, som ville op at sidde.
Men det fik han ikke lov til af Hans, for nu skulle Jonas ha sin fĂžrste fem gange âhĂ„nd jobâ. Hans bad alle om at tage om Jonases stive pik, og lidt efter var alle fem, Hans, Kristian, Morten, Mathias og Magnus med til at spille Jonases pik af. Og der gik ikke mange minutter, fĂžr Jonas lĂ„ og stĂžnnede og hev efter vejret.
Ă
Ă
Ă
HH OOHHH! Jeg kommer.
Og med et kom et sprÞjt, som ingen af de fem havde set fÞr. Det flÞj hen over Jonas og nÊsten over en meter fra hans hoved, hvor det landede pÄ gulvet. Alle kiggede ned pÄ Jonas, som var helt vÊk, men han havde stadigvÊk sine Þjne Äbne, som bare stirrede op i luften. Der kom kun det ene sprÞjt ud af hans pik, og alle fem gav slip pÄ Jonases pik, sÄ den klaskede ned pÄ hans mave. Efter et par minutter kom Jonas til sig selv igen, satte sig op og var helt udmattet og meget trÊt og ville hjem.
Var det godt? spurgte Hans Jonas.
Du kan tro, det var godt, sagde Jonas. Det kilder stadig i min pik, som ogsÄ stadig var stiv.
Du er ogsÄ en meget liderlig dreng, sagde Hans og gav Jonases pik et klem.
Sikke en slutning pÄ denne fredag, og sikken en begyndelse pÄ en weekend. Hvad vil denne weekend ikke ende med? tÊnker du nok derude. Det mÄ du vente med til at lÊse i sidste del af fabrikken, for der er stadig nogle dele endnu, som du kan glÊde dig til at lÊse. Det bliver ikke kedeligt, for det er ikke sidste gang, knallertbanden skal lege med Jonas og de andre, Mathias og Magnus.
Og sÄ har vi Martin, som kom ud til fabrikken. Finder knallertbanden ud af det? Og hvad vil Martin ikke sige til Mathias og Magnus, nÄr de skal sove sammen. Ja, det kan du lÊse meget mere om i nÊste del af Fabrikken.