Mads og Mia 1
Vi er pseudo tvillinge sÞskende, Mia er kun et Är Êldre end mig. Vi har altid vÊret meget sammen, leget sammen, delt venner og vÊrelse. Vi er nogenlunde lige hÞje og er begge slanke, men Mia har lidt mÞrkere hÄr end mig. Da vi som helt smÄ boede en lille lejlighed i KÞbenhavn sov vi i samme seng. Men da vores forÊldre fil bedre rÄd, da vi var 4 og 5 Är, kÞbte de et hus i forstaden, men selvom der var to bÞrnevÊrelser, valgte vi at fortsÊtte med at sove i samme seng, og bruge det andet vÊrelse til vores legetÞj. Vi gik ikke op i, hvad der var drenge eller pige legetÞj, den ene dag kunne vi lege med dukker den anden dag med biler. Vi brugte ogsÄ hinandens tÞj, og jeg er tit kommet i bÞrnehave eller senere i skole i pigetrusser. Vores forÊldre er lidt flippede typer, de gik ikke sÄ meget op i tÞj, og hvis det var varmt kunne hele familien gÄ nÞgne rundt i dagevis. Havde jeg selv eller Mia en ven til overnatning, sov vi bare tÊttere sammen. Vi fandt meget tryghed i at kÊle og kysse hinanden. Men da jeg skulle starte i fjerde klasse flyttede vi igen. Vores nye hus nord for KÞbenhavn var endnu stÞrre og havde en separat bÞrneafdeling med eget badevÊrelse. Men igen valgte vi, at kun have et fÊlles sovevÊrelse. Vores spirende interesse for seksualitet, gjorde, at vi gik pÄ opdagelse i hinandens kroppe. Det blev naturligt for os at slikke hinanden i skridtet, samt for Mias vedkommende at stikke fingre eller legetÞj op i min numse. At gÄ rundt med en tuschpen eller lignende i numsehullet fÞltes dejligt. Mia elskede ogsÄ at klÊde mig ud som pige, sÄ kunne vi gÄ ud for at kÞbe en is som to veninder. Jeg skulle ogsÄ lÊgge ansigt til, hvis hun skulle Þve hendes makeup fÊrdigheder.
Vi havde stadig overnattende kammerater, og de blev en fast del af vores lege. De fleste var med pÄ bÄde slikke og numselege. SÞrme om sÄ ikke vi skulle flytte til Aarhus efter bare tre Är.
Forfra med venner og skole igen, men det knyttede os blot endnu mere sammen. Jeg kunne nu fÄ sÊdudlÞsning, og Mia opnÄede dybe orgasmer, nÄr jeg slikkede hende, men det afholdt os ikke pÄ nogen mÄde. NÄr jeg fik sÊdafgang i Mias mund kunne vi ligge og kysse, og lade spermklatten kÞre fra mund til mund. Mia har ofte sin veninde Sofia med hjemme i weekenderne, og sÄ sover vi alle tre sammen. Jeg skal sÄ vise mine drenge dele frem, og lade dem lege med min pik, til jeg fÄr udlÞsning. EfterfÞlgende skal jeg sÄ give dem orgasme med min tunge. Sofia er ret vild med mig, men jeg er til drenge, sÄ en kÊreste bliver det ikke til. Men jeg nyder da at kysse og kÊle med dem som veninder. Det er allerede flere Är siden jeg fortalte mine forÊldre, at jeg er bÞsse, og at jeg vil finde mig en drenge kÊreste. Det var der ingen problemer i, og de opfordrede mig blot til at passe pÄ mig selv. Jeg er begyndt at komme oppe i min sÞster, vi bruger naturligvis gummi. Mia opnÄr gode orgasmer, og jeg sprÞjter min sÊd i kondomet. Mia ruller det dog ofte hurtigt af, og smager pÄ det.
Men i min nye klasse gÄr Felix, og ham faldt jeg for ved fÞrste blik.
Heldigvis ville han ogsÄ gerne mig, vi var blot venner i skoletiden den fÞrste tid, men sÄ kom jeg hjem til ham. Efter en halv time var vi begge nÞgne, og efter yderligere tyve minutter, havde vi begge fÄet udlÞsning i hinandens munde. Jeg var forelsket.
Felix sagde ja til. at vi var kĂŠrester. Og vi var enige om, at det ikke skulle vĂŠre en hemmelighed heller ikke i klassen. Hver dag efter skole, gik vi hjem til ham, da han var alene hjemme hver eftermiddag. Vi lĂŠrte hinandens kroppe og behov at kende, og vi skiftedes til at kneppe hinanden i numsen.
Jeg fortalte naturligvis Mia og mine forÊldre om min nye kÊreste. De Þnskede mig alle tillykke, og hÄbede at se ham snart. .
Vi kyssede Äbent i klassen, og gik med hinanden i hÄnden rundt pÄ skolen. Felix havde ogsÄ fortalt sin familie, at han havde fÄet en kÊreste, og at det var mig.
SÄ nÊste naturlige skridt var, at vi skulle sove sammen. Felix vidste godt, hvem min sÞster var, og jeg havde fortalt ham, at vi sov sammen hver dag. SÄ da han blev inviteret til at komme og spise og sove fra fredag til lÞrdag, mÄtte han jo vide, han skulle dele seng med bÄde mig og Mia.
Mine hippi forÊldre havde lavet en god vegetar lasagne, bagt brÞd og lavet salat. Vi fik endda lov til at fÄ vin til maden. Felix er sorthÄret og havde en flotte hvide jeans samt en lÊkker lyserÞd skjorte pÄ. Mia havde en blomstret sommerkjole, og som jeg vidste alt for godt, intet andet pÄ. Jeg havde taget korte bukser og en en lys lilla t-shirts pÄ. Felix roste maden, og sagde alle de rigtige ord, som gÞr sÄ godt et indtryk pÄ voksne. At vi kyssede hinanden under middagen virkede naturligt.
Vi hjalp med at rydde op op efter maden, men sÄ gik vi ind pÄ vÊrelset. Mia fulgte naturligvis med os. Det er jo ogsÄ hendes vÊrelse.
Jeg gik straks i gang med at klÊde min kÊreste af, og da jeg vendte mig om lÄ Mia nÞgen pÄ sengen. Felix har den lÊkreste pik i verden, den en lang og tynd med en smuk sort dusk over.
NÄr han bliver stiv, kommer hans vÄde pikhoved til syne under forhuden. Og sÄ smager han helt vidunderligt, bÄde pre og sÊd.
Nu fik jeg travlt med at smide mit eget tĂžj.
FĂžr jeg selv var nĂžgen, lĂ„ min sĂžster og kyssede med ham, og havde et godt fast greb og hans nosser. Jeg lagde mig mellem hans ben, og tog hans stive pik i munden. Stakkels Felix, det var hĂ„rd stimulansâŠ..
Jeg vidste han ikke ville holde lÊnge pÄ denne mÄde, og jeg ville have ham op i mig. SÄ jeg fandt min tube glidecreme frem, og smurte mit hul grundigt. Mia mÄtte slippe sit tag, og lade drengen komme op pÄ knÊ. Jeg gik i doggy, og min fyr trÊngte ubesvÊret op i mig. Mia ville lege med, og lagde sig pÄ tvÊrs ind under mig og fik min pik i sin mund. SÄ begyndte Felix at kneppe mig hÄrdt, som han ved, jeg foretrÊkker det. Jeg fik ogsÄ nogle dejlige hÄrde smÊk.
Nu fyldte min kÊreste min rÞv med drengesÊd, og jeg sprÞjtede nÊsten samtidigt i mund og ansigt pÄ Mia. Vi faldt om pÄ sengen, og Felix slikkede min sÞsters ansigt ren for min sperm. Samtidigt med at jeg slikkede hende til en orgasme.
Det bankede pÄ dÞren, min mor kom med to skÄle, en med slik og en med chips. Samt nogle kolde Þl og sodavand pÄ en bakke. Og som hun sagde:
âDet lĂžd som om I kunne trĂŠnge til en pause og lidt at styrke jeg pĂ„ inden nĂŠste omgangâ.