De vilde drenge og vikaren del 7 Efter spisefrikvarteret
Oleole13 · â -
De vilde drenge og vikaren
Kap. 7
Efter spisefrikvarteret
Af oleole13
Personer: vikaren Lars 25 Är, Elever: Kristian 16 Är, Mhamed 16 Är, Peter 15 Är, Jonas 14 Är, André 14 Är og Simon 13 Är. Pedellen 35 Är.
Da Lars kom tilbage efter frikvarteret, fik hannto store overraskelser:
OgsÄ denne gang var der helt stille i klassen, da han Äbnede dÞren, men ikke mindre overraskende var den nye mÞblering. Ikke kun det ene skab, som han selv havde vÊret med til at flytte stod dinkelret pÄ vÊggen, ogsÄ de to andre skabe var blevet flyttet, sÄ de nu stod ved siden af hinanden og dannede som en vÊg og afspÊrrede indsynet til hjÞrnet med computerbordet, og sÄ var der endda kommet et nyt skab, som stod vinkelret, sÄ han heller ikke kunne se imd bag skabsvÊggen, selv om han nu var kommet hen til katederet.
Simon og Jonas stod ved den hvide tavle, de andre fire var hverken at se eller hÞre, men sÄ hÞrtes der pludselig suk og stÞnnen fra bag ved skabene. Det var ikke til at tage fejl af, hvad der foregik der.
Lars vendte sig mod Simon og Jonas, som naturligvis var i gang med at tegne med de farvede tusser pÄ den hvide tavle. Igen kunne Lars ikke lade vÊre med at blive imponeret af Simons tegnefÊrdigheder. Der var ingen tvivl om, at det var ham selv, altsÄ Lars, der stod foroverbÞjet med Mhameds pik i munden, mens Kristian kneppede ham i rÞven. Men ogsÄ Jonas havde evner, sÄ Lars var heller ikke heri tvivl om, at de to figure i de nederste hjÞrner skulle forestille ham selv, den til venstre, hvor han stod med pikken hÊngende ud af bukserne, og den til hÞjre, hvor pikken stod stiv og struttende. PÄ begge tegningerne var pikken dog i mindst dobbelt stÞrrelse, men det gjorde jo ikke tegningen mindre frÊk.
Men hvad, sagde Lars, og nikkede mod skabshjjĂžrnet, hvad âŠ. LĂŠndere kom han ikke.
Jo, grinede Jonas, pedellen kalder det en studiecelle, og du kan nok hĂžre, at der bliver studeret flittigt.
Pedellen? Spurgte Lars.
Ja, Kristian hentede pedellen for at fÄ hjÊlp til at flytte skabene, og sÄ hjalp Kristian og Mhamed ham med at hente et skab til i kÊlderen, og sÄ kaldte han det en studiecelle, og sagde, at han havde en video pÄ sit vÊrksted, som de nok ville vÊre interesserede i at studere, sÄ kunne de jo bytte med en af deres.
De fire havde altsÄ taget studiecellen i brug, og studeret blev der, dybt og koncentreret.
Da Lars kiggede derind, var Kristian ved at rÞvpule Peter, som lÄ pÄ ryggen pÄ bordet med hovedet pÄ den ene lukkede computer. Mhamed sad pÄ stolen med pikken ude af bukserne og inde i munden pÄ André, som lÄ pÄ knÊ mellem hans ben.
Kom indenfor, sagde Kristian, som havde drejet hovedet, du kunne jo hjĂŠlpe til med at sutte Peters pik, mens jeg boller ham fĂŠrdigt.
Lars var godt klar over, at det ikke var et forslag, men en ordre, sÄ han gik hen til bordet.
Du mÄ nok hellere tage de bukser af, grinede Kristian, ellers bliver de nok lige sÄ vÄde, som de andre.
Og det kunne han have ret i, for der var allerede en vĂ„d plet, der hvor Larses pikhoved havde dannet et telt i det lyse buksestof, sĂ„ Lars fik dem af, og stod nu med en strittende stang som pĂ„ Jonasâ tegnin.
Mens han bĂžjede sig ned og tog Peters indbydende pik i munden, greb Peter fat om Larses stang og trak ham hen til sit hoved, som lĂ„ lige ved bordkanten. Et Ăžjeblik efter var Larses store pik for fĂžrste gang inde i en af elevernes munde. Til alt held â eller mĂ„ske til uheld for Lars â havde Simon lagt tussen og taget kameraet, da Lars gik ind i studiecellen, sĂ„ ogsĂ„ denne premiere pĂ„ studiecellens muligheder, kom med pĂ„ filmen.
Hvor lÊnge Kristian havde vÊret i gang, vidste Lars jo ikke, men nu kneppede han i hvert fale bÄde hÄrdt og dybt, hvilket fik Peter til at grynte ved hvert stÞd, hvilket sÄ igen forplantede sig til Larses pik, sÄ da Kristian spermede i Peters rÞv, gik bÄde Peters og Larses pik ogsÄ af.
Nu havde Lars smagt spermen fra hele fire af sine elever, men det var fÞrste gang han havde fornÞjelsen af selv at aflevere sin ladning i munden pÄ en af dem. Det virkede ikke som om Peter syntes, det var ubehageligt, han smilede til Lars, da de alle tre havde frigjort deres nu knap sÄ stive redskaber.
Da de alle fem igen var kommet i tÞjet, Lars i de stive blÄ bukser, udbrÞd AndrÚ, hov, kan I huske, at pedellen sagde, at han havde en video, som han ville bytte med en af vores.
Rigtigt, sagde Mhamed. Hvad kan det vĂŠre, mon han har noget, der kan interessere os?
Pedellen er god nok, sagde Kristian, lad os prÞve. Lars du kan lige hente den, han sagde, han ville vÊre pÄ vÊrkstedet i kÊlderen.
Jammen, udbrĂžd Lars, som indtil nu ikke havde tĂŠnkt pĂ„ pedellen og hvad der skete i fredags, men nu ved at blive mindet om ham, fĂžlte at det igen begyndte at dunke i skridtet. Jamen, sagde han, jeg kan ikke gĂ„ fra klassen, det kan âŠ.
LÊngere nÄede han ikke, fÞr han blev afbrudt af Kristian.
Jeg tror ikke, du helt forstod, at det var en ordre, og vi klarer os sagtens alene i de minutter, det kan tage. Ikke ogsÄ gutter.
Alle bekrÊftede, og Kristian gav igen den magiske ordre: hent skufferne, og pÄ et Þjeblik var alle igen i gang med deres arbejder.
------------
NÄ, det er dig, de har sendt i byen. Sikken et held, for jeg har en fyr hernede, der er helt vild efter at mÞde dit rÞvhul igen. Kom her hen og hils pÊnt pÄ ham, og se sÄ at fÄ de bukser af i en fart,
Giv ham et kys pÄ den lille mund, sagde han, da han hurtigt havde knappet kitlen op, og den halvstive stang dinglede frem i lyset.
NÄ, de bukser er nok noget snÊvre og stive, sagde han, da han sÄ hvordan Lars havde besvÊr med at krÊnge dem ned.
For satan mand, er det ikke indtÞrret sperm, alt det der, er det de friske knÊgte, der har fyldt dem sÄ grundigt op?
Jo, det mÄtte Lars efter nogen tÞven indrÞmme, men sÄ havde han fÄet dem og skoene af.
BÞj dig frem og stÞt dig til hÞvlebÊnken, spred sÄ de ben og stik rÞven i vejret.
Da Lars var i stilling gik pedellen hen til sit kamerastativ og justerede kameraet od trykkede pÄ play.
Hvad sÞren, den er jjo helt hvid, har ham <kristian ikke varmet de balder endnu, det mÄ vi lige gÞre noget ved. Hvad har vi, sagde han og sÄ sig om i vÊrkstedet. Hans Þjne faldt pÄ Larses bukser og den livrem, der sad i dem. Jeg tror sgu, vi bruger den her, du selv har bragt med. Han samlede dem op, trak livremmen ud og anbragte bukserne under Lars. SÄ kan du sperme pÄ den i stedet for pÄ gulvet, sÄ slipper du for at skulle slikke det op bag efter. Og du plejer jo at sprÞjte, nÄr du har en flittig pik i rÞven, sÄ kom ikke og sig, at du ikke er vild efter det.
Og sÄ faldt slagene hurtigt efter hinanden, fem pÄ hver balle, mens Lars bed tÊnderne sammen, for ikke at skrige hÞjt.
Det mmÄ vÊre nok for denne gang, vi har lidt travlt, ikke?
Jo, stĂžnnede Lars, jeg kan ikke lade eleverne alene ret lĂŠnge.
Det var nu ikke det, jeg tÊnkte pÄ, grinede pedellen, jeg tÊnkte mere pÄ, at ham fyren her ikke kan vente lÊngere med at komme ind og hilse pÄ dit rÞvhul. Har knÊgtene vÊret heroppe i dag, sagde han og lod en finger massere hen over det brune hul.
Nej, indtil videre kun i munden i dag, sagde Lars.
Det er nÊsten lidt synd for dig, for sÄ fÄr du min store kÞlle, uden nogen opvarmning. Kan ndet huske min kammerat, sagde han, og pressede en finger ind.
Hov, men det er jo smurt, er det noget, du selv har gjort?
Jo, sagde Lars, det gjorde jeg i morges, jeg kunne jo ikke vide, om âŠ.
Nej, grinede pedellen, men du hÄbede nok, mÄske endda pÄ min pik, ikke? Er rÞvhullet allerede blevet vild efter at fÄ pikke op? SÄ bare rolig, jeg er sikker pÄ, at de dejlige knÊgte, nok skal hjÊlpe med det her efter skoletid, og sÄ kommer jeg o
Ligesom tilfĂŠldigt ing og tager del i lĂžjerne.
Men nu ikke mere snak, vi har som sagt travlt begge to, sÄ hold godt fast, for nu kommer den.
Og det gjorde den, med et hÄrdt stÞd trÊngte den ind, og denne gang kunne Lars ikke tilbageholde et skrig.
Pedellen fortsatte med at Þvle videre, dybere og bybere, og Lars sukkede og peb ved hvert nyt stÞd, men efterhÄnden gik hans stÞnnen over til bellyst lyde, og det fik pedellen til pludselig at trÊkke sig helt ud.
Hov, udbrĂžd Lars, hvad nu?
Vi mÄ hellere stoppe her, sagde pedellen spÞgefuldt, du skal jo skynde dig op til dine elever, og sÄ kan vi fortsÊtte efter skoletid.
Ă
h, nej, stop ikke nu, stĂžnnede Lars, det var lige sĂ„ âŠ.
Lige sÄ hvad, sagde pedellen, du vil da ikke sige, at du vil have mig til at fortsÊtte?
Ă
h, jo, sukkede Lars, det var lige sÄ fantastisk. VÊr sÞd at stikke din store pik ind igen og fortsÊtte.
Ha, grinede pedellen, sÄ skal du fanme ogsÄ fÄ den. Det varede ikke lÊnge, inden du fandt ud af, hvad det var, du havde savnet i dit liiv, og med et lydeligt suk fra Lars hamrede han sin fuckstang ind igen og kÞrte om muligt endnu hÄrdere pÄ end fÞr. TÊnk at det skulle gÄ sÄ hurtigt for dig at opdage, at du er en piksyg bÞssekarl.
--------------
Da Lars kom tilbage til klassen med en dvd i hÄnden og brÊndende og vÄde baller, blev han igen forundret over den arbejdssomme ro. Alle drengene sad med deres skuffer og enten dansk eller matematikopgaver. At ballerne var vÄde skyldtes, at Larses sperm havde ramt bukserne pÄ det indvendige sÊde, hvor der ikke havde vÊret sperm fÞr, og sÄ pedellens sperm, som langsomt sivede ud. Det tog lidt af den brÊndende fornemmelse fra slagene med bÊltet, nÄr han tog sig til ballen med en hÄnd og kÞrte lidt af spermen rundt pÄ ballen. Det kÞlede.
Simon, kan du ikke tage dvdâen og se, hvad der er pĂ„ den, sagde Kristian.
HOV! UdbrÞd Simon lidt efter. Kristian! Kristian kom og se, han har fanme filmet os i fredags, da du rÞvpulede Lars pÄ katederet.
PĂ„ et Ăžjeblik var ikke kun Kristian, men alle seks drenge samlet ved skĂŠrmen, og Lars selv stod og kikkede dem over skuldrene.
Han mÄ vÊre kommet ind, uden vi hÞrte det, sagde Kristian, men vi var jo ogsÄ optaget af noget andet, grinede han. Men du stÄr sgu og hakker den af Simon, det vidste jeg ikke.
Ja, sĂ„ guâ hakkede jeg den af, hvem ville ikke gĂžre det? Lars hakkede den jo ogsĂ„ af, da han sĂ„ min video, grinede han.
Men Ăžv, nu er der ikke mere, sukkede Peter.
Jo, vent, sagde Simon, se bare her er en ny titel: VIKARENS RĂV OG PEDELLEN , del 1, lĂŠste han.
Han sutter sku spermen op fra katederet, udbrÞd Kristian, var du sÄ spermsyg Lars, grinede han.
Og nu slikker han forsiden, sagde Mhamed.
Det mÄ vÊre min sperm, lo Simon.
Og fÞj for satan, fortsatte han, nu slikker han ogsÄ gulvet.
Du hÞrte vel, at det var noget pedellen forlangte, sagde Peter, hvis I bare kunne holde kÊft, sÄ kunne vi bedre hÞre lydsiden.
De tav, og fulgte under stÞrre og stÞrre ophidselse og med stedvise begejstringsudbrud med i, hvordan pedellen fik Lars op pÄ katederet igen og gennemkneppede ham. Drengenes lyde gik mere og mere over til stÞnnen,
Hold kÊft en stor pik, sagde AndrÚ, jeg kan godt forstÄ, at du skreg noget i begyndelsen Lars.
Jamen, det blev hurtigt, til noget, du elskede, sagde Kristian, ligesom da du fik min pik. Man kunne da bÄde se og hÞre det, og du spermede igen. Det skal blive interessant at se, hvor mange gange du vil sperme nu efter skoletid.
Men hvorfor hed den del et, funderede Peter, som var den der var mest inde i sagerne om pornofilm.
Det skal jeg sige dig, lÞd pludselig pedellens stemme. Han var kommet ind uden at nogen af dem havde bemÊrket det. Det er fordi del to kommer her, og sÄ holdt han en dvd frem til de noget forskrÊkkede drenge, der febrilske sÞgte at fÄ deres mere eller mindre stive pikke ind i bukserne igen. Mens videoen kÞrte, havde de efterhÄnden alle sammen fisket deres hurtigt voksendepikke ud, og ved hjÊlp af egne hÊnder eller naboens, fik de ogsÄ alle sammen brug for papirkurven, som nÊrmest automatisk gik pÄ omgang,
Ja, det var heldigt for jer og ikke mindst for Lars, at det var mig og ikke en af de andre lÊrere, der kom ind og overraskede jer. Det vil vÊre klogt, hvis I fremover passer noget bedre pÄ. Men se nu den her nye video, I kan lige nÄ det inden klokken ringer, og sÄ taler vi en anden gang om, hvad I har at bytte med. Her er et par kÞkkenruller, det kan man nok fÄ brug for til at tÞrre nÊsen i sÄdan en studiecelle, grinede han.
Det er ellers noget af et flot kamera, I har der, sagde han og nikkede hen mod kameraet, som stod pÄ sit stativ.
Ja, sagde Peter, det er et vi har lÄnt af min storebror. Han er i pornobranchen, og jeg er sikker pÄ, at han gerne vil kÞbe din video, sÄ han kan sÊtte den sammen med den, Simon og Kristian lavede. Du kan jo forhandle med ham.
Du kan lige sÄ godt med det samme fÄ adressen pÄ hjemmesiden og et password, sagde Kristian, sÄ kan du se starten pÄ det, vi lavede sammen med ham Lars i gÄr, og samtidig kan duvarme op med den, for du kommer vel igen i eftermiggag, nÄr Lars er pÄ katederet?
Det kan du fanme stole pÄ, grinede pedellen og forlod klassen med en papirlap i hÄnden.
Du tager vagten Lars, sagde Kristian, jeg tror, at du ved, hvad der er pĂ„ denne video, sĂ„ den behĂžver du ikke at se, grinede han. Er der fare pĂ„ fĂŠrde, siger du bare: âHej, Kristian!â sĂ„ skifter du straks over til en af de andre naturfilm, ikke Simon?
Lars gik op til katederet og satte sig , men kom hurtigt op igen, da hans Þmme baller fik kontakt med sÊdet. SÄ kom han til at se pÄ tegningerne pÄ den hvide tavle, og fandt en svamp frem. SÄ tÞvede han og vendte i stedet tavlen om. Det ville alligevel vÊre synd. Han ville i hvert fald vente, til han havde et billede af den pÄ sin computer. MÄske havde Simon allerede taget nogle billeder af den.
SLAM, SLAM, lĂžd det fra videoen.
For satan, Lars, det mÄ gÞre nas, lÞd det medfÞlende fra Jonas.
Og han bruger sgu Larses eget bĂŠlte, grinede Mhamed.
Hvor er den flot, udbrĂžd Peter, da pedellens pik stod stiv ud af kitlen.
Ja, den kunne du nok tÊnke dig at prÞve at sutte pÄ, drillede Kristian.
âŠ. og sĂ„dan fortsatte det til videoen var fĂŠrdig.
NÄ, grinede Kristian, da han kom ud fra studiecellen, sÄ forstÄr jeg bedre, at det varede sÄ lÊnge, inden du kom tilbage.
FortsĂŠttes