Emil eller Emilie
NĂžgenhygge · â -
Emil (fĂžrste afsnit) Emil eller Emilie?
Emil er en helt almindelig dreng pÄ 13 Är. Lidt lille af vÊkst, men klarer sig fint i skolen er velopdragen og lytter til sine forÊldre. MEN han har en lille hemmelighed, bag hans naive drengede fremtoning gemmer der sig en stor trang.
NÄr han er alene hjemme bliver han draget til sin lillesÞsters Idas vÊrelse. Hun er elleve Är og midt i et prÊ teen prinsesse girly face i sit liv. Meget heldigt for Emil!
Emil klÊder sig af til skindet, og ifÞrer sig Idas klÊder. Startende med lyserÞde trusser, sÄ en passende top (Ida bruger desvÊrre ikke bh endnu), sÄ lange leggins og til sidst den smukke lyserÞde prinsessekjole. Emil sÊtter sig foran spejlet og retter pÄ sit halvlange hÄr og smiler sÞdt til Emilie inde i spejlet. Han rejser sig og drejer rundt, og er tilfreds med resultatet.
Han er sikker pÄ at vÊre alene hjemme nogle timer endnu, da resten af familien er taget til Idas gymnastikopvisning i sportshallen. Derfor benytter han sig af chancen til at gÄ lidt rundt i huset som den han i virkeligheden, dybest set, inderst inde godt ved han er. Emilie !!
Emil sÊtter pop radioen i gang og danser rundt i stuen og skrÄler glad med pÄ de nyeste hits. Emil er lykkelig, han ville Þnske han kunne leve sÄdan til daglig.
Men det er helt udelukket. Hans familie er meget kristen og gÄr til regelmÊssige bÞnnemÞder i den lokale frikirke. Man vogter strengt pÄ moralen og ikke mindst pÄ hinanden i menigheden.
Pludselig stopper musikken bratâŠ.stilheden er larmendeâŠ.en strofe bliver hĂŠngende i halsen pĂ„ Emilie. Hun vender sig om...der stĂ„r far.
Han skriger, âhvad i himlens navn har du gang iâ ?
SÄ er han over Emil ,og trÊkker ham med hen til stolen. Og tvinger ham over knÊet. LÞfter den smukke kjole op og blotter Emils bagdel. SÄ bliver bÄde leggins og trusser trukket ned, og smÊkkene begynder at regne ned over Emils blottede bagdel. Emil befinder sig en en tilstand af chok. Hans hjerne er for lÊngst gÄet i dvale, og han hÞrer ikke faderens stemme, der skÊlder og smÊlder og fÞler ikke smerten fra de mange hÄrde klask. Det fortsÊtter lÊnge, men pludselig er det som Emil langsomt kommer til bevidsthed. Ydmygelsen og smerten smelter sammen til en trodsig lystfÞlelse, der breder sig i kroppen, og nÄr frem til hans nu hÄrde tissemand. Enkelte brudstykker fra faderens rÄben, nÄr frem til Emil.
âSkal du gĂžre os til grin for hele byenâ
âTroede jeg har lĂŠrt dig at opfĂžre dig ordentligtâ
Og videre i den durâŠ.
Men sÄ mÊrker Emil ogsÄ noget andet. Hans fars tissemand er helt sikkert ogsÄ vokset sig stiv.
Faderen bliver ogsĂ„ opmĂŠrksom pĂ„, hvad der sker med ham selvâŠ..slagene bliver mere og mere tĂžvende og stopper nu heltâŠ.
Han rĂ„ber âGĂ„ op og klĂŠd dig om og jeg vil aldrig se det her igen, ellers sĂ„ skal jeg nok tage hĂ„nd om dig igenâ
Emil lĂžber grĂŠdende op pĂ„ vĂŠrelset, og nu mĂŠrker han smerten og varmen fra de mange hĂ„rde smĂŠk. Skynder sig af med tĂžjet. lĂŠgger det fint tilbage. FĂžler sorg ved skulle afslutte denne vigtige leg i sit liv. Men sĂ„dan kom det heller ikke til gĂ„âŠâŠ.
Emil (andet afsnit)
Emil gÄr fÞrst ind pÄ sit eget vÊrelse og trÊkker sit drengetÞj pÄ igen. Han vil helst bare glemme det hele og forsvinde fra jordens overflade. Men noget andet i ham siger, at der ikke er nogen vej tilbage. SÄ han gÄr ned ad trappen for at mÞde sin far. Umiddelbart er han der ikke, men sÄ kommer der lyde fra forÊldrenes badevÊrelse. Emil tripper hen og lytter, han kan hÞre nogle nÊrmest gryntelyde derindefra. SÄ gÄr det op for ham, at hans far stÄr og onanerer.
Nu skifer lydene karakter. Emil ved at hans far har fÄet udlÞsning. Vandet lÞber lidt, og sÄ gÄr dÞren op. Emil kigger Êngsteligt op pÄ sin far. Noget er forandret, faderen begynder pÄ en forklaring pÄ, at Ida havde glemt sine sko til opvisningen, og at han mÄtte hente dem.
Med et underligt udtryk i ansigtet, griber faderen en pose og skynder sig ud ad dĂžren.
Emil stÄr rÄdvild tilbage, ved ikke om han er kÞbt eller solgt. Han gÄr ind pÄ badevÊrelset og kan lugte faderens sved og en anden duft?.duften af mand?.det gÄr lige i skridtet pÄ Emil. Nu stÄr hans drengepik igen, og han befrier den fra de smÄ short, han har pÄ. Der er ikke noget at gÞre, han mÄ onanere ligesom hans far gjorde for fÄ minutter siden. Der skal ikke meget til fÞr drengesÊden sprÞjter ud i vasken. Han skyller hurtigt efter, og mÊrker nu en udmattende trÊthed i hele kroppen.
Emil gÄr ind pÄ sit vÊrelse, og lÊgger sig fuldt pÄklÊdt under dynen, og falder i dyb sÞvn.
Han vĂ„gner ved at hans mor rusker ham vĂ„gen. Han rives ud af drĂžmmen og ser hans mors bekymrede ansigt over sig. ?Er du blevet syg min skat??, spĂžrger hun, og mĂŠrker pĂ„ hans pande. âĂh, Ăžh jeg ville bareâ.? . âFint nokâ siger mor, âtag et bad og kom ned og spisâ
Ved bordet bedes der fĂžrst den obligatoriske bordbĂžn, og sĂ„ kan mĂ„ltidet begynde. Emil prĂžver at fĂ„ Ăžjenkontakt med far, men det lykkedes ikke rigtigt. Bagefter plejer han at hjĂŠlpe med afrydningen og opvask. Men moderen beder ham blot gĂ„ op pĂ„ sit vĂŠrelse og hygge sig lidt med tv og spil, fĂžr han skal sove. âNu nĂ„r du ikke er helt friskâ siger hun og smiler venligt.
Da han senere har bÞrstet tÊnder, og fÄet sin pyjamas pÄ, ligger Emil og tÊnker over hvad der er sket. Det er tydeligt at faderen ikke har sagt noget til hans mor, og alt er ved sit gamle jeg...og dog....sÄ banker det pÄ dÞren, dette mÄtte jo komme, og ind trÊder hans far med noget i hÄnden. Emil kan ikke se, hvad det er pÄ grund af det dÊmpede lys i vÊrelset.
âVend dig lige om pĂ„ mavenâ, siger faderen sĂ„ helt roligt, âtĂŠnkte du behĂžvede lidt creme pĂ„ numsenâ, Emil lystrer og mĂŠrker hvordan hans pyjamas bukser trĂŠkkes ned over hans ende. SĂ„ begynder indsmĂžringen i rolige og blide bevĂŠgleser. Det virker som om hans far nyder berĂžringen lige sĂ„ meget som Emil selv. Efter noget tid rĂžmmer faderen sig og siger blidt âsov godt min drengâ og han forlader vĂŠrelset??.
Cremen gÞr godt pÄ hans Þmme rumpe, men der er ogsÄ noget andet, hans drengepik er stiv igen, og hvorfor har far ikke fortalt hans mor om crossdressingen?
Det og meget mere finder Emil snart ud af !
Emil (3. afsnit) Temaugen
Det er fredag og Emil sidder i sidste time i skolen. DÞren gÄr op og ind trÊder deres klasselÊrer Frank. Frank er den sportslige type (modsat Emil), men ung og entusiastisk. Klassen er rimelig urolig, og kendt for at vÊre lidt svÊr at styre. SÊrligt nogle af drengene trÊnger til en lidt mere fast hÄnd og konsekvent opdragelse.
Frank fÄr ro pÄ klassen, og fortÊller sÄ om den kommende temauge. De skal have indblik i tidligere tiders skolegang som et projekt mellem alle fag. SÄ fra mandag skal alle drengene fra de to klasser pÄ Ärgangen gÄ i den ene klasse og pigerne for sig selv i den anden. Det giver brede smil fra flere af pigerne, men ogsÄ tilrÄb fra de mest udfarende drenge om at sÄ skal der gang i den. Men her kommer Fransk sÄ frem med reglerne. Alle drenge skal mÞde i skole i korte bukser og skjorte, velfriseret og med rene negle. Pigerne naturligvis i kjoler.
Make up og hÄr gele vil ikke kunne tolereres.
Klassen stiller op uden for dĂžren, nĂ„r klokken ringer, og lĂŠreren sender dem i to og to. Enhver overtrĂŠdelse af regler vil blive straffet hĂ„rdt. Fx at skulle skrive 100 gange, jeg mĂ„ ikke tale i timen og sĂ„ videre. Der skal lĂŠses i lĂŠsebog (hĂžjt pĂ„ skift) Ăžves skĂžnskrift med dog kuglepen og terpes tabeller. KongerĂŠkken og bibelhistorier lĂŠres udenad, og gymnastik som fĂŠllesĂžvelser pĂ„ gulv. FĂžrst er der helt stille, nyheden skal lige fordĂžjes, men sĂ„ bliver det for meget for Thomas klassens alfa-han, han rĂ„ber hĂžjt âtager du sĂ„ spanskrĂžret med?â
âGlĂŠd du dig til pĂ„ mandag, sĂ„ fĂ„r piben en anden lydâ afslutter Frank orienteringen.
Emil kan mÊrke, at han tÊnder pÄ tanken om straf og hÄrd disciplin, som nederst i drenge hierarkiet vil det gÄ hen og blive spÊndende. Men en fantasi om at fÄ klÞ af Frank giver ogsÄ underlige sommerfugle i maven. Hvordan skal han dog skille sig ud fra de andre og fÄ opmÊrksomhed.
Hjemme tÊnker Emil stadig over hvilke skarnsstreger han skal finde pÄ. Pludselig ved han det. Der bliver hurtigt fremstillet et antal hÄrde papirskramper og fundet en god pakke elastikker frem. Faktisk glÊder han sig til skolen mandag, det er ikke sket i mange Är.
Weekenden gÄr som vanligt med besÞg i kirken, og Emil bliver tvunget med i hallen for at se sin sÞster trÊne til det nÊste gymnastikstÊvne.
ForĂŠldre har for lĂŠngst fĂ„et brev fra skolen om temaugen, og givet fuld opbakning pĂ„ forĂŠldremĂždet. SĂ„ mandag morgen er der lagt en pĂŠn lys nystrĂžget skjorte, blĂ„ korte bukser, og som prikken over iâet vandkĂŠmmet hĂ„r med sideskilning.
Foran A-klassen stÄr nu alle drengene. DÞren er lÄst. Man kan mÊrke, at de er ved at finde ind i rollen. Alle har faktisk fÄet korrekt pÄklÊdning. Der er en forventning i luften.
SĂ„ kommer Frank ned ad gangen. JakkesĂŠt og lĂŠdermappe. VĂŠk er sportstĂžjet og skuldertasken. Han Ă„bner dĂžren og giver hĂ„nd til hver elev. Der er sat navneskilte op, og Emil finder sin plads i midten af vinduesrĂŠkken. Der er fuldstĂŠndig stille. MĂ„ske for fĂžrste gang i klassens historie. SĂ„ kommer det mest uventede. Foran alle elever ligger en trykt sang. Det viser sig dog at vĂŠre national sangen, som det er okay at kende, nĂ„r man er fodbolddreng. âI rejser jeg op og syngerâ, siger Frank. Og hvad man ikke skulle tro muligt gjalder de ruste drengestemmer ud i klassen. To drenge deler lĂŠsebĂžger ud og alle lĂŠser i den gamle tekst pĂ„ skift. Ingen siger noget, og der ingen uro i timen. Efter Frank kommer Heidi, deres matematiklĂŠrer. Hun har haft store vanskeligheder med at skabe arbejdsro, og virker ret udbrĂŠndt til tider. Men der er sket en forvandling, ind trĂŠder en kvinde i stram sort nederdel og hvid skjortebluse. HĂ„ret sidder som en knold i nakken. Hun lĂŠgger hĂ„rdt ud. âThomas rejs dig og fremsig 7 tabellenâ. RĂžd i hovedet fĂ„r han rettet sig op. Alle ved at det kan han nok ikke. Han prĂžver, men hurtigt viser det sig, at det kan han ikke. âFintâ siger Heidi. â Du sĂŠtter dig ned bag i klassen og skriver tabellen 20 gange pĂ„ papir. Om lidt skal jeg hĂžre dig igenâ. Flere af drengene griner. Men det viser sig at vĂŠre en fejl. Hun udpeger to drenge, der skal i skammekrogen. med ryggen til klassen. SĂ„ var der ro igen.
Men nu skal de have Frank igen. Emil glĂŠder sig over stemningen. Ingen kommer med bemĂŠrkninger, driller eller skubber. Frank har medtaget et ĂŠldgammelt lysbilledapparat. Der trĂŠkkes for, og apparatet tĂŠndes. Nogle underlige uskarpe Danmarksbilleder vises.
Nu skal det vÊre tÊnker Emil. Op af lommen kommer elastik og kramper. Og han begynder at fyre dem efter de andre elever. Der bliver stor tumult og rÄben. Frank tÊnder lyset. Og der sidder Emil med elastikken mellem to fingre. Frank er rasende. Emil bliver smidt uden for dÞren med besked om, at der venter mere senere. Det er lidt kedeligt at stÄ der, nu gik det lige sÄ godt, men hvilken straf mon der venter ham? Emil ved godt, at det er forbudt at slÄ eleverne, men kan han logge Frank til at give ham smÊk med eller uden spanskrÞret.
Efter en rum tid mylder drengene ud af klassen. De andre drenge er lettere overrasket over Emils opfÞrsel. de ryster bare pÄ hovedet, og tager hjemad.
âKom her ind igen Emilâ kalder Frank. Nu er det nu.
âJeg skriver naturligvis hjem til dine forĂŠldre pĂ„ Intraâ. Ups den var vĂŠrreâŠ
âForklar mig lige hvad du har gang i Emil, dig der ellers er en sĂžd og ordentlig dreng?â
Det mÄtte briste eller bÊre, sÄ Emil forklarede, at han havde brug for at mÊrke konsekvenserne af sine frÊkke handlinger. At han drÞmte om at blive straffet med smÊk.
Herefter lagde Emil sig frivilligt over katederet med enden i vejret. âDet mĂ„ jeg altsĂ„ ikkeâ kom det tĂžvende fra Frank. âKom nu, bare som en legâ, tikkede Emil
âOkay daâ sagde Frank
Frank tog opstilling bag Emil. Og lod hĂ„nden glide over den spĂŠndte numse. SĂ„ kom de fĂžrste smĂ„ klaps. âHĂ„rdere takâ hviskede Emil. Nu kom der mere gang i den. Og Frank opdagede, at det var meget stimulerende at smĂŠkke drengen. Han kunne mĂŠrke han fik rejsning i bukserne. âMere, hĂ„rdereâ pep Emil.
Synet af den dejlige numse ,og fÞlelsen af, at det var rigtigt at straffe den uartige dreng fyldte Frank med en berusende sitren. Emil havde pÄ en eller anden mÄde fÄet lÞsnet sine short for nu faldt de til gulvet mellem drengen ben. De hvide underbukser kaldte pÄ flere smÊk.
Klask, klask, klask...lyden var meget bedre nu. klask, klask, de fortsatteâŠ..SĂ„ skete det, Emil greb om taljeelastikken og trak underbukserne ned og blottede sine rĂždmende numse.
Selvom Emil fik tĂ„rer i Ăžjnene, og det gjorde forbandet ondt. Var det hans livs stĂžrste oplevelse. Frank derimod havde helt tabt kontrollen over sig selv, og begyndte nu at slĂ„ i den bare ende. Det var sĂ„ smukt at se, hvordan slagene efterladte rĂžde mĂŠrker. Efter en tid stoppede han dog op. âHar du sĂ„ fĂ„et nok, din frĂŠkke dreng?â LĂžd Franks forpustede stemme.
âAfslut med spanskrĂžret Hr lĂŠrerâ, fremsavlede Emil grĂ„dkvalt.
Frank havde ikke noget spanskrÞr, men greb efter pegepinden. Og sÄ kom der tre hÄrde som afslutning.
Der var helt stille i et minut...sĂ„ fik Emil samlet sig sammen trak op i bukserne. Gav Frank hĂ„nden og sagde takâŠ..Emil mĂ„tte trĂŠkke cyklen hjem, men han var lykkeligâŠ.
Hvad mon hans forÊldre siger til brevet pÄ intra ?????
Emil (afsnit 4) hjemkomst
Emil gik frisk ind ad indkÞrslen med et frÊkt smil pÄ lÊben. Men da han sÄ faderens bil - stoppede festen.
Han vidste jo at der allerede var blevet skrevet hjem, fĂžr han modtog sin straf fra Frank.
Hvad ville hans forÊldre sige, de forventede at han opfÞrte sig eksemplarisk i skolen og aldrig nogensinde ville fÄ skÊld ud eller lignende.
MÄske de slet ikke har haft tid til at lÊse det endnu, og mÄske kan han sige, at han har sagt undskyld til Frank. Sulten sejrede, der duftede at hjemmelavet mad fra det ÄbenstÄende kÞkkenvindue.
Indenfor var alt roligt som vanligt. Maden var pÄ vej pÄ bordet og Ida havde en veninde fra skolen pÄ besÞg. Far sad i sin stol og studerede et kristens tidsskrift.
De spiste alle med god appetit efter bordbÞnnen. Emil gjorde sig umage med at hjÊlpe med bordet efter maden. SÄ smÄt begyndte fÞlelsen af uro at foretage sig.
Moderen spurgte Ida om ikke de skulle fÞlge pigen hjem. Hun boede kun fÄ kilometer borte.
Og da vejret var skĂžnt forlod de hjemmet til fods.
Men lige sÄ snart dÞren var lukket skete forvandlingen.
âKom her hen knĂŠgt, hvad er det jeg lĂŠser i din kontaktbog. PrĂžver du at kaste smuds pĂ„ din familie. Hvad vil folk ikke tro om os?â
Med et fast greb i armen blev Emil tvunget over faderens knĂŠ.
De fÞrste lette slag gav omgÄende vÄde Þjne og smerterne vÊltede op i drengen.
âHvad tuder du for din lille tĂžz...jeg skal nok lĂŠre dig at lytte efter og gĂžre hvad lĂŠreren sigerâ
Og sĂ„ skete det som ikke mĂ„ ske. Faderen trak hans bukser ned, bĂ„de short og underbukser. Der lĂ„ Emil med sin blottede numse, med tydelige mĂŠrker efter hĂŠnder og striber efter pegepinden. âDu har altsĂ„ fĂ„et smĂŠk i dag, det glĂŠder mig, sĂ„dan var det ogsĂ„ da jeg gik skole, kunne man ikke hĂžre, mĂ„tte man fĂžle. Men det hjĂŠlper dig ikke nu.â
Klask, klask, klask, klask...hĂ„rdt og prĂŠcist ramte hans far alle de mest Ăžmme og rĂžde steder. Det fortsatte i ca fem minutterâŠ.
Emil var helt ude af sin krop af smerte og ydmygelseâŠ..men hov, var det ikke hans faders stive pik han fĂžlte pĂ„ sin maveâŠ.faderen blev tydeligvis seksuelt ophidset af at give smĂŠk.
Den lille drengepik stod ogsÄ stiv nu. Pludselig stoppede faderen og trak Emil op ad stÄ. Det var umuligt at skjule hans stÄdreng. Emil gled ned pÄ gulvet og kom derved i nÊrkontakt med faderens skÞd, hvor mandepikken stod stiv under trange kÄr lukket inde af bukserne.
Instinktivt rakte Emil hĂ„nden frem og kĂŠlede med lemmet uden pĂ„ faderens bukser. Han var fuldstĂŠndig hypnotiseret af al den mandighed foran ham. Faderen Ă„ndede tungt, da Emil Ă„bnede lynlĂ„sen og lod den stakkels indelukkede pik komme ud i det fri. Straks omsluttede han lemmet med sin drengemundâŠ..og sugede af al kraft og begyndte at bevĂŠge sit hoved op og ned. âNej, nej, du mĂ„ ikkeâ, skreg faderen, men det var for sent, spermen vĂŠltede ud og Emil tog sig at hele ladningen og sank hver en drĂ„be.
âSkynd dig op og vask dig inden mor og Ida kommer hjem. SĂ„ taler vi ikke mere om detâ
Men Emil fĂžlte en sejrsrus, da han gik op ad trappen. Nok var hans ende rĂždglĂždende, men det var det hele vĂŠrd.
Emil (afsnit 5) Frank
Frank fÞlte sig nÊrmest fysisk syg. Hvad havde han gang i, var han pÄ vej i fÊngsel, ville han miste sit job, sit omdÞmme. Vil venner og familie udstÞde ham???? SpÞrgsmÄlene var mange. Men han kendte ikke svarene.
Den lille lyshĂ„rede feminine dreng, havde flere gange vĂŠret for hans indre blik, nĂ„r han onanerede hjemme. Frank var gayâŠ.men det var der ingen, der vidste. Alle kendte ham som den succesfulde sportsmand og dygtige lĂŠrer. At han endnu ikke var gift og havde stiftet familie, kunne jo skyldes, at han kun havde boet i det lille samfund i kortere tid. Samt at karrieren som tidligere topspiller og senere trĂŠner, havde fyldt det meste.
Det fÞrste Frank gjorde, da han kom hjem var at tage tÞjet af og gÄ i bad. Det var nÞdvendigt, for han havde fÄet udlÞsning i bukserne sammen med drengen. Selvom han ikke havde rÞrt ved sig selv under straffen, var han sig fuldt bevidst om, at han havde oplevet en vild erotisk eufori.
Han mÄtte ud og lÞbe flere kilometer, samt op og trÊne i centeret efter. Det hjalp lidt, men frygten for at telefonen skulle ringe, eller at politiet pludselig dukkede op skrÊmte han nÊsten til dÞde.
Det blev en urolig nat. Frank svedte og hjertet galoperede. Synet af drengens blottede numse, blev ved med at dukke op i hans tanker. De hurtige skift mellem liderlighed og skyldfĂžlelse var nĂŠsten ikke til at bĂŠre.
PĂ„ en eller anden mĂ„de lykkedes det Frank at komme pĂ„ arbejde. Det neutrale jakkesĂŠt og mappen fik ham ind i rollen som en lĂŠrer fra âden gamle skoleâ.
Eleverne stod lydlÞse pÄ rÊkken foran klassen. Flere havde gjort sig endnu mere umage end i gÄr. Lidt gammeldags ternede skjorter, sokker i sandaler og alle var i korte bukser.
Frank lĂ„ste dĂžren op, og begyndte at give hĂ„nd til eleverne en ad gangen med et lille godmorgen. Nu stod han der, Emil, drengen rakte hĂ„nden frem, og kiggede ham lige i Ăžjnene, og sagde, â Tak for i gĂ„r Hr. Jensen. Det var den dejligste skoledagâ.
Emil (afsnit 6) Dag 2 i emneugen
Drengene listede ind pÄ deres pladser. Timen begyndte med lÊsning, og alle sad fordybet i deres bÞger. Frank gik rundt mellem eleverne, og pludselig mÊrkede Emil en hÄnd pÄ sin skulder. Der blev ikke sagt noget, men hÄnden gled kÊlende rundt om nakken pÄ Emil og lidt ned ad ryggen. SÄ rÞmmede Frank sig og gik hastigt videre. Emils pik stod straks stiv i de korte shorts. Hvis man kiggede, ville alle kunne se teltet i bukserne. Rejsningen ville bare ikke foretage sig.
Drengene fik besked pĂ„ at lĂŠgge bĂžgerne i tasken og begynde at Ăžve diktaten til nĂŠste time. Efter lidt tid tog Emil sig sammen, han rejste sig fra sin plads og gik op til lĂŠrerens bord. Frank kiggede op og ned af den smukke dreng.Det var umuligt at undgĂ„ at se se bulen i bukserne. Emil bĂžjede sig ned over lĂŠreren, og hviskede i hans Ăžre, âjeg har lidt svĂŠrt ved at koncentrere mig, mĂ„ske har jeg brug for lidt specialundervisning senereâ. âDet mĂ„ vi se pĂ„â svarede Frank.
Timerne gik. De forskellige lÊrere kom og gik. Men sidste time var idrÊt. Drengene gik pÄ to rÊkker bag frank, der havde klÊdt om til trÊningsdragt. Med den obligatoriske flÞjte om halsen. I omklÊdningsrummet fik eleverne udleveret smÄ hvide sport shorts og intet andet.
SĂ„ nu stod alle drengene fordelt i rummet med bare fĂždder og overkroppe. De startede med gulvĂžvelser og lidt hĂ„rd opvarmning. Herefter hĂžvdingebold. Som afslutning spillede drengene stikbold. Og blev man ramt mĂ„tte man gĂ„ til omklĂŠdning. Emil var blandt de sidste der âdĂždeâ, men efterhĂ„nden var alle pĂ„ vej i bad. Drengene var nu alle helt nĂžgne og gik sĂ„ gennem bruserne med det kolde vand. De tĂžrrede sig og begyndte at klĂŠde sig pĂ„. Emil var meget langsom til at fĂ„ tĂžjet pĂ„. âSe nu at blive fĂŠrdigeâ rĂ„bte Frank, â Og Emil du svaber gulvet i baderummet, du er jo sĂ„ langsomâ. Drengene myldrede ud, og Emil stod tilbage kun i undertĂžje og en halvkneppet skjorte. Nu var de alene igen. Emil gik lydigt efter gulvsvaberen, med bar numse, men Frank greb ud efter ham. Holdt ham fast og trak ham ind til sig. Og uden et ord lagde Emil sig tilrette over knĂŠet med sin blottede bagdel i vejret. âJeg har brug for opdragelse Hr. Jensenâ . Frank kunne ikke modstĂ„ fristelsen, og efter at have fĂžlt pĂ„ den smukke drengenumse, begyndte han at smĂŠkke rytmisk pĂ„ begge balder.
Klask, klask, klaskâŠ.lyden var hĂžj og hĂ„rd i det flisebelagte rum. Emil stĂžnnede af smerte og vellyst. Denne dobbelte fĂžlelse som han efterhĂ„nden var ved at vĂŠre afhĂŠngig af. Frank pĂ„ sin side blev overvĂŠldet af lyst til drengen, samtidig med, at det fĂžles skĂžnt at kunne straffe ham for det, drengen gjorde ved ham. Efter ti minutter kom Frank i bukserne igen. Forlegenheden og skyldfĂžlelsen tog over, og der var pludselig helt stille. Emil kom pĂ„ benene igen, og stod nu igen med stiv pik foran Frank. âMange tak Hr, Jensen, det var lige hvad jeg trĂŠngte til, mĂ„ske De kunne invitere mig hjem til Dem en dag?â.
Frank blev siddende, mens Emil hurtigt trak i tĂžjet og smuttede ud ad dĂžren.
Emil (afsnit 7) Uventet besĂžg
Frank lÄ i sofaen, helt nÞgen, og temmelig frustreret. Han havde sÞgt pÄ Boy porn og spankning pÄ sin pc i flere timer. Langsomt mÄtte han erkende at han tÊnde pÄ det. Jeg er en boylover og elsker at give dem en rÞd numse, tÊnkte han. Han havde drukket det meste af en flaske vin samt nogle Þl. Pludselig ringer det pÄ dÞren. Klokken er hen ad ni aften. Det sker ellers aldrig. Frank kaster en morgenkÄbe pÄ, men kigger fÞrst ud ad dÞrspionen. Der stÄr en ung pige udenfor dÞren. Frank Änder lettet op, det er naturligvis bare en, der er gÄet forkert, sÄ det er nemt ordnet. Han Äbner dÞren pÄ klem og kigger ud.
âGodaften Hr Jensen, undskyld jeg forstyrrer dem, â siger Emil.âMĂ„ jeg komme ind?â
Frank tror ikke sine egne Þjne og Þrer. Den unge pige med smart kjole og makeup er drengen fra mange onani fantasier. Han er sgu frÊk, nÄr Frank at tÊnke, fÞr Emil skrider ind bag ham og ind i lejligheden.
Emil (afsnit 8) Emilie
Emilie var smuttet ind bag Frank, og sad nu i sofaen med trutmund og frĂŠkt smil pĂ„ lĂŠben. âDet gĂ„r altsĂ„ ikkeâ, nĂ„r Frank at sige fĂžr nysgerrigheden og liderligheden tager over. Emilie gĂ„r pĂ„ knĂŠ foran sin lĂŠrer, og tager hans stive lem i munden. Efter alt det porno hun har set, ved hun, hvordan man sutter og stimulerer en mand. Frank kĂŠmper ikke imod, men lader drengen fĂ„ sin vilje. Snart efter sker det uundgĂ„elige, og Frank kommer i drengens mund. Hun stĂžnner og vrider sig, da de sidste drĂ„ber rammer tungen og straks bliver sunket.
âHvorfra ved du, hvor jeg bor. og er der nogen, der har set dig gĂ„ herhen Emilâ
âNĂ„r jeg ser sĂ„dan her ud ,er jeg Emile, og du har vel hĂžrt om krak? Og nej, jeg har vĂŠret meget forsigtig. Jeg ville bare takke dig, for alt det du gĂžr for mig. Er du ikke bare lidt glad for, at jeg kom forbi?â Emilie sĂŠtter sit mest uskyldige smil op. SĂ„ trĂŠkker hun op i sommerkjolen og lader sine pigetrusser falde pĂ„ gulvet. SĂ„ bĂžjer hun sig over armlĂŠnet pĂ„ sofaen, og blotter sin smukke numse.
âStraf mig Hr. Jensen, jeg har vist vĂŠret uartig igenâ. Frank mĂŠrker blodet suse, og lysten til at smĂŠkke,tager over. FĂžrst forsigtigt, men sĂ„ kan han ikke holde sig tilbage. Klaskene regner ned over den efterhĂ„nden godt rĂžde numse. SĂ„ fĂ„r han Ăžje pĂ„ bĂŠltet i sine bukser, der ligger pĂ„ gulvet, i et enkelt trĂŠk, stĂ„r han med det i hĂ„nden. Som i en af de porno film han sĂ„ tidligere, ligger han bĂŠltet dobbelt, og begynder at svinge det over drengenumsen.
Emilie har besluttet sig for ikke at skrige, men det gÞr vanvittig ondt, men ogsÄ helt fantastisk dejligt. Hendes stive tÞze pik gnider pÄ stoffet, og sÄ kommer sÊden vÊltende ud af hende.
Endelig er Frank tilfreds med straffen. Der er kommet enkelte rifter pĂ„ enden og visse steder er farven mere blĂ„ end rĂžd. Emilie retter sig vaklende op, sĂ„ hun trĂŠkker sine trusser pĂ„ igen. Hun retter pĂ„ kjolen. âTak Hr. Jensen, det er vist godt, jeg ikke skal i bad pĂ„ skolen i morgen. Jeg hĂ„ber jeg mĂ„ besĂžge Dem igen en anden gangâ
Med tÄre vÄde Þjne nÊrmest halter drengen ud ad dÞren. Da den smÊkker, kan Frank se han er blevet stiv igen. Han mÄ straks onanere, og lader blot sÊden sprÞjte ud pÄ gulvet.
SĂ„ tumler han ind i sovevĂŠrelset og smider sig nĂŠrmest tappet for energi, og falder i sĂžvn.
Emil (afsnit 9) En ny âvenâ
NĂŠste dag var Frank fravĂŠrende. Mikkel den unge vikar kom med en stak opgaver, som han delte ud til drengene. Der var en blandet fĂžlelse af skuffelse og frihed. Drengene satte sig i mindre grupper rundt om i storrummet. Emil gik straks i gang, men der var hĂžjlydt snakken og knap sĂ„ meget skolearbejde. Flere havde svĂŠrt ved grammatikken, sĂ„ Emil blev hurtigt en slags hjĂŠlper, der kunne svare pĂ„ de fleste spĂžrgsmĂ„l. Derfor tĂŠnkte Emil ikke meget over det, da Thomas satte sig tĂŠt op ad ham. Thomas, topatlet, drengenes ukronede leder, stor i munden og alle pigers ven. Men nu kunne Emil mĂŠrke, at deres ben rĂžrte lige lovligt meget ved hinanden, og at Thomas nu lagde en hĂ„nd pĂ„ hans bare lĂ„r. Emil kiggede op, og sĂ„ Thomas i Ăžjnene. Det var en et underligt blik, hvad sagde de Ăžjne? Thomas lĂŠnede sig ind over Emil og hviskede i hans Ăžre, mens han strammede grebet om lĂ„ret, âdu kommer hjem til mig efter skoleâ. Det lĂžd mere som en ordre end en invitation. Det krĂŠvede ikke noget svar, men Emil blev rĂžd i hovedet, og hans lille drengepik blev fyldt op med blod.
SÄ vendte Mikkel tilbage med en besked om, at klassen kunne gÄ hjem, nÄr de afleverede den fÊrdige opgave pÄ lÊrerbordet, da der var mere brug for Mikkel i en tredje klassen.
Thomas tog som det naturligste i verden Emils opgave og begyndte at skrive den af. âSe lige at fĂ„ lavet de sidste, vi har jo en aftaleâ, sagde Thomas og grinte. Emil havde besĂžgt Thomas til en bĂžrnefĂždselsdag, for en del Ă„r siden. Det var en pĂŠn stor villa i et lidt finere kvarter med havkig. Da Emil ville hente sin cykel, holdt Thomas der allerede.
Emil vidste ikke hvad der ventede ham, de talte ikke meget sammen pĂ„ turen, men efter et kvarter ankom de til huset. âStil din cykel der, og kom medâ stadig den autoritĂŠre tone fra Thomas.
Inde i det moderne lyse hjem, var der ingen andre hjemme end en stor hund, der straks kom springende af gensynsglĂŠde. Thomas klappede den lidt, fĂžr den snusede til Emil. Emil var ikke vant til hunde, og slet ikke i den stĂžrrelse, men den virkede rar. Thomas Ă„bner en bagdĂžr og lod hunden lĂžbe ud i haven. De gik sammen op ad trappen til, hvad der bedst kunne kaldes en mindre lejlighed. Tydeligvis kun beboet af Thomas. Emil kiggede sig omkring. typisk drengevĂŠrelse med fodboldplakater, hylde med medaljer og pokaler, lettere rodet med en stor dobbeltseng i midten . Thomas kaldte , âkom med herud og se mit nye boblebadâ. De gik ud pĂ„ et kĂŠmpe badevĂŠrelse, og under et stort vindue, lĂ„ karet med udsigt over haven og lĂŠngere ude skov og hav. Thomas startede det op med en eller anden slags fjernbetjening. Og vandet vĂŠltede ud fra flere dyser. âHvad venter du pĂ„? Smid tĂžjet og kom med iâ Med den bemĂŠrkning trak Thomas sit tĂžj af og lod sig glide ned i badet. Emil stod som forstenet. SĂ„ blot pĂ„ den slanke muskulĂžse atlet, med smuk brun tan og et dejligt udstyr mellem hĂ„rene i skridtet.
âOkay, sĂ„ mĂ„ jeg jo hjĂŠlpe digâ sagde Thomas og greb fat i Emil, og stĂ„ende i badet begyndte at klĂŠde ham af til skindet. Helt nĂžgen blev Emil nu hjulpet ned i badet som en anden prinsesse. âĂ
h, du er sĂ„ lille og finâ mumlede Thomas, fĂžr han lod sine hĂŠnder gĂ„ pĂ„ opdagelse pĂ„ Emils krop. Alt blev undersĂžgt, fĂždder, tÇœer, ben, arme, hĂŠnder, fingre, ryg, mave, skridt og sĂ„ numsenâŠ..UPSâŠ.da Thomas` hĂŠnder gled over Emils balder, kunne det ikke lĂŠngere skjules, at der var rifter og sĂ„r flere steder. âHvad fanden er det? Hvem slĂ„r dig? Thomas var bĂ„de chokeret, men ogsĂ„ vred over, at nogen rĂžrte ved en, som han lĂŠnge havde fĂžlt tilhĂžrte ham.
Emil mÄtte prÞve at forklare sig, det ville blive svÊrt. Hvordan kan man forklare andre, at han tÊndte pÄ at blive domineret og straffet? At det var en seksuel leg, som helt havde overtaget hans fantasier og behov. De sad i det varme vand i lang tid, mens Emil prÞvede at overbevise Thomas om, at han ikke skulle ud og slÄs for ham.
âOkay, jeg prĂžver at forstĂ„ det, kom over og sid op ad mig, sĂ„ tĂŠnder vi for boblerne, og nyder detâ
Emil fik vendt sig med ryggen op af Thomas. Den spinkle dreng lod sig omslutte af den stÞrre, og Emil mÊrkede tydeligt den hÄrde rejsning bag hans ryg.
Emil (afsnit 10) Thomas
Emil vidste jo godt, hvad der skulle ske nu. Og han glÊdede sig over at han havde trÊnet. I skuffen hjemme lÄ et hÄndtag fra et gammelt Star Wars svÊrd, og det kom op analt flere gange om ugen. Bare en lille klat vandbaseret glidecreme pÄ, sÄ blev udbyttet af hans onani lege mange gange bedre. Derfor bÞjede Emil sig fremad og lÄ nu pÄ knÊ foran Thomas med enden i vejret, klar til at Thomas kunne fÄ det han ville.
Naturligvis gjorde det ondt, for Thomas var ikke sÄ rutineret. Han trÊngte op i Emil med et hÄrdt stÞd. Heldigvis holdt han sin pik stille et Þjeblik, sÄ Emil kunne nÄ slappe lidt af. Men sÄ gik den stÞrre dreng i gang med at kneppe Emil. Dette Þjeblik var yderst vigtigt for Emil, det var fÞrste gang han fik sit Þnske opfyldt. FÞlelsen af at vÊre bund i et forhold, og yde sin nye ven tilfredsstillelse. Thomas holdt ikke lÊnge, og snart kom han oppe i Emil, som klynkede lidt, men var fuldstÊndig klar over, at dette var meningen med hans sexliv. Thomas pÄ sin side brÞlede som en tyr, stolt over at have nedlagt sit bytte, og fÄet sin vilje med den smukke lille klassekammerat. Han trak den nu slappe pik ud og lod vandet lÞbe ud af badekarret. Thomas tÊndte for bruseren, og var flink nok til at skylle op i Emil rÞdmende og Þmme numsehul. Emil vendte sig om og kyssede sin elsker dybt, mens han holdt om livet pÄ den stÞrre dreng. Efter aftÞrring fil de tÞjet pÄ igen, og da situationen efterfÞlgende var lidt akavet, sagde Emil pÊnt farvel, og kÞrte hjem.
Allerede mens han sad pĂ„ cyklen modtog han en sms; âDu er min nuâ
Emil (afsnit 11) Far
Efter aftensmaden skulle Emil vĂŠre alene hjemme med sin far. Ida og moderen skulle afsted til trĂŠning. Far sad i sofaen og sĂ„ noget fodbold, da han kaldte Emil ned fra sit vĂŠrelse. Emil var ret udmattet efter dagens oplevelse, men mĂ„tte naturligvis adlyde sin far, og komme ned i stuen. Emil var klĂŠdt om i et par store lĂžse short og en t-shirt. Men han havde ogsĂ„ et par lyserĂžde blonde trusser inderst. âKom her og sid lidt med mig Emil, vi har ikke fĂ„et talt sammen i flere dage nuâ. Emil kravlede lydigt op i sofaen og lagde sig til rette op ad sin far. Pludselig mĂŠrkede han en hĂ„nd bevĂŠge sig ned over hans ryg med kurs mod hans ende. Emil stivnede lidt, hans far skulle nĂždigt opdage pige trusserne. Men det var allerede for sent, for faderens hĂ„nd var nu under elastikken pĂ„ hans short og pĂ„ vej ned til hans blonde trusser. Det var uundgĂ„eligt. Faderen mĂŠrkede den anderledes fornemmelse af stoffet. Og i et snuptag lĂ„ Emil hen over sin fars knĂŠ med enden i vejret. Shortsene blev trukket ned, og de smukke lyserĂžde blonde trusser var frit synlige.
âHar jeg ikke forbudt dig den grimme legâ. âDu hĂžrer Ă„benbart ikke efter, der er ikke andet at gĂžre straffe dig igenâ
Faderen tog sin ene sutsko af, og nu regnede det med hĂ„rde slag uden pĂ„ de lyserĂžde trusser. Emil grĂŠd og forsĂžgte at lĂŠgge sin hĂŠnder mellem sin misbrugte ende og faderens sko. âFjern de hĂŠnder, og tag de straf din frĂŠkke knĂŠgtâ
Igen kunne Emil mÊrke at hans far blev seksuelt ophidset af at udfÞre straffen, og mÄske ogsÄ de smÄ lÊkre drengeballer. Nu blev trusserne trukket helt af, og Emils ildrÞde numse blev synlig. Faderen sÊnkede sin sko, og lod en hÄnd mÊrke pÄ numsen, og pludselig kom en finger op i numsehullet pÄ drengen. Emil fik naturligvis ogsÄ rejsning, men faderen vendte Emil om og lod ham sidde pÄ sit skÞd, med den stive pik lige mellem drengens revne. Faderen stÞnnede og svedte, og med en enkelt bevÊgelse trak hans sit lem frem. Emil benyttede sig af pausen i straffen og lod sit hul omslutte faderens pik. Og med et vrik med numsen, blev den sendt dybt op i drengen. Emil begyndte at kneppe sin numse, og satte farten op. Med et stort grynt kom faderen oppe i Emil. Da Emil lÞftede sig op flÞd sÊden ud af hullet. Emil vendte sig om og gav sin far en smÊkkys pÄ munden. Og smuttede op i bad.
Emil (12 afsnit) Onsdag
NÊste dag var som de andre i emneugen, rÊkker foran klassen, og stram disciplin i timerne. Dog Thomas havde sendt sin faste vÊbner Oskar vÊk, og sat Emil ved siden af sig pÄ bagerste rÊkke. I den fÞrste pause, skulle Emil sidde pÄ skÞdet af Thomas. Som helt uden blusel tog pÄ ham over hele kroppen som han ville. Ingen turde sige noget, der var naturligvis snak i krogene og mange blikke, men det kunne vÊre farligt at lÊgge sig ud med Thomas. Andre havde fÄet blodtud for mindre.
Thomas hviskede Emil i Ăžret âJeg har brug for dig efter skole, du kommer med mig hjemâ
Igen fĂžlte Emil den store tilfredsstillelse ved at fĂ„ klar besked. Hans lille drenge clit blev stiv, og numsehullet trak sig sammen i forventning. Men da skoledagen endte, blev Emil bedt om at blive til en samtale med Frank. Thomas kiggede mistĂŠnkeligt pĂ„ sin lĂŠrer, men mĂ„tte bĂžje sig for Frank. âVi ses Emilâ ,Thomas sĂ„ Emil direkte i Ăžjnene. Og Emil nikkede nĂŠrmest umĂŠrkeligt tilbage.
Nu var Emil alene med Frank igen. âVi bliver altsĂ„ nĂždt til at tale om forledenâ Frank var rĂžd i hovedet, og hans stemme rystede lidt. Emil fĂžlte et overtag over sin lĂŠrer. âJeg tror du kan lide Emilie, og hun vil gerne besĂžge dig igenâ. Emil tog Frank i skridtet, og kunne tydeligt mĂŠrke hans erektion. SĂ„ Ă„bnede han knappen og lynede ned pĂ„ Franks bukser, og med et stod lĂŠrerpikken stiv ud i rummet. Emil lagde sig pĂ„ knĂŠ og lod lemmet komme dybt ind i munden, fĂžr han begyndte at sutte. Efter to minutter sprĂžjtede Frank, og Emil slugte hele ladningen. âMĂ„ske kan du bĂ„de lide Emil og Emileâ sagde Emil og tilfĂžjede âEmilie kan lide at fĂ„ den i numsenâ. Var det det, du ville tale med mig om, sĂ„ siger jeg tak for nu, vi sesâ
Ă„ ryggen og forlod lokalet. Nu gik turen hjem til Thomas.
â
Emil (afsnit 13) Thomas vil have Emil
Da Emil stiller sin cykel foran Thomasâ hus, bliver dĂžren straks Ă„bnet, og Thomas ligner et tordenvejr. Han har skiftet tĂžj, og stĂ„r nu i korte trĂŠnings shorts og en sort t-shirt. âKom her din lille luder knĂŠgt, jeg har sagt at du tilhĂžrer migâ . Emil skĂŠlver, han ved godt, at han er gĂ„et over stregen. Thomas tager et fast greb om nakken pĂ„ Emil, og fĂžrer ham ind i huset.
âTag tĂžjet af nu, og sĂŠt dig pĂ„ knĂŠ mellem mine benâ Emil adlyder. er hurtigt helt nĂžgen, og pĂ„ plads foran Thomas. Med rolige bevĂŠgelser slikker Emil uden pĂ„ stoffet af Thomasâ bukser. Han mĂŠrker den stive teenager pik, og koncentrerer sig om de blĂžde nosser. Hurtigt bliver det for meget for Thomas, han rejser sig og tager sine bukser af. Pikken stĂ„r stiv op ad maven pĂ„ ham. Men den er allerede fugtig pĂ„ hovedet. âVend dig om, jeg vil have dig nuâ Emil adlyder igen med det samme. og ligger med Ă„bent hul foran Thomas. Uden nogen form for forberedelse, trĂŠnger Thomas op i Emil. Det gĂžr afsindigt ondt og godt pĂ„ samme tid, Thomas knepper sin tĂžz hĂ„rdt i flere minutter, men han kommer hurtigt. I flere sprĂžjt fylder Thomas hullet med sperm. Han falder forover og tvinger Emil ned pĂ„ gulvet. Her ligger han og puster ud et par minutter. Da pikken bliver slap igen, trĂŠkker Thomas sin pik ud. âSlik den ren nuâ kommanderer han. Emil adlyder igen med det samme. Pikken smager af sĂŠd og numse. Emil brokker sig ikke, han ved det er derfor han er kommet. Han vil vĂŠre Thomasâ tĂžz. Thomas lĂŠgger sig pĂ„ sofaen, og fĂ„r Emil til at ligge oven pĂ„ sig. Thomas kysser Emil dybt. Men efter ti minutter, falder Thomas i sĂžvn. Emil ligger nĂžgen, og udkneppet oven pĂ„ Thomas, hvis arme omslutter den spinkle dreng. Emil tĂŠnker om han kan komme fri, men vil ikke vĂŠkke sin elsker. Efter hvad der fĂžltes som en evighed, vĂ„gner Thomas igen, og kigger forelsket pĂ„ sin lille kĂŠreste. âDu mĂ„ hellere smutte hjem nuâ. Men Emil mĂŠrker en finger i sit hul, og derefter bliver den stukket i munden pĂ„ ham. âSmag min sperm, du skal nok fĂ„ mereâ. Emil trak i tĂžjet, og kĂžrte hjemad. Han var halvvejs hjemme. Da Oskar stod i vejkanten. â Du Emil, jeg skal lige snakke med dig oppe pĂ„ mit vĂŠrelseâ........
Emil (afsnit 14) Oskar
Emil lĂ„ste sin cykel foran opgangen, og fulgte med op ad trappen til Oskars lejlighed. Straks de var indenfor dĂžren, blev der lĂ„st. Oskar greb fat i Emil og trak ham med ud pĂ„ badevĂŠrelset. og tvang ham ned pĂ„ knĂŠ. SĂ„ fulgte flere hĂ„rde lussinger. Emil var nĂŠrmest i chok. Oskar var mere kendt for muskler end hjerne, men det nĂŠste havde Emil aldrig troet. Den brutale dreng trak sin pik frem og lod sin varme pis plaske ned over Emil. Selvom Oskar forsĂžgte at ramme ansigtet og munden, drev pissen ned over tĂžjet pĂ„ Emil. Overpisset lĂ„ den spinkle dreng nu grĂŠdende pĂ„ gulvet, det tĂŠndte Oskar, som nu onanerede kraftigt, og hurtigt fik han sin udlĂžsning ud over Emil. âSkrid med dig din lille svansâ, sagde Oskar og forlod den vĂ„de dreng.
Emil fik pÄ en eller anden mÄde samlet sig sammen, og kÊmpet sig ned ad trappen. Da han skulle til at kÞre hjem pÄ sin cykle, vidste Emil hvad han mÄtte gÞre. Han tog et billede med sin telefon af sit vÄde og forslÄede ansigt, og sendte billedet til Thomas. Det eneste han skrev i tekstfeltet var Oskar !!
Emil (afsnit 15) Ida hjĂŠlper Emilie
Heldigvis er begge Emils forĂŠldre ude ad dĂžren. De laver frivilligt socialt arbejde i kirken. Det er meningen at Emil skal blive hjemme og tage sig af sin sĂžster, og de skal spise kold mad sammen. Emil lister ind ad bagdĂžren og op pĂ„ badevĂŠrelset. TrĂŠkker det pisvĂ„de tĂžj af, og stiller ind under bruseren. Pludselig gĂ„r dĂžren op og ind trĂŠder Ida. âDu kommer godt nok sent hjem i dag, hvad har du lavet?â Ida har trukket badeforhĂŠnget til side, og kigger pĂ„ sin nĂžgne bror. SĂ„ smider hun som det naturligste i verden alt tĂžjet, og gĂ„r ind i badet til Emil. De har naturligvis badet meget sammen som smĂ„, men nu er det efterhĂ„nden mange Ă„r siden. ForĂŠldre ville helt sikkert blive forfĂŠrdet over det i dag. Ida har mange gange tĂŠnkt pĂ„ sin storebror som en veninde, der kunne lege med dukker, klĂŠde sig ud lege og andre pigeting. Nu tager Ida om sin bror og krammer og gramser pĂ„ ham, og lader sine hĂŠnder gĂ„ pĂ„ opdagelse pĂ„ den spinkle drengekrop. Numsen og skridtet er ingen undtagelse. Hun mĂŠrker pĂ„ Emils lille tissemand, trĂŠkker i de fĂ„ hĂ„r og vejer hans smĂ„ testikler i hĂ„nden. Emil bliver naturligvis lidt stivere, og kysser sin sĂžster pĂ„ munden. SĂ„ sĂŠber de hinanden ind, vasker hĂ„r og skyller af. De deles om et stort badehĂ„ndklĂŠde, og vikler sig ud og ind som en sjov nĂžgen leg. Ida tager Emil ved hĂ„nden og trĂŠkker ham med ind pĂ„ sit vĂŠrelse.
âSĂŠt dig der i stolen med ryggen til mit spejlâ , beordrer Ida. SĂ„ finder hun en hĂ„relastik frem, og samler Emils halvlange hĂ„r som en hĂžjtsiddende hestehale. Ida bekymrer sig ikke om at tage tĂžj pĂ„, men gĂ„r straks i gang med at smĂžre en fedtet creme ud i ansigtet pĂ„ Emil. SĂ„ Ă„bner hun sin sminke boks, og arbejder med en koncentreret mine med Emils kinder og Ăžjenomgivelser. Efter en halv time er hun tilfreds. âNu mĂ„ du kigge i spejlet Emilieâ
Emil (afsnit 16) torsdag
Emil var klar til skoledagen. Hans nye plads ved siden af Thomas var i hvert fald ikke optaget af Oskar. Faktisk var han slet ikke i skole. Der blev hvisket i krogene om at Oskar lĂ„ pĂ„ hospitalet. Han skulle vĂŠre styrtet pĂ„ sin cykel, brĂŠkket nĂŠsen, mistet en tand samt fĂ„et et brud i armen. Thomas virkede helt afslappet, men Emil bemĂŠrkede at hans knoer var rĂžde med flere mindre sĂ„r. Det havde de ikke vĂŠret i gĂ„r. Emil fik et kram og et kys pĂ„ kinden, og hele pausen sad han pĂ„ skĂždet af Thomas. Det var skĂžnt at mĂŠrke den stive pik gennem bukserne. Den lĂ„ lige mellem ballerne pĂ„ Emil. Skoledagen forlĂžb uden episoder, men Emil skyndte sig ud af dĂžren, da det ringede. Selvom Frank kiggede efter ham. Emil kĂžrte hjemad sammen med Thomas, og da de havde kĂžrt lidt tog Thomas Emil i hĂ„nden. â Vi skal bade igen i dagâ, meddelte Thomas. SĂ„ de gik direkte mod badevĂŠrelset, da de ankom til Thomasâ hjem. Hurtigt kom de af med tĂžjet, og trĂ„dte op i badekarret, der var ved at blive fyldt med dejlig varm vand. Emil lĂ„ igen nĂžgen op af sin elsker, og Thomas spildte ikke tiden. Han greb fat i Emil og lĂžftede ham op pĂ„ sit lem. MĂ„ske pĂ„ grund af vandet, eller Emil var indstillet pĂ„ det, gled Thomas nemt op i hans hul. Emil fĂžlte en dyb lykkefĂžlelse, og hans elsker og beskytter lĂ„ bare helt stille, selvom pikken var helt i bund. Thomas ville kysse, sĂ„ Emil vendte sig om og lod tungen gĂ„ pĂ„ opdagelse. Thomas satte sig op pĂ„ kanten, og Emil fik sin elskers pik i munden. Han ville gĂžre alt for, at Thomas blev tilfreds med ham. Det virkede det til, for med et fyldtes munden med sĂŠd. Emil viste Thomas, at han slugte hele ladningen. Herefter kyssede de igen, selvom Emil kunne smage den friske sperm. Efter badet sad de pĂ„ Thomasâ vĂŠrelse stadig helt nĂžgne. SĂ„ Emil fandt sin plads pĂ„ skĂždet af sin elsker. Det blev tid til at cykle hjemad, sĂ„ Emil mĂ„tte tage sit tĂžj pĂ„ igen. Det tog dog usĂŠdvanligt lang tid, da Thomas skulle kysse mellem hvert et klĂŠdningsstykke.
Det blev en rolig aften hjemme. Emil skulle pakke til sin spejderlejr i weekenden. Han glĂŠdede sig, men havde lidt dĂ„rlig samvittighed over for Thomas. Da han var fĂŠrdig med at pakke, trĂŠngte Emil til lidt frisk luft. Han kĂžrte derfor en aftentur pĂ„ sin cykel, og uden at have planlagt noget holdt han pludselig uden for den blok Frank boede iâŠ..
Emil (afsnit 17) Frank fÄr lov
Egentligt ville Emil slet ikke, men hans ben bar ham op ad trappen til Franks lejlighed. MĂ„ske er han slet ikke hjemme, sĂ„ kĂžrer jeg med det samme hjem igen, tĂŠnkte Emil. Men allerede ved det fĂžrste lille ding pĂ„ ringeklokken, blev dĂžren Ă„bnet. Frank stod kun i boksershorts, og der var en betydelig bule i. Emil fik indtryk af, at Frank havde set ham stĂ„ og overveje sit besĂžg nede pĂ„ gaden. Han smuttede hurtigt ind, og begyndte at klĂŠde sig af med det samme. Da han var nĂžgen, lagde han sig pĂ„ knĂŠ og albuer i doggy stil. âKom og tag mig Hr. Jensenâ . Frank behĂžvede ikke flere invitationer, han knĂŠlede ned bag drengen,
og fĂžrte sin store mandepik op i hullet pĂ„ Emil. Frank blev overrasket over, hvor nemt det var at trĂŠnge op i drengen. Han begyndte at kneppe med kraftige bevĂŠgelser. Der lĂžd smĂ„ klaskelyde, hver gang han kom i bund. Emil fĂžlte sig fyldt ud pĂ„ en hel ny mĂ„de, han havde trods alt kun fĂ„et pik af en teenager. Der var ingen tvivl, Frank ramte de helt rigtige steder oppe i hullet, og snart kom Emil med smĂ„ sĂŠdklatter pĂ„ gulvet. Det tĂŠndte Frank yderligere og snart efter mĂŠrkede Emil sammentrĂŠkningerne i Franks pik, da den eksploderede inde i ham. Frank gled ud af drengen, og Emil fĂžrte en finger op i sig selv, kĂžrte den godt rundt i sĂŠden, og herefter til Franks store forblĂžffelse slikkede fingeren ren igen. âĂ
h det trĂŠngte vi vist begge to til, jeg smutter igen, tak for nuâ SĂ„ tog Emil sit tĂžj pĂ„ igen og smuttede ud ad dĂžren.
Emil (afsnit 18) fredag
Da Emil stillede sin cykel og gik hen mod skolegĂ„rden, stod Thomas og ventede pĂ„ ham. Emil fik et kys, og Thomas tog hans hĂ„nd, og sammen gik de op til klassen. Der var mange der kiggede, men det var mest misundelse, der var at se i deres Ăžjne. Skoledagen forlĂžb stille og roligt, men Emil mĂ„tte jo fortĂŠlle, at han allerede denne eftermiddag skulle afsted pĂ„ spejdertur, og fĂžrst kom hjem sĂžndag eftermiddag. SĂ„ da de nĂ„ede spisepausen tog Thomas fat i Emil og fik ham med ned bag cykelskuerne. Drengene var knap kommet i dĂŠkning, fĂžr Thomas knappede sine bukser op, og blottede sin pik. Emil gik lydigt pĂ„ knĂŠ, og tog sin elskers pik i munden. To andre drenge, der var gĂ„et ud for at ryge sĂ„ dem lidt pĂ„ afstand. De mĂ„tte begge justere noget i deres bukser over synet. Thomas fik udlĂžsning. og Emil slugte nektaren til sidste drĂ„be. âJeg ved ikke hvordan jeg skal komme gennem weekenden, du lover at komme forbi sĂžndag eftermiddag, straks du er hjemmeâ Emil nikkede til svar.
Emil (afsnit 19) spejderlejren
Emil gik selv med sin rygsĂŠk op til kirken som var samlingsstedet, da der ikke var ret langt. Der holdt en minibus pĂ„ pladsen, og drengene var ved at samles. Deres leder var kirkens hjĂŠlpeprĂŠst Peter, men til at hjĂŠlpe med det praktiske, og holde styr pĂ„ de mindre drenge, var Chris pĂ„ 17 Ă„r ogsĂ„ med. Chis er lidt en typisk outdoor type, altid praktisk tĂžj, hĂžj og muskulĂžs, og hans rĂžde hĂ„r, fik ham til at ligne en ung viking. Da drengene blev talt op var der 7, der skulle med pĂ„ turen. Peter overvejede situationen, for de havde kun seks mands telte. Skulle de virkeligt tage et ekstra telt med, eller kunne de finde en anden lĂžsning. Derfor spurgte han Chis, om han eventuelt ville dele sit ledertelt med en af drengene. Det var okay med Chis. Peter spurgte derfor ud over gruppen, om der var en der ville melde sig til at sove med Chris. Emils finger kom op med det samme. SĂ„ det var hurtigt afgjort. Drengene var fra 9 til 14 Ă„r. Men selvom Emil er 13 Ă„r, var han alligevel en af de mindste drenge. Lejren lĂ„ ved en mindre skov, med sĂž og Ă„bne marker. PĂ„ grunden lĂ„ en mindre hytte., men der var ogsĂ„ en stor Ă„ben plĂŠne til telte. Hytten skulle kun bruges til overnatning og kontor for Peter, madlavning, og ogsĂ„ eventuelt ogsĂ„ spisning, hvis det blev kraftigt regnvejr. Der var super hĂžjt humĂžr, og teltene kom hurtigt op. Emil kravlede ind det rummelige ledertelt, og rullede sit liggeunderlag og sovepose ud. SĂ„ kom ogsĂ„ Chris ind i teltet. Han kiggede pĂ„ den lille smukke feminine dreng. Emil var ved at skifte til korte bukser, sĂ„ han havde kun sine helt smĂ„ hvide briefs pĂ„. Chris kunne mĂŠrke, at der skete noget i hans bukser, af at se den smukke dreng vimse rundt med tydelige balder og drengepik i super stramme underbukser. Emil gav Chris et kram, âtak fordi jeg mĂ„ sove hos digâ . Den halvnĂžgne drengekrop holdt godt fast rundt om den flotte unge mand. Det varede lidt fĂžr Chris fik kontrol over sin stemme, âDet er helt i orden, bare du ikke prutter eller snorkerâ. SĂ„ gav han Emil et hĂ„rdt klask pĂ„ numsen. âHvis jeg ikke er ordentlig, mĂ„ du give mig smĂŠkâ
Med det lagde Emil sig til rette hen over knĂŠene pĂ„ Chris, der ikke kunne holde sig fra at kĂŠrtegne den smukke numse. âHhhhmmmm, lĂžd det fra Chris, vi mĂ„ vist ud til flaghejsningâ
âKan mĂŠrke, der et flag, der er rejstâ svarede Emil.
SÄ fik de uniformerne pÄ og rettede pÄ tÞjet, og kravlede ud af teltet.
Gruppen stillede op om flagstangen og flaget kom op med en sang. KÞkkenholdet blev udtaget, og de andre drenge fik fri til at udforske omrÄdet. Tre af de mindste drenge gik med Chris og Emil ned til sÞen. Der var en mindre sandbred og en badebro. SÄ selvfÞlgelig plagede drengene Chris om at mÄtte bade lidt. Chris overvejede situationen, og tillod dem at gÄ i til navlen. Drengene begyndte at klÊde sig af, de kiggede rundt pÄ hinanden, for at se, hvor meget tÞj de ville tage af. Men da de fik set Emil stÄ helt nÞgen og klar, smed de alle kludene. De legede i vandet en halv times tid, mens Chris nÞd synet. Ikke mest af hans sovekammerat, der ikke lod nogen del vÊre skjult for hans blik. Chris tog sin flÞjte frem, og efter et pift, fik han drengene op og i tÞjet.
Efter maden, spaghetti med kĂždsovs, fik de mulighed for at hygge sig igen. De fleste ville spille fodbold, Chris var ogsĂ„ med, sĂ„ Emil satte sig og kiggede pĂ„ sin nye helt. Det var tydeligt at Chris var god til fodbold og stĂŠrkere end de mindre drenge. Han kunne derfor let score og hans hold vandt stort. Efter kampen blev drengene sendt i seng. Chris mĂ„tte fĂžrst holde et mĂžde med Peter om morgendagens konkurrencer og ikke mindst natlĂžbet. Da Chris endelig kunne lyne op til teltet lĂ„ Emil i sin sovepose, og sĂ„ ud til at sove. Det fĂžltes lidt som en skuffelse, men da han var ved at klĂŠde sig af, slog Emil Ăžjnene op. Emil var helt nĂžgen og kravlede ud af posen, og hen til sin helt. âNej, hvor er du stĂŠrk og dygtigâ. Emil satte sig op pĂ„ skĂždet af Chris. Han vendte ansigtet op mod Chris og kiggede ham dybt i Ăžjnene. Den unge mand kunne ikke modstĂ„ fristelsen, og kyssede Emil dybt og lĂŠnge. Emil kunne let mĂŠrke Crisâ rejsning, og da han kun havde underbukser pĂ„, var den snart befriet, og i munden pĂ„ Emil. Rutineret fik han suttet ham til udlĂžsning, og slugt den friske sĂŠd. Emil sagde âtak, nu kan vi soveâ. SĂ„ smuttede han ned i posen igen, og snart efter sov de begge to.
Emil (afsnit 20) lÞrdag pÄ spejderturen..morgen
Da Chris vĂ„gnede nĂŠste morgen, var han ikke lĂŠngere alene i sin sovepose. En nĂžgen Emil sov dybt ovenpĂ„ ham. Chris fĂžrte sine hĂŠnder om pĂ„ bagdelen af drengen, og kĂŠlede for de dejlige runde former. Emil slog Ăžjnene op og kyssede Chris pĂ„ munden. Chris lod en finger lege med drengens hul. og da han ikke sagde fra, kom den ene finger op i det varme hul. Da der var god plads, kom den anden finger op, og Chris fingerkneppede Emil. Emil lod sig kneppe, men han Ăžnskede mere. SĂ„ han kravlede ud af posen og lagde sig pĂ„ knĂŠ klar til pik. Chris tog imod invitationen. Kravlede ud, og fik trukket sine underbukser af. Pikken blev presset op i drengen, og Chris begyndte at kneppe. Det stive morgen jern, kom pĂ„ arbejde i hullet, og snart kunne han mĂŠrke at han var tĂŠt pĂ„. Han advarede Emil, der hurtigt vendte sig om om og lod Chris komme i hans mund. âDejlig start pĂ„ dagen, og godmorgenâ sagde Emil og spermkyssede Chris. De tog hver et hĂ„ndklĂŠde om sig, og gik hen til den udendĂžrs bruser. Her stod allerede to mindre helt nĂžgne drenge, men de lagde begge deres hĂ„ndklĂŠder og blandede sig med de smĂ„ fyre under bruseren. Da de skulle deles om vandet kom de til at stĂ„ helt tĂŠt sammen. Emil kunne ikke lade vĂŠre med at kĂŠle lidt for deres bittesmĂ„ hĂ„rlĂžse tissemĂŠnd. Selvom de kun var fĂ„ centimeter lange. Blev de stive og hvinede hĂžjt over berĂžringen. Peter vĂ„gnede over larmen, og kiggede ud af vinduet. Synet gjorde ham straks liderlig, og der var ikke andet at gĂžre, end at spille sin stive prĂŠstepik. Peter kom ud over bordet med lange sprĂžjt. Dette syn ville han bruge til at onanere over mange gange i fremtiden. Peters kĂŠreste var meget religiĂžs, sĂ„ han havde ikke haft sex med hende endnu, selvom de havde vĂŠret forlovet over et Ă„r. Peter var ogsĂ„ godt klar over,
at hans samling med boy porn pÄ hans computer ikke tÄlte dagens lys. Han havde bedt pÄ sine grÊdende knÊ til Gud om at mÄtte slippe denne trang, men den blev ved med at vende tilbage.Peter tog sig sammen og gik ud af hytten. Drengene var smuttet over efter tÞj. Han fandt sin flÞjte frem og kaldte til morgensamling. Rimeligt hurtigt dukkede de alle op i reglementeret uniform. Flaget blev hejst, de sang, og Peter bad en fÊlles morgenbÞn. Da vejret var skÞnt, blev morgenmaden serveret udenfor og snakken gik hÞjt. Emil kunne mÊrke en hÄnd pÄ sit ene lÄr under bordet. Det var naturligvis Chris, der ville mÊrke pÄ sin nye elsker.
Emil (afsnit 21) spejderturen lĂžrdag
Drengene blev nu inddelt i to patruljer med henholdsvis 3 og 4 drenge. De skulle igennem forskellige opgaver i lÞbet af dagen. Emil kom i gruppe med en af de smÄ morgenbads drenge og en lidt stÞrre dreng pÄ 14, der fungerede som patruljefÞrer. De skulle smÞre en madpakke, og fik udleveret et kort med steder de skulle besÞge og lÞse forskellige opgaver. Hele dagen var afsat til den aktivitet. Undervejs ville lederne kontrollere drengene, men ellers var de meget overladt til sig selv. Det var varmt sÄ drengene var i korte bukser og en blÄ t-shirt med spejder logo trykt pÄ. I en mindre turrygsÊk havde de mad og drikke. De mÄtte selv tilrettelÊgge deres tur og afholde pauser, nÄr det blev nÞdvendigt. De kÊmpede sig afsted og lÞste flere opgaver, men da klokken nÊrmede sig 12 holdt de hvil for at spise og slappe lidt af. De var ved at koge over af varme, sÄ de tog deres t-shirt af, men det var ikke nok for Emil, han smed naturligvis alt tÞjet, og sad nÞgen mellem sin gruppe og spiste. Den store dreng Anton kunne ikke fÄ Þjnene vÊk fra Emil, og da han ogsÄ klÊdte sig af, smed den lille dreng ogsÄ alt tÞjet. Nu lÄ de alle tre nÞgne og lod sig bage af solen, men Anton fik rejsning. Derfor tog Emil et fast greb om Antons pik og spillede den lige sÄ stille. Noah som den mindste dreng hed, bemÊrkede legen og ville ogsÄ vÊre med. SÄ Noah lagde sig oven pÄ Emil, og med en hÄnd uden pÄ Emils om Anton stive lem og sammen onanerede de Anton til udlÞsning, og da sÊden flÞd, slikkede Noah rent. Emil kyssede den mindre dreng, og fik glÊde af den lÊkre drengesÊd. SÄ fik de tÞj pÄ igen og fortsatte med deres opgaver.
Ved den nĂŠste post stod Chris og tog imod dem, de fik deres opgave og gik straks i gang. Det var en fĂžrstehjĂŠlps opgave med forbinding af skader og transport af en tilskadekommen person. Det havde de meget grin og sjov ud af. Emil benyttede sig naturligvis flere gange af at tage Chris i skridtet, han ville lige sikre sig, at Chris var glad for at se ham. Det var han.
Emil (afsnit 22) lĂžrdag aften
Da alle var kommet hjem til lejren efter en lang dag, var drengene svedige og udmattet. De fik derfor lov til at tage ned til sĂžen for at kĂžle sig af. Emil var som den fĂžrste helt nĂžgen, og de andre fulgte hurtigt hans eksempel. Nu plaskede 7 nĂžgne drenge rundt i vandet. De lavede bomber fra badebroen og gav hinanden hestesko til spring i vandet. Enkelte drenge kom tĂŠt pĂ„ Emil og fĂžlte pĂ„ ham under vandet. Det var helt okay med Emil, der gerne fĂžlte tilbage. sĂ„ var det tid til aftensmad. Her havde Peter ringet efter pizza til drengene, det var ret populĂŠrt ovenpĂ„ den lange dag. De blev sendt tidligt til kĂžjs, da de jo ikke vidste, at der ventede et nattelĂžb om fĂ„ timer, nĂ„r det var blevet rigtigt bulder mĂžrkt. Emil lagde sig ind i teltet, og hĂ„bede pĂ„ at Chris snart ville komme ind til ham. Han blundede lidt, men sĂ„ blev der kaldt til samling. Der var ikke andet at gĂžre end at trĂŠkke i tĂžjet og komme ud. De halvsovende drenge skulle gĂ„ i de samme grupper som om dagen, men denne gang var det en tur dybt ind i skoven. De to grupper fik udleveret deres kort og rute, og sĂ„ var det afsted. Det var pĂŠnt uhyggeligt, sĂ„ Emil gik med en dreng i hver hĂ„nd. Det fĂžltes meget bedre, sĂ„ de rykkede helt tĂŠt sammen med armene om hinanden skuldre. Anton hĂ„nd gled dog ned pĂ„ Emils ende. Her kĂŠlede han for den smukke runde numse. Og snart kom den helt ind under elastikken og ned pĂ„ den bare ende. Noah ville igen ikke vĂŠre udenfor, sĂ„ han pressede sin hĂ„nd ned ved siden af Antons. PĂ„ denne mĂ„de gik de videre med en hĂ„nd pĂ„ hver sin blĂžde balle. De kunne nu se et svagt lys i mĂžrket, og skyndte sig i den retning. Drengene havde igen fat i hinandens hĂŠnder. Da de kom helt tĂŠt pĂ„, kunne de se et lille fyrfadslys en i glaslampe hĂŠnge fra en gren. Bedst som de stod der og undrede sig, faldt et net ned over dem. Det havde vĂŠret udspĂŠndt mellem nogle gren. Drengene skreg i angst, men sĂ„ hĂžrte de Chris grine. Chokket sad i dem lĂŠnge, og Noah mĂ„tte op og sidde pĂ„ skĂždet af Chris og trĂžstes, fĂžr de var i stand til at gĂ„ videre. De fortsatte dog, men om end endnu tĂŠttere pĂ„ hinanden. Efter nogle minutter kom de til en lille Ă„bning i skoven, og ved et vĂŠltet trĂŠ satte de sig for at fĂ„ lidt styr pĂ„ sig selv. âJeg er vist kommet til at tisse lidt i mine bukserâ lĂžd det sĂ„ fra Noah. Emil stak en hĂ„nd ned og mĂŠrkede efter, og ganske rigtigt de var vĂ„de. âOkay, tag underbukserne af, sĂ„ du ikke bliver for koldâ sagde Emil. Noah var flov, men ogsĂ„ tryg ved sin gruppe. SĂ„ han krĂŠngede bukserne ned, og fik de vĂ„de underbukser af. Emil kunne ikke lade vĂŠre med at kĂŠle lidt for den lille tissemand, og mĂŠrke pĂ„ de mandel store testikler, der endnu ikke var faldet ned i pungen. Anton syntes det sĂ„ dejligt ud, sĂ„ han Ă„bnede Emils korte bukser, og tog hĂ„nden ned og mĂŠrkede pĂ„ indholdet. Emil stĂžnnede blidt, mens han stadig havde et greb om Noahs ĂŠdlere dele. Anton kunne mĂŠrke at han selv blev opstemt, og lod sin egen pik komme ud. Det blev et signal til Noah, der gik pĂ„ knĂŠ og tog Antons pik i munden. Han mĂ„tte helt sikkert have haft prĂžvet det fĂžr, for det var et rutineret omgang, den lille dreng leverede. Anton kom i munden pĂ„ Noah, der pĂŠnt tog imod. Igen kyssede han med Emil, sĂ„ han ogsĂ„ kunne fĂ„ del i safterne. Naoh stak de pisvĂ„de underbukser i lommen, og sĂ„ gennemfĂžrte de resten af nattelĂžbet. Da de nĂ„ede hjem, havde de tabt til det andet hold igen, men pĂ„ deres egen mĂ„de fĂžlte de sig som vindere. BĂ„de Emil og Anton gav Noah et godnatkys med pĂ„ vejen i seng. Emil kravlede ogsĂ„ ind i sit telt. Igen lagde han sig nĂžgen og ventede pĂ„ Chris. Der gik lang tid, og Emil tĂŠnkte at Chris hyggede sig med Peter i hytten. Efter en god tid, blev det for meget for Emil, han listede nĂžgen ud af teltet, og over til hytten. Naturligvis mĂ„ man ikke lure pĂ„ andre, men Emil kunne ikke lade vĂŠre med at kigge ind ad vinduet. Han havde ikke ventet det syn, der mĂždte ham. PĂ„ bordet lĂ„ Chris pĂ„ ryggen med benene bĂžjet hĂžjt op over sig, og Peter havde sit lem dybt oppe i den unge mand. Chris var nĂžgen, men prĂŠsten havde kun lige Ă„bnet sine bukser, sĂ„ de var faldet ned mellem hans ben. Nu blev tempoet sat op, og det var tydeligt at Peter fik udlĂžsning oppe i Chris. PrĂŠsten bĂžjede sig ned og kyssede Chris, hvorefter han trak sig ud og tĂžrrede sin pik med et stykke kĂžkkenrulle. Emil skyndte sig tilbage i teltet. Han lagde sig ned i soveposen, og faldt med det samme i sĂžvn.
Emil (afsnit 23) spejderturen sĂžndag morgen
Emil vÄgnede ved at lynlÄsen i hans sovepose blev Äbnet. Chris var naturligvis morgenliderlig, og da han ikke selv havde fÄet udlÞsning sammen med prÊsten, kunne han ikke fÄ tankerne vÊk fra den sovende skÞnhed lige ved siden af sig. Emil var helt nÞgen, og meget villig til at tilfredsstille sin nye ven. Han slog Þjnene op med et gennemborende smil, der kun fik Chris til at fÄ endnu mere lyst. FÞr Emil var ude af posen, stak Chris sin pik i munden pÄ Emil, han mundkneppede den feminine dreng blidt. Men Emil havde ogsÄ sine behov, sÄ efter nogle minutters stille piksutning, smÞg Emil sig ud af soveposen, skubbede sin elsker ned pÄ ryggen, og satte sig overskrÊvs pÄ ham. Som det naturligste i verden gled den stive morgenpik op i hans hul, og Emil begyndte at ride den trÊngende unge mand. I starten med rolige op og ned bevÊgelser, men da Emils egen orgasme nÊrmede sig, blev det til hurtigere og voldsommere malkning med de anale muskler. Emil sprÞjtede sin drengesÊd ud pÄ brystet af Chris, som ogsÄ hurtigt fulgte efter med en kraftig udladning oppe i lysthullet. Emil lagde sig ned over sin elsker, og sÊden blev smurt godt rundt mellem deres kroppe. SÄdan lÄ de lÊnge, Emil faldt nÊsten i sÞvn igen. Der lÞd et lille plop sÄ gled den nu slappe pik ud ad numsehullet. Det fik drengene til at grine, og sammen gik de nÞgne og spermvÄde op til bruseren.
Spejderlederen var vĂ„gnet tidligt. Han havde lavet sig en kop kaffe, og sad og dagdrĂžmte om den dejlige sex, som han endnu engang, havde fĂ„et med Chris. Det havde stĂ„et pĂ„ i flere Ă„r nu. Altid pĂ„ samme mĂ„de, Chris slikkede Peter stiv og lod sig kneppe til Peters udlĂžsning. Peter rĂžrte aldrig den unge mands pik, eller pĂ„ nogen mĂ„de forsĂžgte at tilfredsstille den anden. Men nu hĂžrte han den udendĂžrs bruser blive tĂŠndt. Peter kiggede ud af vinduet, og sĂ„ den smukke Emil og hans egen âboyâ stĂ„ og kysse intens under det rindende vand. Det blev for meget for Peter, han mĂ„tte igen stĂ„ og lure pĂ„ drengene, og tage sig af sit stive lem.
Emil (afsnit 24) sidste dag og hjemtur
Efter morgenmad og flaghejsning, blev der uddelt prĂŠmier til den vindende patrulje. Drengene blev sat til at rydde op, men da minibussen fĂžrst skulle ankomme om to timer, gik de alle samlet ned til sĂžen. Alle drengene uden undtagelse smed alt tĂžjet, og legede i det dejlige vand. Peter mĂ„tte virkelig anstrenge sig for at hans rejsning ikke blev for tydelig selvom han som den eneste havde beholdt tĂžjet pĂ„. Emil hang pĂ„ ryggen af Chris, der let bar ham rundt i vandet. Han holdt sig pĂ„ det lidt dybere vand, da hans stive lem ellers ville vĂŠre over vandoverfladen. Da drengene blev trĂŠtte, lagde de sig op pĂ„ bredden, for at tĂžrre og slikke lidt sol. Anton lĂ„ ved siden af Emil, og med en forsigtig hĂ„nd, ville han have Emils opmĂŠrksomhed. Med Ăjnene signalerede Anton, at han ville gĂ„ op bag nogle buske, der stod lidt lĂŠngere oppe. Anton rejste sig, og gik op som om han skulle tisse. Han forsvandt bag buskene. Emil ventede lidt, sĂ„ rejste han sig ogsĂ„ lige sĂ„ skĂždeslĂžst. Da han rundede hjĂžrnet af buskene, kunne han se at Anton stod og spillede sin stive drengepik. Det var et signal Emil forstod, han gik pĂ„ knĂŠ og Ă„bnede munden for sin ven. Snart efter fyldtes Emils mund med dejlig sĂŠd. Men nu kunne de hĂžre at Peter sagde, at det var tid til at komme op til bussen og starte hjemturen. Drengene kom hurtigt i tĂžjet. Og fik sig en plads i bussen. Emil sad pĂ„ bagsĂŠdet sammen med Chris, og efter fĂ„ minutter sad han pĂ„ skĂždet af sin helt. Naturligvis fik Chris stiv pik af, at den dejlige numse gned pĂ„ hans underliv. Efter yderligere femten minutter sov de fleste af drengen. SĂ„ Emil sĂ„ sit snit til at sutte Chis. Derfor lagde han hovedet ned i skĂždet pĂ„ Chris og fandt vej ind til det stive lem. Chris lod bare fĂ„ centimeter vĂŠre ude, men nok til at Emil kunne gĂžre sit arbejde. BelĂžnningen udeblev da heller ikke. Da Emil havde gjort rent efter sig faldt ogsĂ„ han i sĂžvn, men munden fyldt med sĂŠd, og hovedet i skĂždet pĂ„ Chris.
Emil (afsnit 25) Hjemme
Da bussen holdt stille vĂ„gnede drengene. Nogle blev hentet, men Emil boede sĂ„ tĂŠt pĂ„, at han nemt kunne gĂ„ hjem selv. Han gik ind ad bagdĂžren, fik stillet sin rygsĂŠk. Det var kun moderen der var hjemme. Hun ville modtage sin sĂžn med kage og kakao. Efter et hurtigt knus, skyndte Emil sig op i bad. Det var skĂžnt med varmt vand og den hjemlige sĂŠbe. SĂ„ efter grundig hĂ„rvask og den store indsĂŠbning af kroppen, var Emil sĂ„ ren han kunne blive. Moderen kom ud pĂ„ badevĂŠrelset med et stort badehĂ„ndklĂŠde, som hun svĂžbte om sin slanke dreng. Emil blev frotteret pĂ„ samme mĂ„de som da han var lille. Og da skridt og numse blev tĂžrret fik Emil rejsning, han var dog en pubertetsdreng. Moderen nyd synet, og kunne ikke lade vĂŠre med at fĂžle pĂ„ den nĂŠsten hĂ„rlĂžse tissemand. Hun trak forhuden tilbage, og lod det lille hoved titte ud. âDu er en smuk dreng Emilâ sagde hun med grĂždet stemme. Emil lagde sig ind til sin mor, og kyssede hende pĂ„ munden. Det blev et lĂŠngere kys, end det normale for en teenagedreng og en mor. Emils mor havde ikke haft sex med sin mand i flere mĂ„neder, og hun trĂŠngte til berĂžring og omsorg. Emil elskede sin mors duft og begravede nĂŠsen ved hendes bryst. Hun knappede sin bluse op, og lod Emil sutte pĂ„ sine stive brystvorter som et lille pattebarn. SĂ„ rejste moderen sig op, og lod sin nederdel falde pĂ„ gulvet. Hun satte sig pĂ„ toiletbrĂŠttet. Emil rĂžrte ved hendes skĂžd, der gik skĂŠlvende rystelser gennem hende. Han lod en hĂ„nd glide ind under trussekanten, og mĂŠrkede det vĂ„de skĂžd. SĂ„ hjalp han sin mor med at fĂ„ trusserne ned, og begravede ansigtet i den vĂ„de kusse. Han lod sin tunge gĂ„ pĂ„ opdagelse, sugede den stive klit, og lod sin mor fĂ„ den orgasme hun behĂžvede. âTak min dreng, vi siger ikke noget om dette til nogenâ Moderen var rĂžd i hovedet. Men Emil smilte bare og sagde, â det var dejligt morâ
Emil (afsnit 26) Hjem til Thomas
Efter dejlig kage og kakao i kĂžkkenet med mor, sagde Emil farvel, og kĂžrte afsted pĂ„ sin cykel til Thomas. Det var Thomasâ far der Ă„bnede for den lille fine lyse dreng. Han kendte de fleste af sin sĂžns venner, de var store sportsfolk, og mere grove i det, som Thomas selv. Men her stod en smuk feminin dreng, der nemt kunne tages for at vĂŠre en pige. Michael som faderen hed, en ordentlig kleppert, stak nĂŠven frem for at hilse pĂ„. Han skulle lige til at begynde en samtale, da Thomas kom stormende ned ad trappen. âHov far, han er minâ. SĂ„ gav Thomas Emil et smĂŠkkys lige pĂ„ dĂžrtrinet. Og hĂ„nd i hĂ„nd gik de op pĂ„ vĂŠrelset. Emil skulle fortĂŠlle om turen, han fortalte om uhyggen pĂ„ nattelĂžbet og deres nĂžgenbadning i sĂžen, men alt den seksuelle aktivitet, undlod han at komme ind pĂ„. Emil sad pĂ„ sin faste plads pĂ„ skĂždet af Thomas. Og der var livlig aktivitet i bukserne under Emil lille numse. â Jeg har besluttet at du skal vĂŠre glat forneden fra nu af, kom med i pĂ„ badevĂŠrelset, sĂ„ ordner jeg det selv denne gangâ. SĂ„ gik de sammen ud pĂ„ badevĂŠrelset, og Emil mĂ„tte tage sit tĂžj af. Thomas fandt barberskum og skraber frem. De grinede, da den lille drengepik forsvandt under skummet. sĂ„ begyndte barberingen. Alt hĂ„r syd fra navlen mĂ„tte af. Emil lignede nu dreng pĂ„ 10 Ă„r i skridtet. Du sĂ„ faktisk ret frĂŠkt ud. Thomas slugte bĂ„de pik og nosser i en mundfuld, og nyd den glatte fornemmelse. Emil havde endnu ikke fĂ„et hĂ„r omkring numsehullet, sĂ„ han slap for at blive yderlige barberet der. Thomas fik lyst til at kneppe, og kommanderede Emil ned pĂ„ alle fire. Thomas trak ned i sine joggingbukser og jog sin lanse op i enden pĂ„ Emil. Der var ingen tvivl om at Thomas havde savnet sin elsker. Han kom derfor ret hurtigt.
Emil blev trukket op, og taget nÞgen med ind pÄ vÊrelset. Michael stod pÄ gangen, og spillede sin pik. Han kiggede langt efter dem da dÞren blev smÊkket i. Da Michael lidt efter selv gik ud pÄ badevÊrelset lÄ al Emils tÞj stadig pÄ gulvet, og der var flere vÄde sÊdpletter. Michael gjorde sig fÊrdig i hÄndvasken, og skyllede efter med vand.
Inde pÄ vÊrelset lagde Thomas sig oven pÄ Emil. De kyssede dybt og lÊnge. Men klokken var ved at blive mange, sÄ Emil mÄtte hjem og spise aftensmad. Han gik derfor nÞgen ud pÄ badevÊrelset, men han kunne ikke finde sine underbukser. SÄ han mÄtte nÞjes med de korte bukser. Da han var kommet i tÞjet, gik han ind til Thomas, og spurgte, om han havde set hans trusser. Det havde Thomas ikke. Men efter endnu nogle kys og smÄ klask i numsen kÞrte Emil hjem.
Emil (afsnit 27) Thomas
Thomas vidste naturligvis godt hvor Emils underbukser var forsvundet hen. Han kendte sin fars tilbĂžjeligheder. Thomasâ forĂŠldre blev skilt ret hurtigt, da faderen sprang ud som homoseksuel. SĂ„ de fĂžrste 7 Ă„r boede han hos sin mor, men da moderen mĂždte en interessant franskmand via arbejdet, valgte hun at droppe Thomas hos hans far, og fĂžlge med til Frankrig. Faktisk havde Thomas kun set sin mor fĂ„ gange siden, og kun besĂžgt hende to gange dernede. Michael var Ă„ben bĂžsse, men levede for tiden alene med sin sĂžn. Der havde for tid til anden vĂŠret forskellige fyre ind over deres hjem ogsĂ„ ret unge mĂŠnd. Det var lige noget Thomas skulle vĂŠnne sig til, at der sad nĂžgne fyre ved kĂžkkenbordet, eller badet var optaget af en stor tatoveret muskelfyr. Thomas kendte ogsĂ„ godt til det rum i kĂŠlderen, faderen havde indrettet til sex. Der var metaldĂžr, og dĂžren var almindeligvis lĂ„st, men for tid til anden stod den Ă„ben. Der var kors pĂ„ vĂŠggen, diverse brikse, en slags gynge, et glasskab med dildoer, og pĂ„ vĂŠggen hang der piske, kĂŠder og reb i mange farver. Rummet var malet sort, vinduerne blĂŠndet, og der var kun dĂŠmpet rĂžd belysning. Thomas havde lĂŠrt at respektere andre seksuelle prĂŠferencer, og Michael var i bund og grund en god far. Han interesserede sig for Thomasâ liv, gik med til sportsstĂŠvner, og var nĂŠrvĂŠrende i samtaler med sin sĂžn.
Da Thomas spurgte sin far om han mĂ„tte fĂ„ Emils underbukser tilbage, svarede han, âlad mig beholde dem, den dreng er jo billedskĂžn og utrolig sexet, jeg vil gemme dem som et minde om din fĂžrste kĂŠresteâ. Det var et argument Thomas mĂ„tte bĂžje sig for, og han smilte bare tilbage.
Emil (afsnit 28) Ida og Sofie
Sofie er Idas bedste veninde, det har kendt hinanden siden bÞrnehaven. Deres forÊldre kommer i samme kirke, og de er ofte sammen privat med hele familien. Ida er pÄ ingen mÄde religiÞs, hun syntes det er noget pjat og overtro, men hun er en god skuespiller, og med sit engleagtige udseende tror alle det bedste om hende. Men Ida er stÊrkt optaget af krop, kÞn og seksualitet. SÄ nÄr Sofie er pÄ besÞg, eller de sover sammen, sidder de nÊsten altid med en hÄnd nede i trussen, og stimulerer sig selv. De elsker ogsÄ at vÊre nÞgne sammen, og bader gerne sammen. De kan begge lide at slikke eller blive slikket i tissekonen. Emil var ofte ogsÄ med i bad, da de var mindre, her blev han udforsket og sammenlignet med pigernes egne kÞnsdele. Men forÊldrene havde desvÊrre sat en stopper for den mulighed. Pigerne talte meget om drenge, men var ogsÄ interesseret i de stÞrre piger de sÄ i omklÊdningsrummene. IsÊr talte de om kÞnsbehÄring og stÞrrelsen pÄ bryster. De var begge stadig ret flade foran, men med god vilje kunne man ane de spirende pigebryster. Der var dog nogle lidt mÞrkere omrÄder hvor deres pubeshÄr var pÄ vej frem. PÄ grund af den meget idrÊt de dyrkede, var de super slanke og med en tydelig muskelmasse. De skulle sove sammen ogsÄ denne aften, sÄ Ida havde forberedt sig ved at skjule en agurk og to gulerÞdder pÄ sit vÊrelse. SÄ da de var kommet i seng (Ida havde en rimelig bred seng,som de altid lÄ i sammen) skulle de hygge sig. De to smÄ uskyldige englepiger, fik hurtigt alt nattÞjet af, og lagde sig sÄ de kunne slikke hinanden. Det snurrede dejligt i kroppen, men Ida ville gerne gÄ lÊngere, derfor fÞrte hun en finger op i sin veninde. Det var super, dejligt og Sofie var ikke lÊnge om at gengÊlde handlingen. Ida fandt nu sine to skrÊllede og rene gulerÞdder frem. Ida meldte sig til at prÞve fÞrst, sÄ forsigtigt blev den presset op i hendes skÞd. Det var en overvÊldende dejlig fÞlelse. Og snart sad der en gulerod i begge pigers kusser. De bevÊgede dem som de tÊnkte en stiv pik ville gÞre, selvom de kun kendte det fra porno. SelvfÞlgelig var ogsÄ bÄde bi-sex og lesbisk porno, en fast del af deres pornokiggeri. Men de blev enige om at vente med agurken, da det mÄske ville blive for meget denne fÞrste gang, men de var helt sikre pÄ, at de havde fundet sig en ny god leg.
Emil (afsnit 29) Emil bliver malket
Da Ida og Sofie vĂ„gner, gĂ„r snakken straks pĂ„ deres oplevelse aftenen fĂžr. De taler om hvordan det mon fĂžles at fĂ„ en rigtig pik op. Og naturligvis kommer snakken ind pĂ„ sĂŠd. Det kunne vĂŠre spĂŠndende at se, lugte og smage pĂ„ rigtig sĂŠd. De er enige om, at drengene i deres egen klasse, nok ikke er meget bevendt pĂ„ dette omrĂ„de. Ida siger men fast overbevisning, at hun er sikker pĂ„ at Emil kan fĂ„ udlĂžsning. Han er dog 13 Ă„r. De griner lidt af det, og snakker om, hvor ofte Emil onanerer. Ida mener med sikkerhed, at det mindst er fire gange dagligt. Vi kunne jo liste ind og se om han spiller sin pik nu foreslog Ida. Efter et lille grineflip, lister de alligevel ind til Emils vĂŠrelse. Han sover dog trygt, men de kan se at han er nĂžgen, da dynen er faldet delvist af. Pigerne kravlede op pĂ„ hver sin side af drengen. SĂ„ lĂžftede de dynen op og blotter Emil. Han sov stadig dybt, men hans lille drengepik var stiv. Begge piger bĂžjede sig ned fra hver sin side, og begyndte at slikke pĂ„ pik og nosser. Emil rĂžrte lidt pĂ„ sig, men pigerne fortsatte, deres slikken. Ida trak forhuden tilbage og lod sin mund omslutte det lille hoved. Nu vĂ„gnede Emil med et smil. âHej piger, hvad laver Iâ. âGodmorgen Emileâ ,sagde Ida, vi ville se spermâ. âOkayâ, svarede Emil,â men sĂ„ mĂ„ i spille min pikâ . Det kendte pigerne godt til, sĂ„ de i gang med at stimulere pikken. Pigerne skiftede lidt mellem hinanden, men snart efter kom sĂŠden sprĂžjtende ud af pikhovedet. Pigerne kiggede meget tĂŠt pĂ„, sĂ„ de blev begge ramt af spermen. De grinede lidt, men sĂ„ gik de begge i gang med at slikke sĂŠden op. âTak sĂžde Emilie, sov du bare en time mereâ. SĂ„ forlod pigerne vĂŠrelset, og lod Emil fĂ„ lidt fred.
Emil (afsnit 30) PrĂŠstepik
Chris vĂ„gnede ved at hans telefon ringede, fĂžrst troede han det var alarmen, men sĂ„ gik det op for ham, at det var hans ringetone. Han kunne se pĂ„ telefonen, at det var Peter der ringede. SĂ„ vidste Chris godt, at han skulle give sex. Han besvarede opkaldet, og ganske rigtigt Peter bad ham komme ned pĂ„ kirkekontoret med det samme. Chris trak i lidt joggingtĂžj, og cyklede de fĂ„ kilometer hen til kirken. Han bankede pĂ„ dĂžren til kontoret, der blev svaret med det samme. âKom ind synderâ. PrĂŠsten stod med en hĂžjtidelig mine ifĂžrt prĂŠstekjole og krave, men Chris kunne se, at Peter havde bare tĂŠer, og at der var en stor bule midt pĂ„ kjolen. â Jeg sĂ„ dig i badet med lille Emil, det er min pligt at straffe dig og retlede dig pĂ„ herrens vejâ. âTag tĂžjet af, og bĂžj dig over bordet derâ. Chris vidste, at han ikke kunne slippe, sĂ„ det var bare med at fĂ„ det overstĂ„et. Derfor adlĂžd han hurtigt, men det nĂŠste der skete, var han ikke forberedt pĂ„. PrĂŠsten havde fundet et spanskrĂžr frem, og nu kom slagene pĂ„ hans bare numse. Det gjorde afsindigt ondt, Chris rĂ„bte op og bad og at blive fri, men det tĂŠndte Peter endnu mere. EfterhĂ„nden kom der blod rĂžde striber pĂ„ ballerne. Peter var nĂŠsten i trance. Da prĂŠsten stoppede op, lĂžftede han op i prĂŠstekjolen, han var helt nĂžgen under kjolen. Nu trĂŠngte han op i Chris, og begyndte at kneppe voldsomt, han holdt dog ikke lĂŠnge, sĂ„ med et brĂžl tĂžmte han sig oppe i Chris. âSĂ„ nu har du lĂŠrt din lektie, dine synder har forladt digâ Chris vaklede ud af dĂžren, mens han trak tĂžjet pĂ„. det havde vĂŠret en bĂ„de ydmygende og seksuel oplevelse. Men smerterne var voldsomme, og Chris ville ikke kunne sidde ned lige med samme.
Emil (afsnit 31) Emil mĂžder Kasper
Skoleugen blev normal igen, sĂ„ der var bĂ„de piger og drenge i klassen. Thomas begyndte rent faktisk at fĂžlge med i timerne, og Emil gjorde hvad han kunne for at fĂ„ ham med fagligt. Der var ingen der drillede, selvom det var almindeligt kendt pĂ„ skolen at Emil og Thomas var kĂŠrester. De fleste havde set dem kysse og gĂ„ rundt hĂ„nd i hĂ„nd. Alle havde ogsĂ„ hĂžrt rygter, at det var Thomas der havde sendt Oskar til tĂŠlling. Oskar var stoppet pĂ„ skolen, sĂ„ det blev ved rygterne. Emil tog med Thomas hjem efter skole dagligt, de havde masser af sex, og Emil fĂžlte sig i den syvende himmel. Torsdag skulle Thomas spille aftenkamp i en anden by. SĂ„ Emil kĂžrte sig en tur pĂ„ sin cykel. Da han rundede parken, trĂŠngte han til et hvil, og satte sig pĂ„ en bĂŠnk. Da han havde siddet lidt, kom en mand gĂ„ende med sin meget lille hund i snor. Hunden ville snuse til Emil, og manden fulgte efter, Emil klappede den sjove hund, og manden satte sig pĂ„ bĂŠnken ved siden af drengen. âHvad sidder du her for?â spurgte manden. Emil havde slet ikke kigget pĂ„ hundeejeren, men nu sĂ„ han op, og der sad en yngre flot mand. NĂ„r man fik set rigtigt pĂ„ ham, kunne man godt se at tĂžjet sad perfekt, hĂ„ret var klippet smart og skĂŠgget var velplejet. Emil svarede at han bare slappede af efter en cykeltur. âJeg hedder og Kasper, og det er min hund Charlie, hvem er du?â . Emil fortalte hvem han var, men manden sĂ„ ud til at ville blive siddende. âDu er en utrolig smuk dreng, har du en sĂžd kĂŠreste?â Emil var fĂžrst i tvivl om hvad han skulle svare, men sĂ„ fortalte han, at hans kĂŠreste Thomas spillede fodboldkamp i aften. Kasper blev pludselig mere interesseret, og rykkede helt tĂŠt pĂ„ drengen. âMin mand er pĂ„ forretningsrejse, sĂ„ her sidder viâ, fortsatte manden. âVil du ikke have noget at drikke, jeg bor i det hus lige derhenne?â Manden pegede pĂ„ en flot villa, der lĂ„ lige op til parken. Emil tĂŠnkte, at det vel var okay, at slĂ„ ham for en cola, SĂ„ han sagde ja tak. Det var et meget anderledes hjem end Emil kendte til, der var meget kunst pĂ„ vĂŠggene og skulpturer i det Ă„bne stuer. Meget enkelt mĂžbleret, i lyse nordiske farver. âSĂŠt dig bare i sofaen, sĂ„ kommer jeg med noget at drikkeâ. Emil satte sig i noget der nĂŠrmest lignede et kunstvĂŠrk i sig selv. Manden kom tilbage efter nogle minutter, han havde nu en silke kimono pĂ„. âĂ
h, vi har kun hvidvin og cider, er det okay?â.Emil var aldrig fĂžr blevet budt pĂ„ alkohol, hans forĂŠldre var fuldstĂŠndigt afholdsfolk. Men det skadede vel ikke at smage, tĂŠnkte Emil, Kasper skĂŠnkede hvidvin op i nogle hĂžje flotte glas. Det smagte lidt surt og tĂžrt, men ogsĂ„ spĂŠndende, emil fik kigget sig noget mere omkring, han sĂ„ nu at al kunsten var nĂžgne drenge. BĂ„de billeder og skulpturer var drenge.
Kasper fulgte hans blik âja, min mand samler pĂ„ kunstâ. âKan du lide det?â Emil vidste ikke hvad han skulle svare, tĂžmte blot sit glas,. Der straks blev fyldt helt op igen. âMĂ„ jeg tage nogle billeder af dig, min mand vil blive sĂ„ glad for at se dem, nĂ„r han kommer hjemâ Emil havde nu drukket to hele glas af den fine dyre vin, og han kunne godt mĂŠrke alkoholen. Faktisk lĂžd det spĂŠndende at vĂŠre fotomodel, sĂ„ Emil sagde ja. De gik derfor ind i et stort rum, der udelukkende var indrettet til fotoatelier. Kasper hentede en hĂžj skammel, som Emil skulle sidde pĂ„, og begyndte at sĂŠtte lys og vĂŠlge baggrundsfarve. Da Kasper var tilfreds trak han et fotostativ frem med et avanceret kamera pĂ„. FĂžrst skĂžd han, utallige billeder af Emil, hvor han bare smilede til kameraet. âDet kunne blive rigtigt flot, hvis du tog din t-shirt afâ . Emil kunne godt regne ud, hvor det bar henad, men han fĂžlte sig godt tilpas, og nĂžd opmĂŠrksomheden. Da der var taget mange billeder af hans nĂžgne overkrop, foreslog Kasper at han tog sine short af, Det var stadig okay med Emil, sĂ„ de skĂžd yderligere en del af ham, kun ifĂžrt smĂ„ hvide underbukser med en flot rĂžd elastikkant. âMĂ„ jeg se dig nĂžgenâ kom det fra Kasper. Emil fĂžlte en sĂŠr ophidselse, og tog villigt sine underbukser af. Kasper kunne ikke tro sine egne Ăžjne, her stod den smukkeste dreng, med det sĂždeste smil, og poserede foran kameraet. Emil nyd at vise sin hĂ„rlĂžse stive drengepik frem, spredte gerne sine baller, og rĂžrte ved sig selv. Kasper havde taget sin pik frem og onanerede nu kraftigt mellem hver fotoserie. Pludselig fik Kasper em voldsom udlĂžsning, han kunne ganske enkelt ikke holde lĂŠngere. Emil sĂ„ det og fĂžlte glĂŠde ved at have den effekt pĂ„ Kasper. Emil kom i tĂžjet igen, og fik et kys pĂ„ vejen ud af dĂžren. âHvis du har lyst en anden gang, sĂ„ kom endelig tilbageâ. Det havde Emil !
Emil (afsnit 32) Emilie bliver klÊdt pÄ
Det var endnu en af de aftener, hvor Emil og Ida skulle spise sammen selv. De lavede te og gjorde en del ud af deres madder. Da de havde spist sad de lidt tĂŠt sammen i sofaen og hyggede med en film. Ida gik igen pĂ„ udforskning pĂ„ Emils krop, Hendes hĂŠnder var snart udenpĂ„ sĂ„ inde under hans tĂžj. âMĂ„ jeg godt lege udklĂŠdning med dig igen, det er sĂ„ lĂŠnge sidenâ, spurgte Ida sĂ„. Emil var da frisk pĂ„ legen, og sammen gik de op pĂ„ Idas vĂŠrelse. Ida startede med at klĂŠde Emil helt nĂžgen. âDet er pĂŠnt, at du har fĂ„et fjernet dine hĂ„râ Ida lĂ„ pĂ„ knĂŠ og beundrede sin brors helt glatte look. âHvornĂ„r gjorde du det?â Emil mĂ„tte sĂ„ fortĂŠlle, at det var Thomas, der ville have det pĂ„ den mĂ„de. Ida kyssede de glatte drenge nosser. Men sĂ„ kom hun ellers i gang med at finde tĂžj frem. FĂžrst fandt hun nogle smĂ„ gennemsigtige blondetrusser. Det sĂ„ fine ud med Emil stive tissemand. âJeg bliver altsĂ„ nĂždt til at Ăžnske mig noget mere undertĂžjâ, kom det fra Ida. Men sĂ„ bestemte hun sig for en meget kort hvid top. Emil mĂ„tte igennem mange bluser, kjoler, og nederdele. Men endelig var Ida tilfreds. Emil stod nu i den lette sommerkjole, han havde haft pĂ„ , da han besĂžgte Frank. âJeg ved jo du kan lide denne kjole, og den er ogsĂ„ super sexet pĂ„ digâ Der var ikke tid til makeup og neglelak denne aften. Men de havde haft en dejlig leg sammen igen.
Emil (afsnit 33) Kasper Holgersen
Emil googlede Kasper Holgersen, og det var ikke sÄ lidt der kom frem. Han var en meget kontroversiel kunstner. Emil kunne med det samme genkende stilen fra vÊggene i hans hjem. OgsÄ den en meter hÞje skulptur fra stuen var gengivet fra en udstilling. Problemet var motiverne, det var oftest mindre nÞgne drenge, og nogle endda i udfordrende positioner.
Der havde vĂŠret en del ballade, og nogle udstillinger var blevet lukket fĂžr tid af demonstrationer. Men han var utvivlsomt virkelig dygtig. Hans bryllup med den en del ĂŠldre forretningsmand Otto Holgersen, for fĂ„ Ă„r siden, havde ogsĂ„ vĂŠret forsidestof i pressen. Emil mĂ„tte indrĂžmme for sig selv, at han fandt kunsten virkelig interessant. Og en lyst til at sidde model for et billede, kom naturligt til ham. Emil tog derfor sin cykel, og kĂžrte op til den smukke villa igen. Han tog mod til sig, og ringede pĂ„. Emil var lige ved at vende om, da dĂžren efter nogen tid blev Ă„bnet af en yngre sort mand. Han havde samme silke Kimono pĂ„ som Emil havde set pĂ„ Kasper. âUndskyld jeg forstyrrer, men kan jeg komme til at tale med Kasperâ. Et varmt smil bredte sig pĂ„ den mĂžrke mand. âJeg kan skam godt kende dig, du hĂŠnger overalt i Kaspers galleri, han arbejder som en gal med detâ . âKom endelig ind, Kasper bliver lykkelig for at se digâ
Emil (afsnit 34) Model
Emil blev fĂžrt ind i et andet galleri, hvor Kasper stod og malede. Der duftede stĂŠrkt at oliemaling, der var pletter og pensler overalt. Og ad vĂŠggene stod halvfĂŠrdige arbejder. Da Kasper fik Ăžje pĂ„ Emil, smed han alt i hĂŠnderne, lĂžb ham i mĂžde og overdĂŠngede ham med kindkys samt en del pĂ„ munden ogsĂ„. âHvor er jeg glad for at se dig igen smukke Emil, du har vĂŠret i mine tanker konstant siden sidstâ. âFik du hilst pĂ„ Patrick, min ÞÞÞhhhâŠ. assistentâ. Den smukke sorte fyr havde lagt silke kimonoen, og stod nu helt nĂžgen i rummet.
âVi arbejdede med et billede, vil du se?â Kasper trak Emil med hen til staffeliet. Det var ganske rigtigt Patrick, der var motivet, omend han sĂ„ lidt yngre ud pĂ„ billedet. Men det var utroligt flot malet. Man kunne virkelig se skĂžnheden og styrken i den unge mand. Emil fik nu Ăžje pĂ„ en opslagstavle, der helt var dĂŠkket af nĂžgenbilleder af ham selv. âJeg tĂŠnke pĂ„ at lade mig inspirere af de billeder, jeg tog af dig den anden dag, men det ville vĂŠre meget bedre, hvis du ville sidde model for migâ. Emil Ăžnskede jo virkelig det, sĂ„ han spurgte om ikke billedet at Patrick skulle vĂŠre fĂŠrdigt fĂžrst?. Men som Kasper sagde, âPatrick er jo her dagligt, det er nu, du er herâ. Patrick begyndte at tage tĂžjet af Emil, og kommenterede undervejs, hvor utrolig smuk han var. Det var et flot syn, den lille hvide dreng og den flotte sorte fyr. Det fik noget til at bevĂŠge sig i Kaspers bukser. âKom og sĂŠt dig pĂ„ denne hĂžje skammelâ Patrick fĂžrte Emil hen og begyndte at rette pĂ„ ham. Den sorte pik stod stiv og glad ud i rummet. SĂ„ blev et par spotlamper tĂŠndt, og flyttet lidt rundt, sĂ„ lyset faldt rigtigt pĂ„ drengen. Kasper kiggede lĂŠnge og koncentreret pĂ„ drengen, og med en sort kulblyant begyndte han at lĂŠgge de fĂžrste streger til skitsen. Det var lidt kedeligt for Emil, men Patrick talte opmuntrende til ham. Undervejs tog Patrick en del billeder fra alle mulige vinkler. Efter en time, var der pause. de gik ind i stuen, og som det naturligte i verden var bĂ„de Patrick og Emil helt nĂžgne. der blev serveret champagne i hĂžje glas. Det var kun anden gang Emil smagte alkohol, men vinen var sĂždere og boblerne gjorde det mere festligt. âĂ
h, hvor er du smuk, jeg ville Ăžnske jeg mĂ„tte kneppe digâ, stĂžnnede Patrick. âDet mĂ„ du da gerneâ svarede drengen, og trak benene op over hovedet og blottede sit lyserĂžde numsehul. Patrick begyndte med at slikke Emil i numsehullet, og stikke sin lange tunge op i ham. Det var super skĂžnt, Emil kunne fortsĂŠtte med dette for altid, men efter flere minutter trĂŠngte den store sorte pik op i ham. Det var den hidtil stĂžrste pik Emil havde prĂžvet, men den gled nemt ind. Og Patrick kneppede som en drĂžm. Rytmisk og varieret, kom pikken pĂ„ arbejde oppe i drengen. Emil oplevede en helt ny tilfredsstillelse, og pludselig fik han udlĂžsning, uden selv at have rĂžrt sin pik. SĂŠden kom ud pĂ„ maven af Emil, og det frĂŠkke syn fik ogsĂ„ Patrick til at komme. Patrick lagde sig ned oven pĂ„ Emil og kyssede ham lidenskabeligt. Emil vendte hovedet, og sĂ„, at ogsĂ„ Kasper var kommet af at have onaneret sig til udlĂžsning. âTak det var smukt, lad arbejde lidt mereâ, de gik derfor alle ind igen og Emil mĂ„tte sidde en time mere med sĂŠden lĂžbende ud af sit Ăžmme hul.
Emil (afsnit 35) spankingrummet
Emil havde fĂ„et lov til at overnatte hos Thomas i weekenden. Det var en undskyldning om et projekt i skolen der gjorde udslaget. ForĂŠldre var jo stolte af deres sĂžns gode karakterer og prĂŠstationer i skolen. Emil fik ogsĂ„ altid ros for flid og dygtighed ii lange baner til skole-hjem samtaler. Det eneste de vidste om Thomas var at han boede i et stort hus, sĂ„ den snobeffekt kom ham ogsĂ„ til gode. Hvad Emil ikke vidste var at de skulle vĂŠre alene hjemme. Michael skulle pĂ„ weekend tur med sin nye erobring, en arabisk ung mand, han havde scoret via Grindr. Emil vidste heller ikke, at Thomas i farten havde fĂ„et fat i nĂžglen til kĂŠlderen. Den havde ligget pĂ„ kĂžkkenbordet, mens Michael rendte rundt og pakkede kuffert. SĂ„ Emil ankom med en lille weekendtaske med rent tĂžj (det fik han ikke meget brug for), samt en stak skolebĂžger som alibi. Straks Emil var inden for dĂžren, beordrede Thomas ham til at smide alt tĂžjet. Emil skulle dreje rundt og kigges efter i alle detaljer, og kontrolleres for uĂžnsket hĂ„rvĂŠkst for og bag. Da han var godkendt, fik han et hundehalsbĂ„nd pĂ„, samt en maske der dĂŠkkede Ăžjnene. SĂ„ blev Emils arme fĂžrt om bagpĂ„ og lĂ„st i metalhĂ„ndjern. Med stĂžtte fra Thomas kom de ned ad trappen. NĂžglen blev drejet i lĂ„sen. og de kom ind i rummet. Emil der intet kunne se, blev nu lagt over en polstret hĂžj skammel, numsen strittende i vejret. HĂŠnder og fĂždder blev nu fastgjort med manchetter til forberedte kroge i gulvet. SĂ„ fik Emil endelig masken af, og kunne kigge rundt i det skrĂŠmmende rum. Thomas, der havde vĂŠret pĂ„klĂŠdt fra start, stod nu i et lĂŠderharness, med kraftige metalringe om pik og nosser, og intet andet. âNu skal vi legeâ, lĂžd beskeden fra Thomas. Thomas gik om bag Emil og dels sprĂžjtede, dels masserende, gned en tyk cremet substans ind i han numsehul. FĂžrst kom en mindre dildo op i hullet, den blev hurtigt aflĂžst af en noget stĂžrre. Og lidt efter endnu en pĂ„ stĂžrrelse med Patricks pik. Thomas var imponeret over, hvad Emil kunne tage. Der kom hverken klager eller piv fra ham. Kun stĂžnnen i takt med, at dildoerne blev bevĂŠget i hans numse. SĂ„ prĂžvede Thomas med et par fingre, Og pludselig gled hele hĂ„nden op i den tynde dreng. Der lĂžd et gisp fra Emil, men han kunne egentlig godt lide fornemmelsen. Da Thomas trak hĂ„nden ud var den naturligvis blevet en smule snavset, sĂ„ han smurte den af i ansigtet pĂ„ sin sexslave. Der blev nu fordelt noget olie pĂ„ Emils bagdel. FĂžrst bare masserende og kĂŠlende, men sĂ„ kom de fĂžrste blide smĂŠk. Lyden var hĂžj kĂŠlderrummet. Thomas kunne lide lyden. SĂ„ slagene tog til i styrke. Emil numse skiftede farve til rĂžd. Dette tĂŠndte Thomas yderligere, han fandt nu en paddle frem, og begyndte at klaske hans elsker bagdel. Nu mĂ„tte Thomas have sin ret. Og han stak sit stive lem op den totalt Ă„bnede lysthule. Han kneppede sin kĂŠreste hĂ„rd og kraftigt. Med et brĂžl, som fra en lĂžve, fik Thomas orgasme oppe i Emil. Da han trak sig ud, bĂžjede han sig ned og smagte pĂ„ safterne. En god blanding af sperm, numsesaft og glidecreme. Thomas gik rundt og kyssede Emil, og lod han smage pĂ„ sit mundvand. SĂ„ frigjorde han Emil fra sine lĂŠnker, og gav ham en ordentlig krammer og mange dybe kys. Og som om de bare havde siddet og spillet et pc spil, sagde Thomas, âJeg er ved at blive sulten, min far har lagt penge til en pizzaâ. Sammen gik de op ad trappen, Emil vaklede lidt efter den massive omgang. SĂ„ greb Thomas telefonen og ringede efter en stor pizza med tilhĂžrende drikkevarer. De sad i kĂžkkenet og ventede, da det ringede pĂ„ dĂžren. âDu Ă„bner og betalerâ, befalede Thomas . SĂ„ mĂ„tte Emil Ă„bne dĂžren for en vildt fremmed, helt nĂžgen bortset fra hundehalsbĂ„ndet, nyligt gennemkneppet og med sĂŠd og numsesafter ned ad benene . Udenfor stod en stakkels ung tyrkisk udseende mand med pizzabakker og en pose med sodavand. Det unge bud vidste ikke, hvor han skulle kigge hen,foran ham stod den smukkeste nĂžgne dreng, der lugtede langt vĂŠk af sex, men han fik dog modtaget pengene og afleveret varerne.
Emil (afsnit 36) aften hos Thomas
Mens Emil havde hentet pizza, havde Thomas hentet en butt plug. Emil mĂ„tte lĂŠgge sig op pĂ„ bordet og igen blotte sit Ăžmme hul, sĂ„ der kunne indfĂžres en plug. SĂ„ spise drengen med velbehag den varme pizza, og fik drukket en masse sodavand. der kom sĂ„ det tidspunkt, hvor Thomas skulle tisse, han tog derfor Emil med ud pĂ„ badevĂŠrelset, og lod ham sĂŠtte sit hoved ned i toilettet. SĂ„ tĂžmte Thomas sin blĂŠre direkte i hovedet pĂ„ Emil. Pissen lĂžb ned af ansigtet og naturligvis ogsĂ„ i munden pĂ„ Emil. Emil kunne sagtens acceptere at fĂ„ sin elskers pis, faktisk var det meget frĂŠkt, og smagte egentlig ganske udmĂŠrket. Den nu pisvĂ„de Emil blev taget med ind i stuen. Emil blev placeret pĂ„ skĂždet af Thomas, der igen havde rejsning. Men pluggen forhindrede, at pikken igen fandt vej til kneppehullet. De kyssede og kĂŠlede sammen, men sĂ„ satte Thomas noget frĂŠk bĂžsseporno pĂ„ skĂŠrmen. Det kom fra faderens store samling. De nyd at se fyre i alle aldre have bĂ„de blid og hĂ„rd sex. Men da de var ved at vĂŠre trĂŠtte, sagde Thomas,âJeg mĂ„ vist hellere bade dig min skat, du lugter sgu af pisâ. Det gav drengene et godt grineflip.
Emil (afsnit 37) nat
Emil fik sin plug ud, og halsbÄndet blev taget af. Thomas tog sit harness af, og de sad nu igen nÞgne sammen i badet. Bruseren skyllede pis, sved og numsesafter af Emil. Den lille prins blev vasket grundigt overalt. Emil mÄtte op pÄ knÊ for at fÄ skyllet sit numsehul helt rent. Da Thomas var tilfreds kyssede han det smukke hul, som gav ham sÄ meget glÊde.
Da badet var overstĂ„et, blev Emil fĂžrst tĂžrret grundigt, med et hĂ„ndklĂŠde, sĂ„ indsmurt i velduftende creme. SĂŠrligt pik og nosser blev smurt grundigt ind. Det var med den bagtanke at Thomas fremdrog et meget lille lyserĂždt chastity device. Da det var monteret, var Emils lille drengepik lukket inde i et bur. âJeg beholder nĂžglen, nu mĂ„ vi se om, hvornĂ„r du bliver lukket udâ. Sammen gik de ind i sengen, og Emil blev kneppet en ekstra gang. Det lavede smĂ„ lyde fra lĂ„sen, da Emil red Thomasâ pik. Da Thomas havde fĂ„et sin orgasme, kyssede han sin kĂŠreste, og de sov sammen som skeer i en skuffe.
Emil (afsnit 38) sĂžndag
Da Emil vĂ„gnede nĂŠste morgen, lĂ„ de stadig i ske. Thomas havde armen rundt om sin elskede, og ud fra vejrtrĂŠkningen at dĂžmme sov han tungt. Emil frigjorde sig fra sin kĂŠreste, han mĂ„tte ud og tisse. PĂ„ grund af pikburet, mĂ„tte han sidde ned og tisse. Men det fĂžltes okay, det understregede blot hans rolle som sissy og underdanige rolle overfor Thomas. Det gav Emil en dyb tilfredsstillelse, at han ikke kunne lege med sin pik eller fĂ„ rejsning i buret. Han gik ned i kĂžkkenet og startede pĂ„ at at lave morgenmad. Satte kaffe over pĂ„ maskinen, og smed nogle boller i ovnen, han havde fundet i fryseren. Emil tĂŠndte for radioen og lod blid popmusik strĂžmme ud i kĂžkkenet. Han kunne ikke huske, hvornĂ„r han sidst havde vĂŠret sĂ„ lykkelig. En lĂŠkker fyr, der elskede ham, og udsigt til masser af god sex. SĂ„ gav han gerne afkald pĂ„ sin pik. Da duften af frisk kaffe nĂ„ede nĂŠsen pĂ„ Thomas, stof han op, og stadig nĂžgen gik han ned til morgenbordet. Der var tĂŠndte stearinlys, foldede servietter, og dĂŠkket bord. Thomas tog sin elskede i armene og gav ham et langt kys. Han fĂžlte pĂ„ pikburet, og et smil bredte sig over hans ansigt. âDu er min lille skat, jeg ejer dig nuâ .Efter nogle blide klask i numsen pĂ„ Emil, lod han sig opvarte med kaffe og opvarmede rundstykker. Emil skulle igen sidde pĂ„ skĂždet af Thomas, og fra tid til anden lod han ham fĂ„ en bid eller en slurk kaffe. Thomasâ pik sĂžgte selv efter sit lysthul, og lĂŠnge sad de bare og nyd morgenstunden, mens Emil var penetreret analt. Emil kunne sidde sĂ„dan âforeverâ. men pĂ„ et tidspunkt mĂ„tte de bryde op. Emil klarede hurtigt oprydningen, mens hans elsker lod sig falde ned i sofaen.âJeg har mange planer med dig i dag, vi skal ned i kĂŠlderen igenâ sagde Thomas, da Emil lagde sig til rette mellem hans ben. Emil lĂ„ og blundede mens Thomas var i kĂŠlderen for at finde det legetĂžj frem, han ville bruge i dag. Da Thomas kom tilbage til stuen, sov Emil med det sĂždeste smil pĂ„ lĂŠben. Her lĂ„ hans smukke prins, men nu skulle der leges. Mens Emil stadig sov, pĂ„fĂžrte Thomas ham manchetter om hĂ„ndled og ankler igen. Men da han ville sĂŠtte hundehalsbĂ„ndet pĂ„, vĂ„gnede Emil med et smil. Thomas var igen kun ifĂžrt harness, og hans store pik blev holdt fast af nogle tykke metalringe om pikroden og om nossesĂŠkken. âEr du klar min skat?â ,sagde Thomas, og hĂŠgtede en hundesnor i halsbĂ„ndet. En velsmurt plug, blev derefter fĂžrt op i Emil, fĂžr han fik blindfold pĂ„ igen. Thomas trak i snoren pĂ„ sin puppy, og de gik ned til legerummet igen. Emil blev fĂžrt hen til korset pĂ„ vĂŠggen og fastmonteret med armene strakt ud og benene spredt. Ansigtet vendte ind mod vĂŠggen, en jernkĂŠde blev viklet rundt om livet pĂ„ hvalpen, og lĂ„st med hĂŠngelĂ„se til kroge. Thomas beundrede sit vĂŠrk. Han vejede de forskellige piske i hĂ„nden, og testede dem i luften. Der lĂžd svirp bag Emil. Da Thomas havde fundet den rette, en nihalet lĂŠderpisk, fik Emil de fĂžrste blide slag pĂ„ ballerne. Det var en sexleg, om underkastelse, sĂ„ Thomas havde ingen lyst til at skade sin elskede, men slagene tog til i styrke, og efterlod Emil bagdel flammende rĂžd. Thomas bĂžjede sig ned og kyssede de Ăžmme balder og sagde, âNu kan du stĂ„ lidt her, og tĂŠnke over, hvor meget du elsker migâ. Og med de ord gik Thomas op i stuen, tog en Ăžl i kĂžleskabet og tĂŠndte for tvĂšt. for Emil fĂžltes det som timer, men han havde bare vĂŠret lĂŠnket i lidt over en time, da Thomas kom tilbage. Thomas kyssede Emil i nakken, og mĂŠrkede pĂ„ hans baller, den nĂŠsten havde fĂ„et deres normale lyse farve. âHar du noget du vil sigeâ, spurgte Thomas sĂ„. âJeg elsker digâ, svarede Emil.
Emil (afsnit 39) scat
Emil skulle voldsomt pĂ„ toilettet nu, morgenkaffen og den anale stimulation, havde gjort sin virkning. Han bad derfor om at mĂ„tte fĂ„ lov til at komme fri og pĂ„ toilettet. âSĂ„ nemt slipper du ikke min skatâ, svarede Thomas. Emil blev pillet ned fra korset, og manchetter og blindfold kom af. I halsbĂ„ndet blev Emil fĂžrt op pĂ„ badevĂŠrelser, men fik ikke lov til at sĂŠtte sig pĂ„ wcĂ©t. I stedet tog ogsĂ„ Thomas sin harness af og lagde sig ned i badekarret. Emil skulle sĂŠtte sig oven pĂ„ Thomas, med ansigtet vendt vĂŠk. Nu blev ogsĂ„ halsbĂ„ndet fjernet.
âEr du klar skatâ spurgte Thomas, og greb fat i pluggen og i en bevĂŠgelse trak han den ud. Det vĂŠltede ud med affĂžring pĂ„ Thomasâ mave. Med begge hĂŠnder tog Thomas nu lorten, og smurte kroppen pĂ„ Emil ind. Pikburet nosser, mave, ryg, arme og alt hvad Thomas kunne nĂ„ fra sin liggende stilling, var nu smurt ind i bĂŠ. âVend dig om min skat, og lĂŠg dig pĂ„ migâ Emil og Thomas lĂ„ nu mave mod mave totalt indsmurt i affĂžring. Thomas stak flere fingre op i Emils beskidte numsehul. âHjalp det min sĂžde skat?â, spurgte Thomas og begyndte at kysse Emil lidenskabeligt. âDet var dejligt, tak, men jeg tror vi trĂŠnger til et bad nuâ, svarede Emil.
Emil (afsnit 40) hjemme igen
Efter badet, var det tid til at Emil skulle, hjem, hans taske med tÞj, stod urÞrt, hvor den blev stillet i gÄr. Emil tiggede lÊnge om at mÄtte fÄ pikburet af, men her var Thomas urÞrlig. Thomas skulle nok selv sige til, nÄr det kunne komme af. Emil fik mange afskedskys, og satte sig pÄ sin cykel, og kÞrte hjemad. Der skulle lige findes en siddestilling, hvor buret ikke kom i vejen. Hjemme igen blev han mÞdt at sine forÊldre og lillesÞster. De spiste en god sÞndagsmiddag sammen. Dog var der naturligvis ikke vin pÄ bordet. SÄ fortalte moderen at der var kommet brev fra prÊsten, Emil skulle stille til en samtale til forberedelse af hans konfirmation. Det skulle foregÄ pÄ prÊstekontoret samme aften, de fem unge der skulle konfirmeres i kirken om et halvt Är, havde fÄet tildelt hver sin tid. Emil var den sidste og skulle fÞrst mÞde kl 20.00. Emil klÊdte sig pÊnt pÄ i skjorte og mÞrke bukser. Buret var ikke synligt, nÄr han havde bukser pÄ, sÄ han var ikke nervÞs for at blive afslÞret. Men han havde jo set Chris blive kneppet pÄ spejderlejren, sÄ han vidste, at han skulle vÊre forsigtig med prÊsten.
Emil (afsnit 41) prĂŠstekontoret
Emil mĂždte op lidt fĂžr tid, og satte sig pĂ„ bĂŠnken udenfor kontoret. Efter nogle minutter gik dĂžren op Nikoline trĂ„dte ud. SĂ„ kom Peter kom Peter til syne, âĂ
h dig Emil, godt at se digâ.Lysten stod ud af Ăžjnene pĂ„ prĂŠsten. Peter holdt Emil i hĂ„nden, lidt for lĂŠnge, som om han ikke kunne give slip. âJa, vi skal jo tale lidt sammen om dit forhold til Gudâ. Nu var prĂŠstens hĂŠnder overalt pĂ„ Emils krop. Peter stĂžnnede, âkom her og sĂŠt dig pĂ„ mit skĂžd, jeg vil sĂ„ gerne lĂŠre dig bedre at kendeâ. Emil adlĂžd, og satte sig pĂ„ prĂŠsten. Peters ene hĂ„nd lĂ„ nu hĂžjt oppe pĂ„ Emils lĂ„r, tĂŠt pĂ„ hans skridt. âTror du pĂ„ Gud Emil?â âNejâ, kom svaret med det samme fra drengen. Der kom et gisp fra Peter, og hĂ„nden kom yderligere et stykke op ad lĂ„ret, fĂ„ centimeter fra Emils indespĂŠrrede drenge pik. âSĂ„ er det min pligt at forklare dig noget om Herrens store kĂŠrlighed, og vinde dit hjerte for Herrenâ. Nu kom hĂ„nden helt op og klemte om buret. Peter kunne mĂŠrke, den hĂ„rde uvante fornemmelse af plastik i gennem bukserne. âHvad er det her for noget?, spurgte prĂŠsten overrasket. âDet er mit chastity, det er min kĂŠreste, der har sat det pĂ„, han siger jeg skal beholde det pĂ„â. PrĂŠsten satte Emil ned, og Ă„bnede hans bukser, og stak hĂ„nden indenfor. SĂ„ kom ogsĂ„ underbukserne ned. Den lille drengepik stod nu flot i sit lyserĂžde bur. âVed dine forĂŠldre godt at du synder, med en anden dreng?â. âDet er kĂŠrlighed og ikke en synd, og mine forĂŠldre skal ikke vide noge endnuâ, svarede Emil klart. âJeg ved ikke om jeg kan konfirmere dig efter detteâ, Peter sad og mĂŠrkede pĂ„ buret og de smĂ„ testikler, der hang nedenunder. âDet kan du sagtens, du kan jo selv godt lide drenge pĂ„ denne mĂ„deâ, og med det trak Emil sine bukser op igen, og forlod kontoret.
Emil (afsnit 42) Peter
Det fÞrste Peter gjorde, var at lÄse dÞren til kontoret, han mÄtte onanere fÞr hans hjerne ville kunne fungere igen. Han var banke stiv, og med fÄ bevÊgelser, kom han ud over bordet. Hvad var det Emil havde sagt, kendte han hans dybeste hemmelig? Det mÄtte vÊre Chris, der havde sladret. Men der var ogsÄ en anden fÞlelse pÄ spil. Den sexede feminine dreng, havde jo haft overtaget over ham, og med et selvsikkert blik stolt fortalt om sin boyfriend. Hans hjerne kogte over med fantasier, om at blive tvunget til at adlyde. Og i den stemning bÞjede han sig ned over bordet, og slikkede sÊden i sig. Han kunne nÊsten hÞre Emil kommandere ham til at gÞre det. Han sÄ sig selv vÊre bundet og ydmyget, og tvunget til at lystre drengen. Hans pik var stiv igen, og der var ikke andet at gÞre end at tilfredsstille sin trang. Fantasier, han ikke vidste han havde, vÊltede op i ham. Pornoscener han havde onaneret til hjemme, var nu pludselig med ham selv i den submissive rolle overfor drenge. Han sÄ skrÊmmende billeder for sit indre blik, hvor han skulle tage store dildoer op i sin anus. Igen suttede han sin sÊd op, og med den smag i munden, fÞlte han, at hans verden var blevet vendt pÄ hovedet.
Emil (afsnit 43) lodsedler
Spejderne var blevet sat sammen to og to. De skulle sĂŠlge lodsedler, for at fĂ„ penge til deres spejderarbejde. Emil var sat sammen med Noah, de havde aftalt, at stille sig op ved indgangen til centret i fuld uniform. Her stod sĂ„ to smukke engle drenge, og deres lodsedler gik som varmt brĂžd. PĂ„ mindre end en time havde de solgt dem alle sammen. De havde ellers afsat hele eftermiddagen, og lodsedlerne skulle fĂžrst helst vĂŠre solgt pĂ„ fjorten dage.Derfor foreslog Noah, at de gik hjem til ham og fik en kop te. Noah boede alene med sin mor i en lejlighed lige op ad centret pĂ„ 5. sal. Moderen blev glad over at Noah, havde taget en ven med hjem, det skete nemlig ikke sĂ„ ofte, Hun tilbĂžd straks at komme med te og kage. Noahs vĂŠrelse sĂ„ lidt specielt ud, det var svĂŠrt at sige, om det var et drenge eller et pigevĂŠrelse. Der stod en lego borg pĂ„ bordet, og der var biler og andet typisk drengelegetĂžj pĂ„ nogle hylder. Men der var pinlig orden, og sengetĂžjet og pyntepuderne var holdt i rĂžde og lyserĂžde nyancer. PĂ„ puden lĂ„ ogsĂ„ en silkenatkjole. Noah sĂ„ Emils blik feje hen over vĂŠrelset,âja min mor ville vist ogsĂ„ gerne have haft en pige, men nu har hun altsĂ„ kun migâ. Noah Ă„bnede sit klĂŠdeskab, og det var delt i to halvdele, i den ene side hang drengetĂžj, men i den anden kun pigetĂžj. âJeg mĂ„ kun vĂŠre i mit pigetĂžj, nĂ„r vi er alene hjemme, eller vi er pĂ„ tur med andre forĂŠldre, der har trans bĂžrnâ Emil stod med Ă„ben mund og kiggede pĂ„ al det smukke tĂžj. SĂ„ gik dĂžren op, og moderen kom ind med en bakke med kopper og en skĂ„l med slik og smĂ„kager. âSĂ„ du viser din ven dit fine tĂžjâ, sagde moderen og gav Noah et kys pĂ„ kinden. Emil smilte over hele hovedet, âsĂ„ er vi to, der har det sĂ„danâ
Moderen gav ogsĂ„ Emil et kys, denne gang pĂ„ munden, ânu skal I to tĂžzer bare hygge jer, jeg vil ikke forstyrre, men hvis I vil vise mig noget, kan I jo komme ind i stuenâ SĂ„ forlod moderen vĂŠrelset og lukkede dĂžren.Noah og Emil drak fĂžrst deres te, og spiste alt der var i skĂ„len. FĂžrst sad de lidt og kiggede pĂ„ hinanden, sĂ„ begyndte de at grine. âSkal vi vise min mor, hvor flotte vi kan blive?â, den var Emilie mere end med pĂ„. De trak deres grimme drenge spejderuniformer af, og stod nu bare i underbukser. SĂ„ smilte de til hinanden, og tog ogsĂ„ dem af. Noah gjorde store Ăžjne, da han sĂ„ Emilies pik i buret, han mĂ„tte straks rĂžre ved det, trĂŠkke lidt i de blĂžde testikler og beundre den solide lĂ„s den var monteret pĂ„ toppen af buret. âDet er min kĂŠreste Thomas, der vil have at jeg gĂ„r med detâ âNej, hvor det det pĂŠnt, mĂ„ jeg vise det til min mor?â Den var ogsĂ„ okay med Emilie, sĂ„ Noah, trak Emilie helt splitternĂžgen med ind i stuen. âSe mor mor Emil gĂ„r med pikbur, er det ikke flot?â. Moderen beundrede den smukke dreng, og skulle ogsĂ„ lige mĂŠrke pĂ„ buret. âDet er et fint udstyr til en sissy dreng, og det klĂŠder ham megetâ, var moderen kommentar. âGĂ„ nu ind og leg med dit tĂžj, og hvis Emil mĂ„ blive og spise, kan jeg jo fĂ„ to sĂžde piger til bordsâ. Emilie ringede hjem og fik lov til at blive. SĂ„ nu skulle der prĂžves tĂžj. De hyggede sig lĂŠnge, og prĂžvede alt muligt, og Noahs lille pik stod stiv det meste af tiden. Endelig havde de fundet det rigtige, Noah havde lange selvsiddende strĂžmper, gennemsigtige blondetrusser, en lille bh samt en meget kort kjole, der kun lige dĂŠkkede det Ăžverste af hans baller. Emile havde fundet et par lyserĂžde leggings uden pĂ„ sort g-streng. Og for fĂžrste gang; en blonde bh med blomstermotiv. Emile havde ogsĂ„ fundet en blomstret kjole. De beundrede hinanden i Noahs store vĂŠgspejl. SĂ„ kyssede de hinanden dybt og lĂŠnge. Da der var lidt tid endnu fĂžr de skulle spise, satte de sig op pĂ„ Noahs store seng og hyggede sig mellem de fine puder. Emile havde mange vigtige spĂžrgsmĂ„l til Noah. Men fĂžrst ville han vide, hvor han havde lĂŠrt at dyrke sex. Noah fortalte om sin fĂŠtter Magnus, som er 16 Ă„r. Han har flere gange fungeret som âbabysitterâ for ham, nĂ„r moderen skulle vĂŠre vĂŠk i lĂŠngere tid. Der var ikke mange i familien, der vidste at Noah var transseksuel, og enkelte dele af familien var helt holdt op med at se dem, da de fik det at vide. Men ikke Magnusâ forĂŠldre, de boede pĂ„ en mindre gĂ„rd et stykke uden for byen. Og her var man oplyst og tolerante overfor andre. De elskede Noah som han var. Hos dem kunne han vĂŠre dreng eller pige som det passede ham. Men Magnus var jo en pubertetsdreng, og han havde sine behov, sĂ„ han lĂŠrte Noah at sutte pik og sluge sĂŠd. Noah var faktisk taknemmelig for at fĂ„ den hjĂŠlp fra sin fĂŠtter. Og han havde planer om at tilbyde sin numse til ham snart. Emilie skulle naturligvis ogsĂ„ fortĂŠlle, sĂ„ han fortalte om sin trang til smĂŠk, at vĂŠre underlagt en dominerende fyr, samt at der i hans familie var streng kristen moral, og absolut ingen tolerance for anderledes mĂ„der at leve pĂ„. Moderen kalde, at maden var fĂŠrdig, og de to piger gik ud og ville sĂŠtte sig ved bordet, men de skulle fĂžrst vise alle detaljer i deres pĂ„klĂŠdning frem for hende. Hun roste dem meget, og sagde, at det var de smukkeste piger, hun lĂŠnge havde set. Pigerne spiste nu som drenge gĂžr med god appetit, men der var en stemning af fest i Emilies hjerte.
Emilie havde fundet et fristed, og vidste, at dette var en af de vigtigste dage i hendes 13 Ă„rige livâŠ.at blive set som den hun var.
Emil (afsnit 44) Emil bliver lÄst op
Emil fik lov til at fÄ pikburet af, da klassen skulle i svÞmmehallen i morgen. Derfor tog de hjem til Thomas efter skole. Da den endelig blev fri, sprang den op i sin fulde lÊngde. Det vil sige alle sine 11 centimeter. Der var kommet lidt hÄr, hvor buret havde siddet. Selvom Emil havde kÞbt engangsskrabere, kunne han jo ikke barbere sig under buret. Thomas forlangte straks, at de gik ud pÄ badevÊrelset, og fik det ordnet. Emil skulle lÊgge sig nÞgen pÄ gulvet, mens Thomas hyggede sig med barberingen af sin elsker. Da den var helt glat igen, kunne Thomas ikke lade vÊre med at sutte den lÊkre drengepik. Og efter lidt sutteri, kom Emil i munden pÄ Thomas. Thomas lagde sig oven pÄ ham, og de spermkyssede lÊnge. Men Thomas havde jo ogsÄ sine behov, sÄ Emil mÄtte op i doggystilling og modtage den trÊngende teenager pik. Det blev en hurtig omgang, for Thomas var alt for liderlig og ophidset. SÄ fik Emil lov til at tage hjem, dog med et budskab om, at han ikke skulle forvente, at gÄ fri for buret i lÊngere tid.
Emil (afsnit 45) Noah og Emilie, bedste veninder
Emilie skulle pĂ„ et lille aftens besĂžg hos hendes lille sĂžde veninde Noah. Da dĂžren blev Ă„bnet, stod den smukkeste pige, klar til velkomstkys. Noah havde taget lidt let gennemsigtigt rĂždt lingeri pĂ„, og netstrĂžmperne sad i hofteholderen. Og en meget kort hvid bluse over med et rĂždt hjerte og ordet LOVE trykt hen over. Emilie fĂžlte sig helt forkert i sit normale drengetĂžj. SĂ„ kom moderen frem og hun gav ogsĂ„ Emilie et smĂŠkkys pĂ„ munden. âHvor er det dejligt at se dig igen, gĂ„ du bare ind og find dig noget andet tĂžjâ.
Noah hjalp sin veninde med at finde noget passende frem. Emilie ville ogsĂ„ gerne prĂžve at gĂ„ med hofteholder, sĂ„ fĂžrst pĂ„ kom et par Ă„bne g-strengs trusser. SĂ„ lange hvide strĂžmper til hofteholderen. Som bh valgte de en meget svagt lyserĂžd gennemsigtig med blonder. Til sidst en kort kjole i rĂžd matchende farve. âLad os gĂ„ ind og vise min mor, hvor flot du er blevetâ . De gik sammen hĂ„nd i hĂ„nd ind i stuen. Moderen skulle igen tjekke alle detaljer ved pigernes tĂžj. Moderne lĂžftede op i Emiles kjole, og da hun ikke havde buret pĂ„, stod den lille glatte drengetissemand stiv ud gennem de Ă„bne trusser. Hun tog ogsĂ„ fat i pikken og fĂžrte forhuden frem og tilbage nogle gange, den var dejlig fugtig af presperm. âDer er vist noget I piger mĂ„ gĂ„ ind og tage jeg af inde pĂ„ vĂŠrelsetâ.
Inde pĂ„ vĂŠrelset tilbĂžd Noah straks at hjĂŠlpe sin veninde, derfor lagde Emile sig pĂ„ ryggen pĂ„ sengen, og Noah kravlede op og sad mellem hendes ben. SĂ„ omsluttede Noah sin venindes stive lem med sin blĂžde mund. Og suttede som den ekspert hun er, lige til Emile fik udlĂžsning. De kyssede hinanden og deltes om sĂŠden. De lĂ„ lidt og kĂŠlede med hinanden. Men sĂ„ ville Noah lege frisĂžr, og sĂŠtte Emilie hĂ„r flot op. Hun fandt sit krĂžllejern frem fra skuffen, og mens det varmede op, blev Emile bĂžrstet og friseret, SĂ„ blev der lavet slangekrĂžller pĂ„ hver side af det smukke ansigt. Emile fik og to ultra tynde fletninger i siderne. âHvor er du smuk nuâ, sagde Noah og kyssede sin veninde igen. âSkal vi ikke danse?â spurgte Noah sĂ„, og valgte noget god tĂžzepop til sit musikanlĂŠg. Pigerne dansede bĂ„de hver for sig om sammenslynget. Efter noget tid,bankede det pĂ„ dĂžre, moderen kom ind med en bakke med lyserĂžd saftevand og smĂ„ chokolade pastiller. Moderen kunne godt lugte sexen, men lĂžftede alligevel op i Emilie kjole, for at se den nu mere rĂžde, vĂ„de og halv slappe tĂžzepik dingle.
Da moderen var gĂ„et drak deres saft og delte slikken. Noah skruede ned for musikken og de satte sig pĂ„ sengen igen. Noah tog Emile i hĂ„nden, og kiggede hende dybt i Ăžjnene, âder er noget jeg bliver nĂždt til at fortĂŠlle dig, jeg er startet pĂ„ nogle indsprĂžjtninger, som stopper min pubertet, det er aftalt med mellem min mor og lĂŠgen, at jeg skal tage stilling til om jeg vil fortsĂŠtte meget snartâ . Emile gav Noah et kys, og sagde,âdu er min bedste veninde, jeg Ăžnsker, du finder det rigtige for digâ.
Emil (afsnit 46) Oliver
Emil kunne rigtigt godt lide at tage i svĂžmmehallen, men nĂ„r han var der med en legekammerat , handlede mest om at lege i bassinet, udspring, fangeleg og den slags. Men nĂ„r han tog derhen alene, kunne han bedst lide at opholde sig lĂŠnge i herrernes omklĂŠdningsrum, sĂŠrligt omkring den store sauna. Emil brugte ikke de store badeshorts, som mange andre teenage drenge, han brugte sine meget smĂ„ rĂžde speedos. I saunaen skulle man dog ikke medtage badetĂžj, og det passede Emil rigtigt godt. Han kunne godt lide den virkning han havde pĂ„ mĂŠnd i alle aldre. MĂŠnd begyndte ofte at tale med ham, nĂ„r han sad i nĂžgen i saunaen. De indledte en samtale med Emil, spurgte til hans alder, skole og interesser. Ofte skulle mĂŠndene lige lige dĂŠkke deres skridt med et hĂ„ndklĂŠde, nĂ„r han de talte sammen. MĂŠndene rĂžrte sjĂŠldent ved ham, men de fik alligevel noget ud af, at sidde der og hyggesnakke med den smukke dreng. Og kunne sĂ„ lige liste ud pĂ„ toilettet og onanere efter lidt tid. Denne dag stod Emil under bruseren, da en ung fyr pĂ„ vel en 17 Ă„r stod lige overfor Emil, ogsĂ„ helt nĂžgen, og var i gang med at sĂŠbe sig ind. Han var en rigtig svĂžmmertype, slank og muskulĂžs, smalle hofter, brede skuldre, og meget kort sort hĂ„r. Da han havde skyllet sĂŠben af, fik han set ordentligt pĂ„ den smukke mindre dreng, som helt tydeligt stod og spiste ham med Ăžjnene. SvĂžmmeren kunne lide opmĂŠrksomheden, og vaskede lige sit skridt en ekstra gang. Drengens Ăžjne veg ikke et sekund. Da vandet stoppede slentrede han roligt ned mod saunaen, men kiggede sig flere gange over skulderen, for at se om drengen fulgte med. Det gjorde han. Han satte sig pĂ„ Ăžverste bĂŠnk med let spredte ben. Den smukke lyse dreng, satte sig ogsĂ„ derop, men skrĂ„t sĂ„ han vendte ansigtet mod ham. âHejâ indledte svĂžmmeren samtalen,âhvem er du?â. âJeg kan ikke huske jeg har set dig her fĂžrâ. Emil smilte, âJeg hedder Emil, jeg ville bare over og hygge mig lidt svĂžmmehallen, er du konkurrencesvĂžmmer?. âJeg hedder Oliver, og trĂŠner op til to gange dagligt. âDu er flot,â rĂžg det ud af munden pĂ„ Emil. âTak, du er nu ogsĂ„ en ret pĂŠn dreng, hvor gammel er du?. âJeg er er 13, men er lidt lille af min alderâ, svarede Emil. Olivers pik begyndte at reagere, langsomt blev den fyldt med blod, og var pĂ„ vej op i stĂ„ende stilling.
âMĂ„ jeg mĂŠrke pĂ„ den derâ, spurgte Emil, og pegede pĂ„ det stive lem. âDet mĂ„ du godt, men skal vi sĂ„ ikke gĂ„ hjem til mig?, jeg bor kun 100 meter herfra, sĂ„ giver jeg en sodavandâ âHer kan komme nogen ind hvert Ăžjeblikâ. Emil var frisk pĂ„ at fĂžlge med sin nye ven, sĂ„ de gik ud til omklĂŠdningsrummet. Oliver holdt lige et hĂ„ndklĂŠde foran sig, sĂ„ det ikke var sĂ„ tydeligt at han var ophidset. De stod ved siden af hinanden og tog deres tĂžj pĂ„. Emil nyd synet, af Olivers flotte Andrew Christian underbukser, de var mest blĂ„ men med mange flotte farvede detaljer. Emil fĂžlte sig lidt trist over sine egne smĂ„ hvide briefs, der nok et et eller to numre for smĂ„. De sad sĂ„ stramt om numsen pĂ„ Emil, at der var kig ned mellem ballerne og hans drengepik var tydelig afmĂŠrket pĂ„ forsiden. Oliver, til gengĂŠld blev, meget liderlig over synet, han glĂŠdede til til at pille dem af drengen igen meget snart. Det viste sig at Oliver havde en ungdomsbolig i et hĂžjhus lige op til svĂžmmehallen, den havde han fĂ„et af sine forĂŠldre, sĂ„ han bedre kunne passe sin trĂŠning og gymnasium. Det sparede ham for flere timers transport dagligt. âSmid tĂžjet og lad som om du er hjemmeâ, sagde Oliver, og gik ud i det lille kĂžkken. emil kan jo lide at fĂ„ klar besked, sĂ„ han tog alt sit tĂžj af, og lagde sig pĂ„ sofaen. Oliver gjorde store Ăžjne, da han sĂ„ den nĂžgne dreng ligge der og se sĂ„ sexet ud. Han stillede to dĂ„ser sodavand pĂ„ bordet, og begyndte selv at klĂŠde sig af. Emil sprang op, âmĂ„ jeg ikke hjĂŠlpe dig med det?â. SĂ„ gik Emil i gang med at afklĂŠde den hĂžje flotte svĂžmmer. Da de igen begge var nĂžgne, holdt Emil og livet pĂ„ Oliver, og han kunne lige akkurat nĂ„ op og sutte pĂ„ hans brystvorter. Lige nĂžjagtig dette var noget Oliver virkeligt tĂŠndte pĂ„. Og hans voksne pik stod nu stiv igen. Emil lod sig stille glide ned pĂ„ gulvet og begyndte at slikke under de store barberede nosser. Efter en grundig gang nosseslik, bevĂŠgede slikkemunden sig op til skaftet, og langsomt ud til det pre-cum dryppende pikhoved.Emil Ă„bnede godt op, sĂ„ den spĂŠndte pik kunne glide ind i hans mund. Stille og roligt slikkede han, til det nĂŠsten uudholdelige for Oliver. Da han fĂžlte han havde teaset ham nok, lagde Emil sig op pĂ„ knĂŠene i sofaen, og tilbĂžd dermed sit hul til sportsmanden. Oliver skulle ikke bruge flere opfordringer, og pressede sit lem op i drengen. Det var tydeligt, at der havde vĂŠret pikke fĂžr, for den gled lige sĂ„ stille i bund i fĂžrste hug. Oliver kunne ikke holde sĂŠrligt lĂŠnge, men lod sin nektar fĂ„ frit udlĂžb dybt oppe i den smukke dreng. Gryntende og prustende hang Oliver over Emil, mens han pik langsomt blev slap igen. Emil vendte sig om og kyssede den flotte sportsmand, og gik sĂ„ ud pĂ„ toilettet og tĂžrrede sit numsehul for sĂŠd. Da han kom tilbage sad Oliver afslappet med en sodavand i hĂ„nden, stadig helt nĂžgen og svedig. Emil lagde sig op ad ham med sin egen sodavand, âTak det var super skĂžnt, men nu vil jeg ogsĂ„ smage digâ, og sĂ„ gik Oliver i gang med at sutte og stimulere Emils lille drengepik. BelĂžnningen lod ikke vente lĂŠnge pĂ„ sig. Oliver modtog en fin lille ladning af drengesĂŠd, som han slugte til mindste drĂ„be. De dĂžsede lidt sammen, men sĂ„ tog Emil sit tĂžj pĂ„ igen, gav Oliver et smĂŠkkys, âjeg hĂ„ber, du vil se mig igenâ. Det ville Oliver meget gerne.
Emil (afsnit 47) âbabysitterâ
Noahs mor skulle til konference i udlandet med jobbet fra fredag til sĂžndag. Og det lykkedes Noah at overtale sin mor til at spĂžrge om Magnus ville komme og vĂŠre en slags babysitter, i stedet for at komme ud pĂ„ den Ăžkologiske gĂ„rd. Magnus sagde ja, men han skulle dog kunne vĂŠre i fred nogle timer, da han havde en del lektier. Moderen lagde nogle penge til mad og mĂ„ske ogsĂ„ en tur i biografen. Da Magnus ringede pĂ„ dĂžren, og Noah Ă„bnede, var moderen allerede taget afsted. NĂ„r man sĂ„ pĂ„ Noah, var det ikke helt muligt ved fĂžrste Ăžjekast at afgĂžre, om det var en dreng eller en pige, der stod der. Noah havde bare ben, smĂ„ lyserĂžde short og en lyseblĂ„ t-shirt, hĂ„ret var halvlangt og sad pĂŠnt. Magnus fik et kys pĂ„ munden, og de gik ind i lejligheden. Magnus slĂŠbte pĂ„ bĂ„de pĂ„ en mindre kuffert samt en skoletaske. Magnus havde skinny jeans, en hĂŠttetrĂžje og de obligatoriske sneakers pĂ„. De satte sig i hver sin ende af sofaen, men Noah viklede sine bare ben og tĂŠer ind mellem dens stĂžrre drengs. SĂ„dan lidt tilfĂŠldigt stĂžtte en fod eller nogle tĂŠer ind i skridtet pĂ„ Magnus. Det var jo nĂŠsten tortur for teenageren, der fik rejsning i de stramme bukser. Magnus tog nu en fod op til munden, og begyndte at slikke pĂ„ de sĂžde tĂŠer. Det kildede lidt men var ogsĂ„ utroligt sensuelt. Tungen gled ind mellem tĂŠerne, og tĂŠnderne bed blidt i hver enkelt tĂ„. Nu fik den anden fod samme tur. Noah lĂ„ sagligt tilbagelĂŠnet og lod sig forkĂŠle. Efter noget tid forklarede Noah sin plan. De skulle tage i biografen og se âCall me by your nameâ, efter en tur pĂ„ burgerbar. Men Noah skulle bruge nogle timer til lige at sĂŠtte sig i stand, sĂ„ Magnus blev henvist til kĂžkkenbordet og sine lektier. Det krĂŠvede meget viljestyrke for Magnus ikke at styrte ud pĂ„ badevĂŠrelset og spille sin pik, eller med det samme krĂŠvede at Noah udfĂžrte sin kunst. Mens teenageren kĂŠmpede med matematikken, kĂŠmpede Noah med tĂžj og makeup. Noah skulle finde balancen for at ligne en sexet teenage pige, som alle ville tage for at vĂŠre Magnusâ date. Inderst kom et par blonde g-strengs trusser, selvsiddende lange strĂžmper og en bh, der passede til trusserne. En kort nederdel blev valgt samt en skjortebluse med blondekant. Et par hĂžjhĂŠlede sko lagde 6 centimeter til hĂžjden. Nu kom det store arbejde ved sminkebordet. FĂžrst ansigtscreme, sĂ„ farve til kinderne, et lag pudder, Ăžjnene skulle tegnes op, farve lĂŠgges pĂ„ ĂžjenlĂ„gene og som aflutning en knaldrĂžd lĂŠbestift. Det var godt at Noah havde Ăžvet sig i timevis, og set utallige indslag pĂ„ youtube og instagram om makeup. HĂ„ret skulle sĂŠttes med krĂžllejern. Der skulle vĂŠlges fingerringe og halskĂŠde og en passende parfume. Efter knap to timer, var Noah klar til at prĂŠsentere sig for sin date. Magnus havde nĂŠr tabt den kop kaffe, han havde lavet til sig selv, da en smuk ung pige kom ud i kĂžkkenet. âHej skat, vil du gĂ„ med mig i byen?â. Det ville Magnus godt.
Emil (afsnit 48) aftentur
Noah og Magnus kom ind pĂ„ det lokale burgerhouse hĂ„nd i hĂ„nd. Magnus var stolt af at kunne fĂžlges med sĂ„ smuk en pige. De fik bestilt og fundet sig et ledigt bord. Men mens de sad og nĂžd deres mad, skete det vĂŠrste, der kunne ske. Mads og Henrik fra Magnusâ klasse kom ind i restauranten, og gik lige hen til deres bord. Mads dunkede Magnus i ryggen, âwauw du har godt nok fĂ„et scoret dig en lĂŠkker stegâ. Magnus skiftede farve til rĂžd i ansigtet og sveden begyndte at lĂžbe under armene. Men Noah tacklede situationen. Noah gav hĂ„nd til de to drenge, og sagde med sin mest feminine stemme. âHyggeligt at mĂžde jer, jeg hedder Noah, vi er pĂ„ vores fĂžrste date, sĂ„ vi kunne godt bruge lidt privathedâ. âĂh, naturligvis, I mĂ„ have en god aftenâ, svarede Mads. Og mens de stadig stod og gloede pĂ„ den smukke pige, rakte Noah ud efter Magnus, og gav ham et kys pĂ„ munden. Heldigvis fandt de to drenge sig et bord i den anden ende af spisestedet. Magnus skiftede til normal farve, og slappede af med en langstrakt udĂ„nding, som om han havde holdt vejret lĂŠnge. De fik spist deres burger op og fik lyst til dessert. Is med frugter, og smĂ„ hurtige kys mellem bidderne. Det var ved at blive tid til at komme hen til biografen. De gik roligt hĂ„nd i hĂ„nd, men de havde ikke ventet det, de fik at se nu. Mads og Henrik stod lĂŠnet op ad en mur med armene om livet pĂ„ hinanden, og tungerne pĂ„ leg i deres munde. SĂ„ de blev ikke overrasket, da de to klassekammerater fandt deres pladser i biografen. Klar til at den smukke film om homoseksualitet, skildret pĂ„ en ordentlig og respektfuld mĂ„de.
Efter filmen, stĂždte de tilfĂŠldigt ind i Mads og Henrik igen. Nu var det deres tur til at rĂždme, og Henriks skjorte var nu knappet forkert. Magnus kunne ikke lade vĂŠre med at drille lidt, âsĂžd film, rart med tolerance i kĂŠrlighedâ. Gutterne nikkede bare og skyndte sig videre.
Emil (afsnit 49) Nat hos Noah
Da Noah og Magnus kom hjem spildte de ikke tiden. FĂ„ minutter efter lĂ„ de begge nĂžgne pĂ„ Noahs seng. âJeg vil gerne have, du bliver den fĂžrste til at tage migâ, og med de ord trak Noah en tube glidecreme, som han i Ăžvrigt havde fĂ„et af sin mor, frem fra natbordet. SĂ„ slikkede han hurtigt sin elsker stiv, pĂ„fĂžrte pikken lidt creme, og smurte ogsĂ„ en klat op i sit numsehul. Magnus var stolt af at vĂŠre den fĂžrste i dette jomfruhul, og satte straks sin pik pĂ„ den lyserĂžde Ă„bning. Noah mĂŠrkede smerten, men havde lĂŠst, at sĂ„dan ville det nok vĂŠre de fĂžrste gange, sĂ„ Noah bed tappert smerten i sig ved at gispe ned i puden. Langsomt lĂŠrte Noah sine anale muskler at slappe af, og tage imod den lige sĂ„ uvante teenager pik. Bedst som Noah virkelig kunne nyde denne indtrĂŠngen i ham, kom Magnus kraftigt oppe i sin elsker hul. Han nĂŠrmest faldt ned over Noah, og lĂ„ udmattet, af den intense oplevelse. âDu er skam ogsĂ„ den fĂžrste for mig, mĂ„ indrĂžmme, at jeg havde drĂžmt om dette, men jeg takker dig for en fantastisk aftenâ. SĂ„ lagde de sig med Noah som lilleske, og sov tungt, mens sĂŠden lĂžb lige sĂ„ stille ud af det nu indviede hul. Noah vĂ„gnede midt om natten, og kunne fĂžle en stiv pik bag sig. Magnus var sikkert i et frĂŠkt drĂžmmeland. Det lykkedes at vĂŠlte den stĂžrre dreng om pĂ„ ryggen. SĂ„ satte Noah sig op pĂ„ den stive pik, og lod den komme tilbage i sit lysthus. Noah begyndte at ride sin elsker, og Magnus vĂ„gnede op til det smukke syn. Magnus lĂ„ bare passivt, og lod Noah gĂžre sit arbejde. Han fik bedre og bedre kontakt med sine muskler i enden, og kunne klemme og slappe af i dem efter behov. Virkningen udeblev ikke, og Magnus tog sig til hovedet, og sprĂžjtede igen op i sin elsker. Denne gang var det Noah, der faldt forover, og kyssede sin elsker trĂŠngende og dybt. Kort efter faldt de begge i sĂžvn igen, denne gang dog med Noah sovende ovenpĂ„ sin âbabysitterâ.
Emil (afsnit 50) lĂžrdag hos Noah
De stod sent op, men undlod at tage tĂžj pĂ„. Morgenmaden stod pĂ„ varme rundstykker og rigeligt kaffe. Magnus forklarede, at han var nĂždt til at lave lektier i nogle timer. SĂ„ Noah spurgte om det var okay, at hans veninde Emilie kom forbi. Det var helt fint for Magnus, sĂ„ tĂŠnkte han, at der ville blive mere ro til at lave lektier. Derfor ringede Noah til Emilie og spurgte om hun ville komme pĂ„ besĂžg. Emil havde ingen forpligtelser over for Thomas, der skulle spille kamp, sĂ„ det kunne sagtens lade sig gĂžre, og han glĂŠdede sig til at vĂŠre Emilie igen. Emil nĂžjes med et par sorte korte bukser, en t-shirt, sĂ„ var han pĂ„ cyklen. Da han ringede pĂ„ dĂžren, var Noah imidlertid lige gĂ„et i bad. SĂ„ Magnus, der lige havde fĂ„et trukket sine jeans og en t-shirt pĂ„ Ă„bnede. âĂh, hej, Noah sagde at han ventede en veninde?â. Den smukke dreng rakte hĂ„nden frem, â her er jeg Emilie, men andre steder er jeg Emilâ SĂ„ forstod Magnus sammenhĂŠngen. Han fik Emil ind, og forklarede at Noah var i badet. Emil smed straks alt tĂžjet for Ăžjnene af Magnus, og gik ud i badet til sin veninde. Magnus gik tilbage til kĂžkkenbordet, men der var sket noget i hans bukser, sĂ„ han opgav, trak tĂžjet af, og gik ud til pigerne. Noah og Emilie stod tĂŠt sammen og kyssede under bruseren. Men da Magnus kom ind til dem, gik de begge pĂ„ knĂŠ og slikkede pĂ„ fra hver sin side, pĂ„ det rejste lem. âJeg er sĂ„ glad, jeg er ikke jomfru lĂŠngere, Magnus gav mig pik i natâ sagde Noah til sin veninde mellem slikkene. âĂ
h, hvor dejligt, lad mig se jer gĂžre det igen nuâ svarede Emilie. Magnus, der for fĂ„ timer siden aldrig havde haft sex, skulle nu kneppe sin elsker, for Ăžjnene af en for ham helt ukendt person. Men det tĂŠndte ham voldsomt, sĂ„ da Noan lagde sig ned med benene op over hovedet, lod han sig gĂ„ med pĂ„ spillet, og trĂŠngte op i sin nye elsker. Det blev et rigtigt godt knald. Noah stĂžnnede og klynkede, og Emilie sĂ„ til da Magnus fik udlĂžsning oppe i numsen. De grinede og kyssede alle med hinanden efter sexen, og gjorde deres bad fĂŠrdigt. Pigerne smuttede ind pĂ„ vĂŠrelset efter badet, og Magnus satte sig tilfredsstillet tilbage ved kĂžkkenbordet og lektierne. SelvfĂžlgelig skulle de prĂžve tĂžj, og prĂžve at gĂžre indtryk pĂ„ Magnus. Det blev en dejlig eftermiddag, hvor ogsĂ„ Emilie fik neglelak pĂ„ bĂ„de fingre og tĂŠer.
Emil (afsnit 51) PigefĂždselsdag
Noah ville fejre sin 12 Ärs fÞdselsdag som en rigtig pigefÞdselsdag. Derfor havde moderen givet lov til at Noah kunne invitere to andre piger fra deres gruppe af transpersoner samt Emilie. Den ene Christina (tidligere Christian) pÄ 13 Är var startet pÄ hormonbehandling, den anden Nikoline (ogsÄ kendt som Nikolaj) pÄ 11 Är vidste bare, at hun var en pige fra helt lille. Emilie blev meget glad for invitationen, men da Emil ikke kunne vÊre pige hjemmefra, blev det aftalt, at Emil skulle komme nogle timer fÞr og fÄ lov til at vÊre Emilie den dag. Emil havde ikke mange penge, men en knaldrÞd lÊbestift fra Matas kunne han nemt kÞbe som gave. Noah og moderen havde pyntet op med pink tema, lige fra balloner, dug og servietter. De skulle have en pastasalat med grillede kyllingelÄr, og naturligvis en lagkage med pink glasur. Emil ankom derfor allerede klokken ti om formiddagen. Naoh havde kun nÄet at vÊre i bad, samt fÄ sit blonde lingeri pÄ. Da det var gennemsigtigt, kunne man se hans lille tissemand gennem stoffet, og numsen var blottet af g-strengen. Emil fik et smÊkkys i dÞren, og trukket med ind pÄ pigevÊrelset. Emil fik hurtigt sit ellers pÊne drengetÞj af, han skulle jo til fÞdselsdag hos en spejderkammerat. Da han stod helt nÞgen, kunne man se det lyserÞde pikbur som Thomas havde sat pÄ nogle dage fÞr. SÄ skulle transformationen i gang. Sammen valgte Noah og Emilie et hvidt blondesÊt. Da det ogsÄ var gennemsigtigt var det nemt at se det pink chastity. Emilie testikler var dog ogsÄ synlige, og klemt godt op af de smÄ trusser. De fandt ogsÄ nogle lange selvsiddende strÞmper, ligeledes hvide med blonder. Bhén var af den af den lave type, sÄ Emilies smÄ drengebrystervorter var fremme. Nu skulle fÞrst makeuppen klares, det tog sin tid, da Noah gjorde sig meget umage med sin veninde. SÄ skulle hÄret sÊttes, sÄ der kom gang i krÞllejern og hÄrspray. Negle pÄ bÄde fingre og tÊer skulle vÊre helt rÞde. Noah valgte sÄ et par meget lavtaljet shorts, og en hvid kort top med teksten GIRL POWER i pink. Emilie fik en meget kort og lavtaljet nederdel. Som top valgte Emilie en gennemsigtig blonde bluse. De piger valgte samme rosa lÊbestift, men de fik hver deres egen blomsterparfume. De var lige blevet fÊrdige da det ringede pÄ dÞren, de to stolte piger gik ud for at Äbne. Her stod nu to super sexede og pyntede piger, de havde begge deres mÞdre med. De voksne kvinder gik ud i kÞkkenet for at hygge og fÄ et glas vin, mens pigerne blev prÊsenteret for hinanden. De satte sig ind pÄ Noahs seng og beundrede hinandens smukke tÞj, og mange detaljer. De skulle alle prÞve at rÞre ved Emilie pikbur, og de fandt det super smart og sexet. Men det mest spÊndende var nu, at Christine var ved at udvikle bryster, de fik lov til at sutte pÄ dem efter tur. De fik ogsÄ lov at stikke hÄnden ned i trussen pÄ Christine og mÊrke pÄ de smÄ hÄrde testikler. BÄde Chistine og Nikoline havde taget deres kjoler af, under deres inspektionsleg, men nu kom de pÄ igen, da de skulle spise. De to mÞdre havde valgt at blive, og nyde deres pigers smukke fremfÊrd. De mÄtte dog fÞrst igennem en fremvisning af deres tÞj, og beundres for deres feminine udseende. MÞdrene skulle naturligvis ogsÄ mÊrke pÄ Emilies chastity, og hive lidt i hendes nosser. FÞr de spiste skulle Noah dog lige pakke sine gaver op. Af christine fik hun en smuk lyserÞd buttplug med glidecreme til. Nikoline havde valgt en halskÊde med et hjerte vedhÊng. OgsÄ den rÞde lÊbestift fra Emilie blev beundret. Noahs mor mente at det var nÞdvendigt at prÞve pluggen med det samme, sÄ hun smurte lidt creme pÄ spidsen, og fik Noah til at tage trusserne af. Alle kiggede med den pluggen forsvandt op i numsehullet med et lille plop. Da den nu var pÄ plads, blev de enige om at lade den sidde under middagen. Noah sad lidt uroligt pÄ stolen, pÄ den mellemstore plug godt oppe. Kvinderne fik mere vin og pigerne fik pink bÞrnechampagne til maden. Der var god snak og spÞrgelyst, og Emilie mÄtte forklare sine hjemlige forhold, men ogsÄ at hun havde en fast kÊreste for tiden, som havde et stort behov for sex. Alle var meget forstÄende og glade pÄ Emilies vegne at hun kunne vÊre med til selskabet som pige. Pigerne gik ind pÄ vÊrelset, mens kvinderne drak kaffe. Desserten ville blive serveret senere. Pigerne smed alt tÞj med undtagelse af deres smukke lingeri. De mÄtte gerne rÞre ved hinanden, og der blev og slikket pÄ tissemÊnd og testikler hele vejen rundt. Christine ville ogsÄ lege med Noahs plug og bevÊgede den i hendes lysthule. Og da det nu var hendes fÞdselsdag, skiftede pigerne til at slikke Noah i numsehullet. Der blev kaldt pÄ pigerne at desserten var klar, sÄ de gik alle ud til spisebordet, kun i deres lingeri og strÞmper. Christine havde tilmed hofteholder pÄ, hvilket sÄ utroligt godt ud pÄ hende. Efter desserten fik pigerne pÄ skift opmÊrksomhed at de voksne kvinder. De tungekyssede med pigerne, og stak fingre op i deres anus og havde hÊnderne dybt nede i deres trusser. Emilie var jo den eneste af pigerne, der kunne fÄ udlÞsning, men der beskyttede buret jo, og Christines hormonbehandling gjorde at hendes clit ikke lÊngere kunne blive ordentligt stiv. Men alle kunne lide opmÊrksomheden. Kvinderne tog nu deres tÞj af og satte sig med endnu et glas vin mens pigerne kravlede rundt under bordet og slikkede de voksnes vÄde kusser. Det var var sÊrligt spÊndende for de voksne, da de ikke vidste, hvilken pige, der nu betjente dem. Efter tur fik kvinderne orgasme, og de vÄde kusser blev slikket rene. Snart efter var festen forbi, men det var spÊndende at smage saften fra kvindernes skÞd i deres mange og dybe farvelkys. Der var bred enighed om at sÄdan ville de gerne fejre fÞdselsdag en anden gang.
Emil (afsnit 52) Emil/Emilie kommer hjem
Da Emil kommer hjem er klokken mange, og han smutter hurtigt op pĂ„ sit vĂŠrelse, med et kort hej ind i stuen til sine forĂŠldre. Emils hĂ„r er stadig krĂžllet op, og neglelakken er ikke blevet fjernet. Desuden dufter han stadig af parfume. Han skynder sig ud i bad, og vasker sig grundigt og vasker ogsĂ„ hĂ„ret. NĂžgen lĂŠgger han sig i sengen, klar til at drĂžmme tilbage til en vidunderlig fest. Men lidt efter bankede det stille pĂ„ dĂžren, og ind trĂŠder hans far. faderen lukker dĂžren efter sig og sĂŠtter sig pĂ„ sengekanten. âVar det en god fest for Noah?â. Faderen snuser ud i rummet, det hĂŠnger stadig lidt parfume duft i rummet, og nu ser han de lakerede negle. Faderen flĂ„r dynen af Emil, men da han ser den smukke nĂžgne krop, kommer han til besindelse, han ved at moderen vil gribe ind, hvis han giver Emil smĂŠk. Men faderen kan mĂŠrke sin ophidselse. Den seksuelle lyst stiger og stiger i faderen. Nu sker det, der absolut ikke mĂ„tte ske: Faderen ser det lyserĂžde pikbur om drengens lille tissemand. FĂžrst bliver Emil grebet af angst, men sĂ„ ser han bulen i faderens bukser, og Ăžjner en vej ud af katastrofen. Resolut griber Emil ud efter faderens lynlĂ„s, og med en hurtig bevĂŠgelse, befrier han den indespĂŠrrede pik. Emils mund omslutter lemmet og med fĂ„ sut kommer faderen i munden pĂ„ drengen. Faderen kvĂŠler et brĂžl, og lader sin sĂŠd fylde i sin sĂžn villige mund. Der er ingen mulighed for at straffe eller skĂŠlde ud nu. Faderen rejser sig op Ă„bner dĂžren, og siger et halvhĂžjt âgodnat Emilâ.
Emil (afsnit 53) skoledag
NĂŠste morgen vĂ„gner Emil tidligt.. Han har stadig sin fars spermsmag i munden. Efter et hurtigt bad, vĂŠlger han tĂžj til skoledagen. Han tĂŠnker over hvad Thomas mon kan lide at se ham i. Han vĂŠlger derfor nogle smĂ„ short en kort t-shirt og uden strĂžmper i et par flotte sneakers. Emil sluger sin morgenmad, og begiver sig afsted pĂ„ sin cykel. Da han passerer den vej Thomas bor pĂ„, venter han pĂ„ sin fyr. Snart efter kommer Thomas kĂžrende, han er som sĂŠdvanligt klĂŠdt i sportstĂžj med hans klubs logo pĂ„ trĂžjen. Uden den mindste generthed kysser Thomas sin boy midt pĂ„ gaden, og krammer ham lĂŠnge. Sammen kĂžrer de hĂ„nd i hĂ„nd mod skolen. Emil kan ikke huske, at han har vĂŠret sĂ„ stolt i sit liv. Skolens topidrĂŠtsmand og helt, vil have ham som elsker. De gĂ„r op i klassen, og venter pĂ„ Frank, som har dem i fĂžrste time. Emil sidder pĂ„ skĂždet af Thomas, da Frank kommer ind i klassen. Han bliver rĂžd i hovedet af jalousi, over det unge par. Efter timen beder Frank Emil om at blive efter skole, da der er noget vigtigt de skal tale om. Da den sidste time er slut, gĂ„r Emil derfor op til deres klassevĂŠrelse, og venter pĂ„ sin lĂŠrer. Frank kommer lidt efter. Han lĂ„ser dĂžren, og vender sig mod sin elev. âDu er blevet lidt mindre opmĂŠrksom i timeren, jeg tror det skyldes en dĂ„rlig indflydelse fra Thomas, hvad vil du gĂžre ved det?â Emil forklarer, at han skam er fulgt godt med, og han faktisk har fĂ„et Thomas op i karakter i flere fag. Det kan Frank jo dĂ„rligt benĂŠgte, sĂ„ han leder efter en undskyldning til at straffe EmilâŠ
âMen er det Deres opfattelse hr. Jensen, mĂ„ jeg jo tage min strafâ. Emil trĂŠkker sine bukser ned og bĂžjer sig over katederet, han blotter sin smukke bagdel, for den liderlige lĂŠrer. FĂžrst kĂŠler Frank med drengens numse, men sĂ„ finder han rytmen igen, og smĂŠkker Emil hĂ„rdt og lĂŠnge. Da hans pik er ved at eksplodere, trĂŠkker han den frem, og trĂŠnger op i drengen.
Efter fĂ„ stĂžd, kommer Frank i Emil stramme numse. âDet er okay, jeg har forstĂ„et, jeg mĂ„ fĂžlge bedre med i fremtiden, tak hr, Jensenâ. Emil trĂŠkker sine bukser op og gĂ„r ud pĂ„ gangen. Her stĂ„r Thomas og ligner et tordenvejr. Men Emil beroliger ham, og tilbĂœder at tage med Thomas hjem. âJeg gĂžr det for vores skyld, Frank er boylover, men jeg tilhĂžrer digâ. Emil kysser sin elsker, og de gĂ„r ned til deres cykler. De kĂžrer hjem til Thomas, som straks flĂ„r tĂžjet af Emil, og kontrollerer at buret er pĂ„ plads. Emils numsehul og underbukser er dog stadig fyldt med sperm. Og ballere er rĂžde efter en omgang smĂŠk. Det ophidser Thomas, som straks efter trĂŠnger op i Emil, og knepper ham hĂ„rdt lige pĂ„. Michael, der er hjemme, nĂ„r lige at se sin sĂžn fĂ„ udlĂžsning oppe i drengen. âJeg giver sgu en Ăžl til jer drenge, hvis I er gamle nok til at kneppe, kan I ogsĂ„ drikke Ăžlâ. Emil vender sig om og slikker sin elsker pik ren. SĂ„ gĂ„r de sammen ud i kĂžkkenet, emil stadig nĂžgen, og sĂŠtter sig ved bordet. Michael Ă„bner tre Ăžl, og stiller dem pĂ„ bordet. âSkĂ„l min sĂžn, det er sgu en lĂŠkker boy du har fĂ„et dig. MĂ„ han komme og servere til mit nĂŠste party?â. Thomas giver lov til at Emil mĂ„ vĂŠre tjener sĂ„ lĂŠnge han stadig er i sit pikbur. Han ved jo godt at faderens fester er ret kinky, men det skader jo ikke, at Emil fĂ„r lidt erfaring. Thomas skal dog ikke selv deltage, men vil blive pĂ„ sit vĂŠrelse, som et tilflugtssted for Emil, hvis det bliver for vildt. Emil bliver naturligvis ikke spurgt, fik blot at vide, at han skal stille pĂ„ fredag kl 20.00.
Emil (afsnit 54) sexorgiet
Hjemme fortalte Emil, at han han havde fÄet et job som tjener til en privat fest hos en klassekammerats forÊldre. At der kun var inviteret mÊnd, og at Emil skulle vÊre nÞgen fortalte han naturligvis ikke, men at han ville fÄ penge for det, og nok skulle sove hos dem efter sit arbejde, da det nok blev ret sent. Emils forÊldre var okay med at han arbejdede, og tjente sine penge selv. Og snob effekten, ved det flotte hus, spillede ogsÄ ind. Emil skulle mÞde en time fÞr gÊsterne. Det var Michaels selv der tog imod. Drengen blev fÞrt op pÄ badevÊrelset, og fik stukket en slange op i sin numse, efter at al tÞjet var blevet taget af. Herefter blev endetarmen skyllet meget grundigt. Emil fik sit hundehalsbÄnd pÄ, og manchetter pÄ hÄndled og fodled i lÊder. Herefter blev han vist ned i spisestuen. hans opgave var at gÄ rundt og skÊnke vin, samt lade sig befamle af gÊsterne. I kÞkkenet var der kokke og nogle til at arrangere maden. LÞnnen pÄ 1000 kr lÄ langt over forventning, men var vel okay, i betragtning af arbejdets karakter. Han mÄtte pÄ intet tidspunkt spÞrge om noget, eller pÄ anden mÄde gÞre sig bemÊrket, blot vÊre til stede og servicere. GÊsterne 7 i alt kom lidt efter lidt. Det var alle mÊnd i halvtredserne, meget selvsikre og forretningsmands typen. De satte til bordet og Emil blev sat til at servere velkomst drinks. Det var gin and tonic i den stÊrke version. Allerede ved fÞrste runde, fik Emil mange smÄ klap i numsen, og kommentarer pÄ hans smukke ydre. Da han gik rundt med oliven og saltstÊnger, tog flere af mÊndene fat i ham, og mÊrkede pÄ hans pikbur og nosser. Enkelte kyssede ham pÄ munden, og lod en finger lege med hans numsehul. Nu skulle forretten serveres, det var en fiskeret arrangeret direkte pÄ tallerkenen. MÊndene begyndte at smide deres jakker, og nogle endda deres lange bukser. Michael som vÊrt var opmÊrksom og vittig, talte hÞjt, og var ofte i centrum. Da Michael smed alt sit tÞj, fulgte de andre hurtigt efter. Om bordet sad nu 8 nÞgne mÊnd og spiste. Hovedretten var ogsÄ arrangeret pÄ forhÄnd, og bestod af kÞd sovs og stegte kartofler. Emil sÞrgede for at skÊnke rigeligt med vin til alle. Snakken drejede sig efterhÄnden udelukkende om sex. MÊndene pralede med deres erobringer af unge fyre, samt deres store forbrug at unge trÊkkerdrenge. Da alle var godt fulde, blev de mere nÊrgÄende pÄ Emil. De krÊvede, at han sad pÄ skÞdet af dem, og rÞrte ved deres stive pikke. Flere stak deres fingre op i numsen pÄ drengen. SÄ Emil blev beordret ned pÄ gulvet under bordet, og sat til at sutte hver af gÊsterne til udlÞsning. Det var et temmelig hÄrdt arbejde, da ikke alle kom lige hurtigt. Men Emil var oversprÞjtet med sperm lÊnge fÞr han var hele vejen rundt. Da alle var tÞmte, skulle Emil servere dessert, igen en tallerken med is frugt og kage, samt mere af en sÞd dessertvin. Nu fik Emil endelig fri, og kunne gÄ op til Thomas. Han blev dog sendt ud i bad, da spermen fra de mange mÊnd var overalt pÄ hans lille krop. Thomas gik med og sÞrgede for at Emil blev vasket og skyllet. Emil fulgte med ind i sengen, og vidste at han havde endnu et job denne aften. Efter at have reddet Thomas til orgasme, faldt Emil udmattet om pÄ sengen og sov inden hovedet ramte puden.
NÊste morgen Emil vÄgnede ved, at han var ved at blive kvalt, men sÄ opdagede han, at det bare var Thomas, der havde stukket sin stive pik ned i halsen pÄ, mens han sov. Emil gik straks i gang med at klare sin kÊrestes behov. Da Thomas fik sin udlÞsning, mÄtte Emil op og tisse. Han gik derfor nÞgen ud pÄ badevÊrelset, men Thomas gik efter ham.Thomas satte sig op i badekarret og Äbnede munden, nu skulle Emil forrette sin nÞdtÞrft, direkte i munden pÄ sin elsker. Pissen lÞb ned ad Thomas, der grinede holdt fast i den indespÊrrede drengepik med tÊnderne. De tog et dejligt bad sammen, fyldte karret med skumbad, og lod kroppen massere af de mange vand jetdyser. Emil fik lidt morgenmad i kÞkkenet, hvor der lÄ en konvolut med hans navn pÄ. Der lÄ en seddel fra Michael, hvor der stod: Hermed din lÞn fra i aftes, da mine gÊster var meget tilfredse med dit arbejde, lagde de lidt lommepenge oveni. Emil stod nu med knap 5000 kr i kontanter, det stÞrste belÞb han nogensinde havde ejet. Emil satte sig pÄ cyklen hjemad, han havde dog fÄet lov til at vÊre uden pikbur nogle dage, til det passede Thomas, at sÊtte det pÄ igen.
Hjemme sagde han godmorgen til sin familie, der stadig sad ved morgenbordet med aviser og kaffe. Emil mÄtte opdigte en historie om en familiefest hos Thomas, og at han havde tjent 300 kr pÄ at hjÊlpe lidt til. Faderen mente, det var bedst, at Emil afleverede pengene sÄ de kunne blive sat i banken. De lykkedes Emil at fikse tre hundredkronesedler frem uden at afslÞre de mange penge. Emil smuttede sÄ op pÄ vÊrelset og gemte sin nye formue.
Emil (afsnit 55) Hos Kasper Holgersen
Senere pĂ„ dagen kĂžrte Emil sig en tur, og da han alligevel var i nĂŠrheden af parken, kunne han jo lige se om Kasper var hjemme. Han ringede pĂ„ dĂžren, som snart efter blev Ă„bnet af Patrick, som kun var ifĂžrt en meget lille lĂŠder g-streng. Emil blev trukket ind og overkysset. âDu kan tro Kasper bliver glad for at se digâ. SĂ„ Emil blev fĂžrt ind i stuen, hvor Kasper sad med sin mand i sofaen. Kasper sprang op og fĂžrte ham hen til sin mand. Emil gav pĂŠnt hĂ„nd og sagde sit navn. âDig kender jeg skam godt, Kasper solgte det billede han malede af dig, til en pĂŠdofil samler, du har da vist noget til drengen ikke Kasper?â âNaturligvis skal du have et lille honorar for dit modelarbejde, men Patrick, hent lige et glas mere, det skal fejresâ. Emil fik hurtigt igen skĂŠnket champagne, samt stukket endnu en konvolut i hĂ„nden. Den fĂžltes ret tyk. Emil fik et mindre chok, da han sĂ„ 10.000 kr. âVi mĂ„ absolut arbejde sammen igen sĂžde drengâ. Emil sank lige en gang, og sagde, det kunne de godt finde ud af. Kasper fik et drĂžmmende skĂŠr i Ăžjnene, som om han forestillede sig andre billeder med Emil. De snakkede hĂžfligt en tid sammen, og Emil mĂ„tte hjemad igen. Men fĂžrst efter flere kys fra bĂ„de Kasper og den nĂŠsten nĂžgne Patrick. Emil var klog nok til ikke bare at styrte ud og kĂžbe en masse for de mange penge. Men en tanke om, at der mĂ„ske kunne vĂŠre penge at tjene ved at de ydelser han kunne, gav ham en stor stolthed og lykkefĂžlelse.
Emil (afsnit 56) far
Da Emil kommer hjem, er det kun faderen, der er hjemme, Emil skynder sig op pÄ vÊrelset for at gemme pengene, men straks efter kommer faderen op ad trappen. det virker som om han har siddet og ventet pÄ Emil. Faderen sÊtter sig pÄ sengen og trÊkker sin spinkle sÞn op pÄ skÞdet, og begynder at kysse drengen dybt med tungen. Emil kan mÊrke at faderen har fÄet rejsning. Han glider derfor ud af faderen favn, og tager sit tÞj af lige foran ham. NÞgen vender han tilbage til faderens skÞd, og vrikker med sin drengenumse ovenpÄ den stive faderpik. Det bliver for meget for faderen, der vender Emil om sÄ hans numsehul blottes. Og med en hurtig bevÊgelse tager han sin pik frem, og stÞder den op i sin sÞn.
âDet er okay far, knep migâ Faderen stĂžder sit lem ind og ud af den villige numse, og efter fĂ„ minutter kommer han oppe i drengen. De falder om pĂ„ sengen, mens pikken glider ud af hullet. Emil fĂžrer en finger op i sit hul og smager pĂ„ faderens sĂŠd. SĂ„ kysser han sin far.â Det var dejligt, du mĂ„ gerne igen en anden gang farâ
Emil (afsnit 57) Oliver holder nĂžgenparty
Emil blev inviteret med til en fest hos Oliver. De skulle vÊre 7 i Olivers lille etvÊrelses lejlighed. Ved indgangen fik gÊsterne udleveret en plastikpose. SÄ skulle man klÊde sig helt nÞgen pÄ badevÊrelset og efterlade tÞjet. SÄ uanset hvor i rummet man kiggede rundt sad nÞgne fyre. Det var August pÄ 14 fra svÞmmeholdet, en slank atletisk dreng, ultra kortklippet og glatbarberet ogsÄ i skridtet. Han sad afslappet i sofaen med en dÄseÞl i hÄnden. Ved siden af ham sad Simon, han var til gengÊld den Êldste pÄ 35 Är. Han var boylover, og kendte Oliver gennem Grindr. Simon havde haft Oliver med til Berlin nogle gange, hvor Simon havde en ferielejlighed i det berÞmte homoomrÄde. OgsÄ i sofaen sad en lidt chubby dreng fra Olivers klasse i gymnasiet, Lasse, han var en festlig og udadvendt type. PÄ en stol sad SÞren, det var en fra Olivers gamle klasse, de havde vist vÊret ret tÊtte venner (lÊs sex) i folkeskoletiden. Den sidste var Jacob en spÊndende mÞrklÞdet fyr, han var 20 Är og kendte Oliver via Boyfriend.dk. Der var kolde Þl i kÞleskabet, chips pÄ bordet og blid popmusik ud af hÞjtalerne. Ingen virkede generte, og snakken gik frit, men Emil spottede en rejsning nu og da. Efter en times tid og en del Þl, foreslog Oliver den berÞmte selskabsleg Truth and Dare. Det var der god stemning for. De fjernede sofabordet og satte sig i en rundkreds pÄ gulvet ganske tÊt. Reglerne var enkle, man kunne stille et spÞrgsmÄl den nÊste i rÊkken skulle svare Êrligt pÄ, eller komme med en udfordring som skulle udfÞres med det samme. Oliver begyndte, ved siden af ham sad Emil, han lagde hÄrdt ud; Sut Simon stiv!. Det var en nem opgave, da Simon nÊsten var helt stiv i forvejen, men det lagde ligesom et tema i legen. Emil fandt pÄ at sige til Simon, at han skulle sige hvem i selskabet han tÊndte mest pÄ. Simon valgte den lette lÞsning og svarede Oliver. Nu var det Simons tur, han fik et lumsk smil pÄ og sagde til Lasse, stik en finger op i numsehullet og sut pÄ den bagefter. Lasse gjorde naturligvis et stort nummer ud af det, han gik ind i midten og lagde sig pÄ knÊ foran Simon, sÄ stak han en finger op og fingerkneppede sig selv lidt, fÞr han med fryd slikkede fingeren ren. Til Jacob fandt Lasse pÄ,at han skulle fortÊlle hvor mange gange han havde haft sex. Det blev en underholdende historie, men da han begyndte pÄ de mere intime detaljer om ham og Oliver, stoppede Oliver ham med et grin. De kÞrte en del runder. Emil skulle fortÊlle om, hvordan han kendte Olver og om deres sexforhold, August skulle have smÊk i fem minutter, hvilket gav den smukkeste rÞde farve pÄ ballerne. Af en eller anden grund var det oftest Lasse, der fik de mest grÊnseoverskridende opgaver, han skulle fx drikke et glas varm pis, og slikke en fyr i numsehullet i fem minutter. Lasse virkede dog glad og tilfreds med det hele. EfterhÄnden var selskabet dog blevet godt liderlige. Og Emil, der var den mindste, blev udpeget til bukkake dreng. Han skulle sidde pÄ gulvet, mens de andre stod tÊt om ham og onanerede. Emil fik suttet til hÞjre og venstre, men snart kom de efter tur ud over ham. Emil var vÄd af sÊd, han havde det i hÄret, i ansigtet, i munden og ned ad kroppen. Efter det, blev der igen stillet nogle Þl frem, lyset blev dÊmpet og musikken tÊndt igen. To lÄ pÄ Oliver seng og kyssede, andre sad bare og hyggesnakkede. Emil kom pÄ skÞdet af Simon, der var helt forgabt i den smukke dreng. Da festen lakkede mod enden fik de deres tÞjpose tilbage og smuttede hjemad. Emil skulle blive og sove, han blev tilbudt et bad, men han ville nyde fÞlelsen af al den lÊkre sperm. SÄ han sov delvist ovenpÄ Oliver. Da drengene vÄgnede, mÄtte Emil lige lade sig kneppe, fÞr badet og morgenmad, bestÄende af kaffe og knÊkbrÞd med ost.
Emil (afsnit 58) Toiletbygningen
Emil sidder i skolekantinen og spiser sin sunde madpakke. Men lige bag sidder en gruppe pÄ tre fodbold drenge. De taler hÞjt mest om fodbold men ogsÄ om sprut, damer og fester.
Pludselig kan Emil hĂžre en af drengene sige, âjeg har sgu ikke rĂ„d til at gĂ„ i byen pĂ„ fredag, jeg mĂ„ over i toiletbygningen og tjene lidt pengeâ.â Ja du mĂ„ ned pĂ„ knĂŠ, sĂ„ er det hurtigt klaretâ, siger en af den andre drenge. Emil vender sig og ser, at det er skolens stĂžrste fodboldhelt og anfĂžrer pĂ„ fĂžrsteholdet, der har sagt det. Emil kender godt den mindre bygning pĂ„ stadion, hvor der er ekstra toiletter, da mange mĂŠnd og fadĂžl, skaber et stort behov ved hjemmekampe. Da Emil nogle dage senere i en pause ser anfĂžreren stĂ„ alene pĂ„ gangen, tager han mod til sig og spĂžrger om, hvad der sker i toiletbygningen. Fodbolddrengen smiler, og fortĂŠller Emil, at de tjener penge pĂ„ mĂŠnd, der kan lide drenge. De har et fast system med faste priser. Hvis en mand skal onanere, mens en dreng kigger pĂ„ koster det 100 kr, skal drengen spille manden er det 200 kr og et blow koster 400 kr. Og altid kontant. Der er naturligvis andre, der tjener mere pĂ„ at lade sig kneppe eller tage med manden med hjem eller i hans bil. Men det aftales fra gang til gang. Ordningen fungerer til alles tilfredshed. Det er fra ca kl 20 og nogle timer frem alle aftener, hvor der ikke foregĂ„r andet pĂ„ stadion. De fleste mĂŠnd er nogle, der bare bliver forsĂžmt af deres koner, med en trang til bisex eller drenge. Andre er ĂŠldre bĂžsser, der ikke har en fast partner. Emil beslutter pĂ„ stedet at afprĂžve det samme aften.
Emil tager et par fodbold short og en t-shirt pĂ„, og triller op pĂ„ stadion. Klokken er halv ni om aftenen, men der er stadig sensommer lunt. Der lugter stĂŠrkt af urin pĂ„ toilettet, fĂžrst tror Emil han er alene, men sĂ„ hĂžrer han lyde fra en af toiletkabinerne. Det er helt sikkert sex, der foregĂ„r derinde, en mand stĂžnner, og der er smaskelyde. Lidt efter Ă„bnes dĂžren, en nydelig mand trĂŠder ud knapper sine bukser og lyner, og smutter ud ad dĂžren med et smil til Emil. SĂ„ kommer en dreng pĂ„ vel 14 Ă„r ud, han er helt klĂŠdt i klubbens dragt med strĂžmper og fodboldstĂžvler. Han smiler lidt genert til Emil, og stopper sine penge i lommen. Men i stedet for at forlade bygningen bliver han stĂ„ende. âHej er du ny her, kender du reglerne?â. Emil svarer at han kender priserne, og at det er hans fĂžrste gang. âFint du fĂ„r den nĂŠste, sĂ„ bliver jeg og hĂžrer, at det gĂ„r rigtigt tilâ. To minutter efter trĂŠder endnu en mand ind, han gĂ„r hen til Emil peger pĂ„ kabinen, og viser to hundrede krone sedler. Emil skal altsĂ„ spille hans pik. De gĂ„r ind og manden Ă„bner straks sine bukser, og tager en vĂ„d stivert frem. Efter fĂ„ ryk kommer manden, der takker og betaler. Emil gĂ„r ud til sin nye ven. Fodbolddrengen giver hĂ„nd, og siger, han hedder Alex. âJeg tager den nĂŠsteâ. Ganske rigtigt nu kommer en ny mand ind, Emil er gĂ„et lidt i baggrunden. Manden og Alex gĂ„r sammen ind i kabinen. Emil kan se under dĂžren, at Alex er gĂ„et pĂ„ knĂŠ i det trange rum. Efter fem minutter, kommer manden i munden pĂ„ Alex. De trĂŠder ud, manden betaler, og giver Alex et kĂŠrligt klap i numsen, âvi ses min drengâ. DĂžren er knap lukket, fĂžr den nĂŠste trĂŠder ind, med et nik fra Alex fĂ„r Emil lov til at fĂ„ ham. Det er ogsĂ„ et blowjob, sĂ„ Emil knĂŠler og lader mandepikken komme ind i sin mund. Manden holder fast og hovedet pĂ„ Emil, og mundknepper ham, men han holder heller ikke lĂŠnge, sĂ„ snart mĂ„ Emil synke ladningen. Emil fĂ„r sine 400 kr. Alex skal hjemad, men siger, âvi kan jo ses nĂŠste onsdag, der arbejder jeg her en times tidâ
Emil (afsnit 59) Facebookgruppen
Emil ligger pÄ sin seng og surfer pÄ sin iPad. Da der kommer en notifikation fra fb. Det er en invitation fra en lukket gruppe bestyret af Christine. Grupper hedder; Stolte transer. Der er 18 medlemmer, Emil kender jo pigerne fra Noahs fÞdselsdag, men der er ogsÄ en del andre. Han tÊnker ikke pÄ sig selv som transkÞnnet, pige dreng er for enkelt for Emil. Han vil have lov til at vÊre begge dele. Han ved, at hans seksualitet handler om at vÊre den submissive og bottom. GlÊden ved at tilfredsstille andre fylder meget. SÊrligt nÄr der indgÄr tvang og tabu sex. Men han elsker sine veninder, og vil naturligvis gerne vÊre medlem af gruppen. De forskellige medlemmer er i alderen fra 11 til 17 Är. Mange har lagt billeder op fra deres ferie i bikini eller badedragt. Eller billeder fra deres forvandling med tekster til. Christine fortÊller ogsÄ om hendes resultater med hormonbehandlingen, samt at hun har fÄet lov til, af sine forÊldre, senere pÄ Äret, at fÄ fjernet sine testikler pÄ en klinik i Thailand. Emil stikker instinktivt hÄnden ned i sine bukser, han vil gerne beholde sine. Der er smukke billeder af Noah, hun er sÄ super ferm til makeup, og at vÊlge det rette tÞj. Pludselig ser Emil et billede fra pigefÞdselsdagen, hvor han selv stÄr i lingeri og pikbur, ude i kÞkkenet. Det er tydeligvis moderen, der har taget billedet for alle fire piger er med pÄ billedet. Emil er er godt tilfreds med sit billede, og tagger billedet med navnet Emilie. Emil kan mÊrke han meget snart mÄ besÞge sin veninde, mÄ han kan vÊre Emilie igen. Men nu da han har fÄet penge tÊnker han at kÞbe noget tÞj til sig selv. Det ville vÊre dejligt at fÄ Noah med ud og shoppe, sÄ kan tÞjet jo ligge hos ham, indtil de hjemme vil acceptere ham, som han er. Emil fÞler han er pÄ rette vej, efter at faderen er begyndt at kneppe ham, hver gang de er alene hjemme. SÄ mÄske skulle han alligevel begynde at feminisere sig lidt hjemme til dagligt ogsÄ.
Emil (afsnit 60) SvĂžmmestĂŠvnet
Oliver sendte Emil en sms, om at ringe til ham hurtigst muligt. Da Emil bare lĂ„ hjemme og studere pigemodetĂžj pĂ„ nettet, kunne han sagtens ringe med det samme. Oliver lĂžd glad men ogsĂ„ ret forpustet, han skulle svĂžmme et meget vigtigt stĂŠvne senere pĂ„ dagen. Og der var en Team-Danmark stĂžtte pĂ„ spil, hvis han kunne klare kravet. oliver mente, at hvis Emil sad pĂ„ tilskuerrĂŠkkerne ville det give ham det ekstra han behĂžvede. Det var helt okay med Emil, han ville da nyde at se smukke unge atletiske fyre i meget smĂ„ badebukser. De stakkels smĂ„ speedo bukser overlod jo ikke meget til fantasien. SportstrĂŠnede bagdele og gerne en stor bule foran, hvem ville kunne sige nej til den invitation. Emil kastede sig op pĂ„ cyklen, og rĂŠsede mod svĂžmmehallen. Oliver var kun blevet nummer to i sit indledende heat, sĂ„ det sĂ„ ikke for godt for ham. Emil fik sig en plads nede foran ved start skamlerne, og da finalen skulle afvikles, viste det sig, at Oliver kom til at svĂžmme pĂ„ den bane lige ud for Emil. Da deres Ăžjne mĂždtes, gik der elektricitet gennem den slanke svĂžmmers krop. Han formede et kys med munden og sendte det i retning mod Emil som gladeligt gengĂŠldte. Nu var Oliver klar til sit livs, indtil nu, vigtigste kamp. Da startsignalet lĂžd, var det som om oliver havde fĂ„et en motor indbygget, han piskede af sted gennem vandet, og ved vendingen lĂ„ han klart fĂžrst. Det blev en triumf ikke alene vandt han stĂŠvnet, men satte ogsĂ„ en ny rekord. Oliver blev tiljublet af mange, der strĂžmmede hen for at lykĂžnske ham, men han stred sig gennem mĂŠngden, og gik lige over til Emil, og for Ăžjnene af hele hallen, gav han den unge dreng et ordentligt kys pĂ„ munden. âTak skat, du var lige, hvad jeg havde brug forâ.
Efter prĂŠmieoverrĂŠkkelsen, skulle svĂžmmerne klĂŠde om. Emil sad derfor i forhallen og ventede pĂ„ dagens helt. Pludselig lĂžd der larm fra indgangen til omklĂŠdningsrummene, en stĂžrre gruppe, med Oliver i midten, trĂ„dte ud forhallen. âNu skal vi ud og fejre det med en velfortjent bajerâ, rĂ„bte en fyr. De andre stemmede i, men Oliver gik blot hen til Emil. âJeg skal fejre det med ham her, vi ses til trĂŠningâ
Oliver tog Emil i hÄnden, og gik mod udgangen, mens hans kammerater mÄbende sÄ til.
De gik ind pÄ stadion restauranten, fik et bord, og Oliver bestilte pizza og cola, som en anden verdensmand. PÄ en helt igennem urationel mÄde, fÞlte Oliver, at Emil havde del i sin succes. De spiste og pjattede, men igen og igen mÄtte Oliver holde Emil i hÄnden, og med mellemrum bÞjede han sig ind over bordet og gav drengen et kys. Da de havde spist fÊrdigt, ville Oliver kneppe sin rus ud, det var Emil naturligvis med pÄ. SÄ de gik igen hÄnd i hÄnd de fÄ meter hen til Olivers opgang. Indenfor dÞren, blev Oliver rolig igen, og stykke for stykke tog han tÞjet af drengen, hvorefter han selv tog sit tÞj af. Emil blev lÞftet op pÄ skrivebordet, og lagt ned pÄ ryggen, fik benene bÞjet op over hovedet, og var klar til at fÄ pik. Langsomt trÊngte Oliver op i drengen, men sÄ tog liderligheden over og han kneppede hÄrdt op i den stramme numse. Oliver fik sin udlÞsning inde i Emil, men stak sin spermvÄde pik ned i halsen pÄ drengen efterfÞlgende. Efter sexen, faldt den store svÞmmer nÊrmest sammen og vaklede over pÄ sin seng. Oliver sov dybt, da Emil tog sit tÞj pÄ, men fÞr han gik ud ad dÞren tegnede han et hjerte pÄ et papir pÄ skrivebordet. hvori han skrev; kys fra Emil.
Emil (afsnit 61 Shop amok
Emil tog tidligt afsted til Noah, han skulle forvandles til Emilie, fÞr de kunne tage pÄ shoppingtur. Noahs mor havde lovet at kÞre dem til en anden lidt stÞrre by, hvor der var et stort center med mange forskellige modeforretninger. Noah valgte nogle korte hvide short samt en lyserÞd skjortebluse til sin veninde. PÄ fÞdderne fik hun korte hvide sokker og et par hvide sneakers. HÄret blev krÞllet en smule, og der blev lagt en enkel, men meget feminin makeup. Noah selv var i en kort gul sommerkjole, samt bare tÊer i et par hÞjhÊlede sandaler. Hendes makeup, var lidt vildere, men der var ogsÄ brugt lang tid pÄ den. De to piger satte sig pÄ bagsÊdet, og moderen kÞrte dem. Selv ville moderen mÞdes med en veninde og gÄ pÄ cafe, mens pigerne fik tid til hygge sig. De startede med et stormagasin, med mange afdelinger til unge piger. Her blev Emilie udstyret med, flere sÊt lingeri, selvsiddende lange strÞmper, to nederdele, nogle lette sommerkjoler, forskellige t-shirts og en stÞrre smikeboks med indhold. I en modesko butik fandt de to par hÞjhÊlede sko, samt et par lyserÞde sneakers. Heldigvis er denne slags pigemode ikke sÄ dyrt sÄ Emilies penge rakte langt. De havde det utroligt sjovt med at rende ud og ind i prÞverum. Men pÄ et tidspunkt var de blevet sultne, Emile ville kÞbe sin veninde en rigtig middag. De fandt en flot sushi restaurant og satte sig ved et bord op af et vindue. Mens de spiste badede de sig i de blikke de fik fra andre unge, bÄde drenge og piger. Efter maden ringede Noah til sin mor, og de aftalte at mÞdes ved bilen meget snart. Godt lÊsset til med poser, slÊbte pigerne deres indkÞb med sig. Emilie havde pÄ et ubemÊrket Þjeblik fÄet kÞbt veninde halskÊder til dem begge. Dem tog hun frem pÄ hjemturen. Noah blev henrykt for smykket, og deres munde var nÊrmest klistret sammen pÄ resten af turen hjem. Hjemme kunne pigerne lige nÄ at prÞve noget andet tÞj. BÄde Noah og Emilie startede helt fra bunden, med lingeri og lange strÞmper afsluttet med en passende kjole. SÄ de gik hÄnd i hÄnd ud og fik aftensmad. Men moderen skulle naturligvis lige kontrollere alle detaljer. Hun skulle naturligvis ogsÄ lige mÊrke pÄ Emilie synligt stive tissemand og trÊkke lidt i hendes drengenosser. Da moderen var tilfreds kunne de spise. Pigerne valgte derefter at se en rigtig tÞsefilm i sofaen i stuen. Her fik de serveret popcorn og lyserÞd saftevand. Men de kÊlede og kyssede nÊsten mere end de fik set filmen. Da det blev sengetid, kyssede de Noahs mor godnat, og takkede for hjÊlpen til indkÞbet. de klÊdte sig nÞgne og gik og bÞrstede tÊnder med videre pÄ badevÊrelset. Piger sidder naturligvis ned, nÄr de tisser. Under dynen lÄ de og kÊlede, og Noah var meget optaget af Emilies stive pik. Og som det naturligste af verden satte Noah sig overskrÊvs pÄ sin veninde, og fÞrte pikken op i sit numsehul. Her red hun blidt Emilie til udlÞsning. SÄ kravlede hun lÊngere op og lod sit sÊdvÄde hul dÊkke sin venindes mund, sÄ spermen lÞb ned i Emilie. Herefter lÄ de et stykke tid og lod sÊdklatten vandre fra mund til mund. Men snart efter sov begge piger dybt. Emilie vÄgnede som den fÞrste nÊste morgen, da hun skulle tisse. Men da hun kom tilbage sad Noah og surfede sissy porno pÄ sin ipad. Pigerne satte sig op sammen og hyggede sig, grinte og kommenterede de mange forskellige smÄ klip. Da Noah fÞrte en hÄnd ned under dynen, kunne hun mÊrke at Emilie var stiv igen. Hun lod derfor Emilie holde ipad'en, og forsvandt under dynen for at tage sig af problemet med sin sÞde mund. Pigerne smuttede derefter ud i bad. Det var dejligt at vaske hinanden, sÊrligt pÄ de fÞlsomme omrÄder. PÄ vÊrelset smuttede de i lidt let lingeri, og gik for at forberede morgenmaden. De varmede boller i ovnen, satte kaffe over og dÊkkede et fint bord. Lydene og den gode duft fik morderen op af sengen. Begge piger gik med skridt Äbne trusser, sÄ deres clit hang ud af trusserne. Moderen morgenkyssede begge piger, og klemte dem lidt i skridtet. Pigerne hvinede fornÞjet. Moderen kunne se at Emilie tissemand stadig var lidt rÞd efter sex, sÄ hun var sikker pÄ, de havde haft en god nat og morgen. Formiddagen flÞj bare afsted, sÄ snart skulle Emilie vÊre Emil igen. Emilie valgte dog, at tage nogle enkelte stykker lingeri med hjem, samt en super sexet oversize t-shirt. Resten fik plads pÄ nogle sÊrlige hylder i Noahs klÊdeskab. Da Emil kunne gÄ for at vÊre en dreng igen, tog han afsked med sin sÊrlige familie, og cyklede hjem igen. PÄ tÊnkte Emil, at han nok havde brugt mange penge lidt vel hurtigt. Men pÄ den anden side, han kunne jo arbejde nogle aftener i toiletbygningen for at rette op pÄ Þkonomien igen. Emil havde indkÞbt bukser, bluse og strÞmper i klubben farver. SÄ han var klar til falde i med de andre fodbolddrenge, der tjente deres penge der.
Emil (afsnit 62) Konfirmation
Familien er samlet om spisebordet, forĂŠldre ser alvorlige ud. De skal tale om Emils snarlige konfirmation. Moderen skriver navnene ned pĂ„ de gĂŠster, der skal med, og spĂžrger sĂ„ Emil om der er nogle af hans venner fra klassen, han kunne Ăžnske sig at invitere. Ida siger sĂ„ hĂžjt og tydeligt, âHan skal da have sin kĂŠreste medâ. âNĂŠ det mĂ„ jeg nok sige, har du fundet dig en lille veninde?, spĂžrger moderen. âDet er da ikke nogen veninde, hele skolen ved da, at Emil er kĂŠreste med Thomasâ, udbryder Ida, og kigger undrende pĂ„ sine forĂŠldre. Faderen taber sin gaffel, og der kommer en underlig lyd ud af ham. Moderen vil vide om det virkeligt er rigtigt. Emil forklarer, at han lĂŠnge har vist, han er bĂžsse, og at det er Thomas han er mest kĂŠreste med for tiden, og at han meget gerne vil have ham med til festen. Emils kloge lillesĂžster, har brudt isen, og taget hul pĂ„ den nĂždvendige samtale. âJamen, sĂ„ tager du ham med, men vi taler ikke om det, vi siger bare det er en god ven fra klassenâ. Moderen prĂžver at redde situationen, der er kommet rĂžde pletter i hendes ansigt. âKan vi ikke komme til at mĂžde denne Thomas inden?â. âNaturligvis ,svarer Emil, jeg kan da ringe efter hamâ. Ă
nden er lukket ud af flasken, og det alle vidste pĂ„ forhĂ„nd, er nu blevet sagt. Emil rejser sig, og gĂ„r ind i stuen og ringer Thomas op. Han var faktisk hjemme, og kan da godt lige trille over til dem. Emil gĂ„r tilbage, og meddeler af Thomas er pĂ„ vej. De prĂžver at holde samtalen i gang, men den gĂ„r hele tiden i stĂ„ igen. Snart efter ringer det pĂ„ dĂžren, Emil Ă„bner, og forĂŠldrene ser deres lille dreng forsvinde i favnen pĂ„ en hĂžj flot ung mand. Ingen ville tro de var lige gamle, og gik i samme klasse. Thomas kysser sin kĂŠreste, og giver hĂžfligt hĂ„nd og prĂŠsenterer sig for familien. De sidder rundt om spisebordet, der er fĂžrst lidt pinlig tavshed, men sĂ„ fortĂŠller Thomas, der bĂ„de er veltalende og selvsikker, at han og Emil snart har vĂŠret sammen i et halvt Ă„r, men at han da havde kig pĂ„ ham i lĂŠngere tid. Samtidig er Thomas gĂ„et op i karakter i samtlige fag, efter han lĂŠrte at tage skolearbejdet mere seriĂžst fra Emil. Thomas kigger kĂŠrligt pĂ„ sin kĂŠreste, og giver ham et klem om nakken. Han spĂžrger derefter videre ,âmin far skal pĂ„ en forretningsrejse til Berlin, og vi har fĂ„et lov til at komme med, og bo i hans lejlighed dernede. Da det kun er to skoledage og en weekend. HĂ„ber jeg pĂ„ at Emil mĂ„ komme med?â. Det er en nyhed for Emil, men han er jo vant til, at det er Thomas, der tager beslutningerne. ForĂŠldrene er jo ikke helt oppe i gear endnu, sĂ„ de nikker bare, og mumler, at det lyder da dejligt. Thomas rejser sig, giver igen hĂ„nd, til forĂŠldrene, men tungekysser med Emil, fĂžr han smutter ud ad dĂžren.
Emil (afsnit 63) aftenarbejde
Emil har en pose bag pĂ„ cyklen med sit nye fodboldtĂžj. Han smutter ind i omklĂŠdningsrummet og skifter. SĂ„ begiver han sig over til toiletbygningen. Emil kan hĂžre at en af de andre drenge arbejder. Og lidt efter kommer en flot mand ud og derefter Axel. Da Axel ser Emil i fodboldtĂžjet fĂ„r han high five. âDet klĂŠder dig rigtigt godt, fyrene forventer vi er i det tĂžj, ham du lige sĂ„, er en af mine faste kunder, han skulle bare have et blow i dag, men jeg er blevet taget med hjem, nĂ„r hans kone ikke er hjemme, sĂ„ skal jeg kneppes for 1000â. Emil giver sin ven et kram, der hurtigt bliver til et kys. âOkay, du tager den nĂŠste, sĂ„ tager jeg lige en slapperâ. DĂžren gĂ„r op, og ind tĂŠnder en meget velklĂŠdt herre. Han gĂ„r med det samme hen til Emil, og tilbyder 800 for at gĂ„ med ud i hans bil. Alex siger han nok skal gĂ„ med og stĂ„ ved siden af. PĂ„ p-pladsen holder en meget dyr sort vogn med tonede ruder. Manden Ă„bner en sidedĂžr, der afslĂžrer et stort indre med lĂŠdersĂŠder og mindst otte plader. Emil ved endnu ikke hvad han skal, men da dĂžren er lukket, fĂ„r han et spanskrĂžr stukket i hĂ„nden. Manden lĂŠgger sig nu ned i mellemgangen, og trĂŠkker sine bukser ned. âBliv ved med at slĂ„ til jeg siger stopâ. Emil er med pĂ„ legen, og giver manden nogle rimeligt hĂ„rde slag. Da de fĂžrste blodstriber trĂŠder frem, er manden tilfreds. Nu er hans baller rĂžde og blĂ„ med dybe mĂŠrker. Manden klarer selv at onanere, han rejser sig op efter at have sprĂžjtet sin sĂŠd ud med et veltilfreds grynt. RĂŠkker Emil de aftale 800 kr. âTak for hjĂŠlpen min dreng, vi sesâ. Det er stadigt tidligt pĂ„ aftenen, sĂ„ Alex og Emil gĂ„r tilbage til toiletbygningen.Her stĂ„r allerede en mand og venter. Da manden ser de to drenge, tilbyder han dem 200 hver, hvis de vil spille hans pik sammen. Det var et hurtigt arbejde, manden er tilfreds og betaler. Straks efter kommer endnu en mand, han vil se pĂ„ de to drenges tissemĂŠnd mens han spiller pik. SĂ„ Alex og Emil trĂŠkker deres shorts ned, og lader manden se deres dregepikke, Emil bemĂŠrker, at Alex har fĂ„et rejsning, mens hans egen pik er helt slap. Manden onanerer sig hurtigt fĂŠrdig, og betaler dem hver 100 kr. Da manden er gĂ„et lader Alex sine bukser vĂŠre nede, og gĂ„r hen og kysser Emil. Emil tager hĂ„nden ned og mĂŠrker pĂ„ den dejlige erektion. SĂ„ gĂ„r emil pĂ„ knĂŠ, og sutter sin ven til udlĂžsning. Da han rejser sig op igen spermkysser de lidt. Alex indrĂžmmer at han er blevet forelsket i Emil. Emil svarer at han da ogsĂ„ er glad for ham, og at de burde mĂždes et andet sted og hygge sig sammen. De dropper flere kunder denne aften, og gĂ„r sammen over for at klĂŠde om. SĂ„ gĂ„r de pĂ„ stadion restauranten og bestiller en isdessert til dem hver med cola til. Alex fortĂŠller, at han ikke fĂ„r lommepenge, og at hans forĂŠldre er skilt, han bor med sin mor, der for tiden er arbejdslĂžs. SĂ„ af pengene han tjener om aftenen som sexarbejder giver han stĂžrstedelen til sin mor. Hun ved hendes sĂžn er bĂžsse, og er okay med det, og sĂ„ lĂŠnge han passer pĂ„ sig selv, giver de ekstra penge, smĂžr pĂ„ brĂždet derhjemme. Drengene aftaler at mĂždes hjemme hos Alex den nĂŠste dag efter skole. SĂ„ efter et farvelkys kĂžrer de hjemad hver for sig. Da Emil nĂŠste dag besĂžger Alex, kan han se, at han bor i en lille tovĂŠrelses lejlighed i et af hĂžjhusene. I det ene vĂŠrelse er der en stor seng og et skrivebord, men en ĂŠldre pc. I stuen er der fĂ„ men pĂŠne mĂžbler, og der er i det hele taget hyggeligt og rent. Alex er som vanligt i sit fodboldtĂžj,og Emil er i super korte bukser fra afklippede jeans, og t-shirt. Mens de kysser, tager Axel hĂ„nden op gennem det ene bukseben pĂ„ Emil, og mĂŠrker straks, at han har undladt underbukser, for han fĂ„r straks fat en den helt glatte drengepik. Selvom moderen kommer hjem fra kĂžkkenet, slipper Axel ikke sit tag i Emils lille pik. âĂ
h, du er den smukke Emil, Axel, hele tiden snakker, smut I bare ind pĂ„ vĂŠrelset, jeg skal ikke forstyrre jerâ. Da drengene er inde pĂ„ vĂŠrelset, lader Alex dĂžren blive stĂ„ende Ă„ben. SĂ„ afklĂŠder han Emil, og derefter sig selv. Axel er synligt ophidset, med hans teenage pik stĂ„ende op ad maven, med et flot lille og vĂ„dt pikhoved. De lĂŠgger sig pĂ„ sengen, og kysser, men Axel kan ikke vente med at kneppe Emil. SĂ„ Emil bĂžjer sine ben hĂžjt op over sig, og giver Alex adgang. Alex trĂŠnger ubesvĂŠret op. Han er den hĂžjlydte type, sĂ„ han stĂžnner kraftigt ved hvert stĂžd. Emil ser en skygge, og i dĂžren stĂ„r moderen, og ser sin sĂžn fĂ„ sin udlĂžsning med et brĂžl. Drengene ligger lidt med Alex Ăžverst, og kommer ned fra den dejlige sex. âVil du have en kop kaffe?â siger Axel sĂ„, han rejser sig med sin spermvĂ„de pik dinglende mellem benene, og gĂ„r ud i kĂžkkenet, og laver to kopper nescafe. Emil stikker en finger op i sit vĂ„de numsehul, og smager pĂ„ den lĂŠkre sĂŠd og numsesaft. Da Emil fĂ„r sin kaffe, siger Axel, at han elsker ham. âDet er der mange, der gĂžr, men jeg er super glad for at have mĂždt dig, og jeg vil vĂŠre din ven sĂ„ lĂŠnge, du Ăžnsker detâ. Drengene kysser og griner. Emil spĂžrger til, at der kun er en seng seng i lejligheden. Axel fortĂŠller at han aldrig har kendt sin far, og har sovet i samme seng som sin mor hele sit liv. Derfor har de ingen hemmeligheder for hinanden, og deler glĂŠder og sorger. Emil fortĂŠller ikke at han skal videre over til Thomas, men kysser Axel farvel. Smutter i sit sparsomme beklĂŠdning, og hilser pĂŠnt pĂ„ moderen, fĂžr han drĂžner ned ad trappen.
Emil (afsnit 64) Berlin
Thomas og hans far henter Emil tidligt om morgenen, da de skal flyve til Berlin. Emil har pakket en let rejsekuffert, og er klar. Drengene sidder pĂ„ bagsĂŠdet og morgenkysser det meste af vejen til lufthavnen. Det er et direkte fly, sĂ„ efter en lille time er de i Berlin. Thomasâ fars lejlighed ligger centralt i den regnbuefarvede del af byen. Faderen skal ikke pĂ„ forretningsrejse som der blev sagt til Emils forĂŠldre, men derimod deltage i den store Ă„rlige gayfestival. Drengene har fĂ„et lov til at deltage i dagtimerne. Derfor har Thomas en del udstyr med. Udover harnes til sig selv, har han medbragt hundehalsbĂ„nd, hundemaske og hundehaleplug til Emil. Faderen er inspireret af Tom of Finland, sĂ„ han har lĂŠdertĂžj og kasket, dog er der Ă„bent til ballerne, og hans massive pik hĂŠnger frit fremme. Drengene klĂŠder sig nĂžgne, og Emil bliver forvandlet til puppy. De tager dog alle deres sneakers pĂ„ fĂžr de gĂ„r ned pĂ„ gaden. Thomasâ stramme harness har en pikring, sĂ„ hans stive pik stĂ„r flot frem. Han griber hundesnoren og med en lĂŠderpisk og fĂžrer Emil ned ad gaden. Der er mange boder, halv eller helnĂžgne fyre overalt, og mange i lĂŠder og metalkĂŠder. De fleste er tilskuere, mens andre dyrker Ă„benlyst sex eller holder spanking fester. Det er tydeligt hvem der er dominante, og hvem der er submissive. Emil glider frydefuldt ind i slaverollen. Med mellemrum fĂ„r Emil nogle hĂ„rde slag med pisken i sin bare numse, der efterhĂ„nden er blevet godt rĂžd. Da de kommer til en slags hundegĂ„rd, bliver Emil tĂžjret til hegnet og efterladt pĂ„ alle fire mellem andre puppy fyre, mens faderen og Thomas gĂ„r hen og kĂžber sig en fadĂžl. Det er en stor oplevelse for Emil, al den frigjorthed og udleven af seksualitet i fuld dagslys, gĂžr han glad indeni. Efter en halv time, kommer de tilbage for at hente Emil, men fĂžr de lĂžsner ham fra hegnet ,tisser de begge ud over ham. Den pisvĂ„de Emil bliver fĂžrt videre ned ad gaden, faderen skal ind i en klub og dyrke sin form for sex, mens drengene gĂ„r rundt og nyder stemningen, og taler lidt med flere af de andre deltagere. Der er faktisk flere unge, og Emil bliver sat til at sutte en yngre nĂžgen fyr. Da han er fĂŠrdig, stĂ„r en anden klar med sin pik, og Emil mĂ„ hjĂŠlpe ham ogsĂ„. En bod er helliget spanking, her er der mulighed for at smĂŠkke eller piske fyre, der er bundet til borde. Thomas giver en fyr et par striber med sin pisk, fĂžr de gĂ„r videre. De fĂ„r sig en pizza til aftensmad. Men Thomas vil kneppe, sĂ„ de gĂ„r hjem i lejligheden og tager et bad sammen. Emil bliver kneppet i Thomasâ eget vĂŠrelse. De sĂŠtter sig derefter i sengen, og ser noget hardcore gayporno. Men det har vĂŠret en lang dag, sĂ„ de lĂŠgger sig til at sove. De bliver dog vĂŠkket lidt senere, da faderen har taget en yngre mand med hjem. De skal dyrke spanking sex sammen og fyren skriger og stĂžnner hĂžjt. Efter en time er der ro igen. Og de kan sove videre. NĂŠste morgen spiser de alle fire morgenmad sammen. Alle er helt nĂžgne bortset fra Emils halsbĂ„nd. Den unge mand er ogsĂ„ dansker, men han sidder lidt uroligt pĂ„ stolen efter den hĂ„rde gang spank aftenen fĂžr. De glĂŠder sig alle til at komme ned pĂ„ gaden igen. Emil fĂ„r lov til at tage en lang t-shirt pĂ„, og Thomas tager sine jeans og en sort t-shirt med ordene PROUD GAY skrevet i lilla. Den unge mand har kun sine sko og intet andet, og faderen er klĂŠdt i et sort jakkesĂŠt, da de lidt efter er en del af festen igen. Drengene gĂ„r dog for sig selv rundt og kigger pĂ„ salgsboderne, her kĂžber Thomas en flot sort dildo til Emil. I en anden bod finder Thomas en rĂžd butt plug, den kĂžber han ogsĂ„, og efter at have suttet pĂ„ den, fĂ„r Emil sat den op, mens andre kunder ser pĂ„. Men sĂ„ fĂ„r Thomas Ăžje pĂ„ et micro chastity device, knap 3 cm langt. Emil bliver lagt pĂ„ et bord. og mens mange ser pĂ„, fĂ„r han monteret buret pĂ„ sin lille drengepik. De andre kunder klapper, og mange skal hen og rĂžre ved Emil. Thomas er godt tilfreds med sin slavedreng, sĂ„ de finder et nĂžgendanse telt. Her fĂ„r de en pose til deres tĂžj, og gĂ„r nĂžgne ind i dansemĂŠngden. Den hĂžje musik, de mange nĂžgne og svedige kroppe, er super stimulerende. Drengene danser tĂŠt i en times tid. Emil fĂžler sig i paradis, han er tryg ved Thomas, og Thomasâ begĂŠr efter ham er tydeligt. Efter dansen smutter de hjem i Michaels lejlighed. Thomas tager den nu den lettere snavsede plug ud og anbringer den i munden pĂ„ Emil, og selvom der er noget affĂžring ved Emils numsehul, trĂŠnger Thomas alligevel op i ham. Faktisk mĂ„ Emil erkende at smagen af sin egen lort, og duften, stimulerer hans i forvejen ophedede sanser til det yderste. De fik udlĂžsning nĂŠsten samtidig, og Emil oplevede analorgasmen strĂžmme gennem ham. Efter badet, fik Emil lov til at tage en hĂŠttetrĂžje pĂ„, da det var blevet lidt kĂžligere, men ingen bukser. SĂ„ det skinnede nye metalpikbur kunne ses under trĂžjen.Thomas derimod var fuldt ud pĂ„klĂŠdt. Sammen gik de ned for at kĂžbe en sandwich og nogle Ăžl. Emil var ikke sĂ„ vant til Ăžl, men havde dog smagt det fĂžr, men den smagte efterhĂ„nden ret godt. Der var livlig snak mellem bordene, og god opmĂŠrksomhed pĂ„ det unge par. Emil fik til opgave at stimulere flere fyre med hĂ„nden eller sin mund, dog uden at give udlĂžsning, men fyrene fandt det dejligt at kunne gĂ„ videre med rejsning ud i gaden. Thomas fik flere gange tilbudt penge for at lĂ„ne Emil ud, men han nĂŠgtede at give videre til nogen han ikke kendte. Da de gik ud pĂ„ gaden igen, kom de forbi et sted, hvor der var opstillet bukke. her blev Emil bĂžjet hen over og sat fast med remme om hĂŠnder og fĂždder. SĂ„ han smukke numsehul var blottet, Thomas tillod nu en del fyre at komme op i Emil, hvis de vel og mĂŠrke brugte gummi. Emils numsehul var dog nu helt Ă„bent og rĂždt, sĂ„ efter en halv time gik de videre. Nu trĂŠngte begge drenge til en eftermiddagslur, sĂ„ de gik hjem i lejligheden. Men her havde Michael gang i et mindre orgie i stuen. Der var mindst 7 mĂŠnd i gang med gruppesex. Drengene kiggede lige ind, men valgte dog at gĂ„ ind pĂ„ Thomasâ vĂŠrelse. De lagde sig nĂžgne uden dynen og sov i ske en times tid. Emil vĂ„gnede ved af Thomas kneppede ham blidt fra siden. Numsehullet var sĂ„ godt brugt, at Emil knap mĂŠrkede ,at han havde Thomas helt oppe. Drengene tog et bad, og klĂŠdte sig rigtigt pĂŠnt pĂ„, de ville ud i byen og finde et godt sted at spise udenfor gay festivalen. Emil havde medbragt et par skinny jeans i hvid og en smuk azurblĂ„ t-shirt. Thomas havde en jakke hĂŠngende i sit klĂŠdeskab, sĂ„ udenpĂ„ et par flotte jeans og en en lyserĂžd skjorte, sĂ„ han mere moden ud. Faderens orgie var ovre, og han lĂ„ nĂžgen med en halvstiv pik og sov pĂ„ sofaen. det var en smuk aften, sĂ„ drengene gik rundt til de fandt en lĂŠkker Italiensk restaurant. Dejligt med en par aften i en fremmed by. Emil havde ikke rejst ret meget fĂžr, sĂ„ han sugede indtryk til sig fra den skĂžnne storby. SkĂžnt at vĂŠre anonyme og sammen. De andre gĂŠster kiggede misundeligt pĂ„ den glĂžd af kĂŠrlighed, der hang over det unge elskende par. Efter middagen tog de U-bahn til Alexander platz, og gik hĂ„nd i hĂ„nd, hen til det store tv-tĂ„rn, og da kĂžen ikke var sĂ„ lang, besluttede de at tage turen op. De fik sig en enkelt cola, og lod sig dreje rundt af den roterende bar. Det blev den skĂžnneste kĂŠreste tur, og Emil var nĂŠrmest overvĂŠldet af indtryk. Hjemme i lejligheden fik de tĂžjet af. De skulle hjem nĂŠste morgen, sĂ„ Emil red Thomas til en hurtig udlĂžsning, sĂ„ han kunne fĂ„ fred til at sove. Faderen kom hjem lidt efter, og de kunne hĂžre, at den unge dansker var med. De gik dog ind pĂ„ faderens vĂŠrelse for at kneppe, sĂ„ det stĂžjede ikke sĂ„ meget. De fik morgenmad sammen alle fire meget tidligt, da de skulle nĂ„ et fly. Den unge mand havde stadig kun sko pĂ„, men han var lĂŠkker at se pĂ„, helt glatbarberet i skridtet og pĂŠnt udstyret. De skulle ikke med samme fly, sĂ„ den unge mand kyssede alle farvel og gik nĂžgen ud ad dĂžren.
Hjemturen forlÞb uden forsinkelse, sÄ i lÞbet af to timer, var de hjemme i Danmark igen. Emil blev kÞrt hjem, og efter en del kys fra Thomas slap han ind til sig selv. Emil huskede dog at takke Michael for turen, der sagde, at det havde vÊret en fornÞjelse at have ham med.
Emil (afsnit 65) Skolefesten
Den Ă„rlige fest pĂ„ skolen for de stĂžrste elever nĂŠrmede sig, og teamet for Ă„ret fest var Galla. Det vil sige fint tĂžj, og at man beder en op til at fĂžlges med til festen. Alle elever var lidt stressede, ville de fĂ„ en en date, om ville fĂžlges med dem til festen, der var lagt op til rĂžd lĂžber og fotoshoot ved indgangen. Man kunne naturligvis ogsĂ„ bare komme alene eller med en kammerat. Men isĂŠr for de mest populĂŠre piger, var det en kamp. Thomas bad selvfĂžlgelig Emil om at fĂžlges med ham, og Emil bad om lov til at dresse op som crossdresser. Det fik han lov til, og han ville blive hentet i sit hjem af Michael i bil. Nu skulle Emil bare lige forklare hjemme, at han skulle vĂŠre Emilie til skolefesten. FĂžrst nĂŠgtede forĂŠldre ham lov, men de gav sig, da Ida blandede sig igen, og fastholdt at Thomas og Emil var et par. Ida gik med Emil i centreret for at finde tĂžj til festen, det var nemmere, nĂ„r hun var med. SĂ„ de kunne gĂ„ i prĂžverummet og lade som om det var til Ida og ikke til Emil. De fandt en flot sort kort kjole, lange selvsiddende strĂžmper, og et par hĂžjhĂŠlede sko. De kĂžbte ogsĂ„ lingeri i knaldrĂždt, blonde trusser og bh. En lĂŠkker parfume afsluttede indkĂžbene. Godt at Emil havde arbejdet flere dage. De brugte faktisk tĂŠt pĂ„ fem tusinde kroner. Emil gav Ida en middag pĂ„ en fin restaurant i centeret som tak for hjĂŠlpen. Ida lovede at hjĂŠlpe med makeup og hĂ„rstyling. Da de to sĂžskende kom hjem, ville de straks se det hele pĂ„. SĂ„ Emilie klĂŠdte om med hjĂŠlp fra sin lillesĂžster. FĂžrst det smukke lingeri, sĂ„ strĂžmper og til sidst kjolen. Ida lagde en mere hverdagsagtig makeup, men krĂžllede hĂ„ret lidt. Til sidst kom sko og parfume. De besluttede at de alligevel ville vise forĂŠldrene, hvor godt hun sĂ„ ud, og sĂ„ tage diskussionen derefter. Sammen gik de ned i stuen, forĂŠldrene sad og sĂ„ noget ligegyldigt underholdning pĂ„ tv. Men de gjorde store Ăžjne da Emilie gjorde sin entre. Emilie gik catwalk i stuen, forĂŠldrene vidste ikke, hvad de skulle sige, men der kom en nydelig bule i faderens bukser. âNĂ„r jeg ser sĂ„dan her ud ,er jeg Emilieâ, sagde hun til dem. Moderen krĂŠvede at de holdt det hemmeligt, og at Emil ikke mĂ„tte vise sig sĂ„dan, nĂ„r der var familie eller gĂŠster i huset.
Til festaftenen havde Ida gjort mestervÊrker med makeup og hÄr. Emilie strÄlede som en prinsesse. SÄ da Thomas ringede pÄ dÞren, var hun klar. Thomas var i sort jakkesÊt og binde butterfly, skjorten var dyb lilla, og skoene sÄ blanke, at man kunne spejle sig i dem. Han duftede stÊrkt af sin mandeparfume, hÄret var nyklippet og sat med gele. ForÊldre holdt sig i baggrunden, men pÄ en eller anden mÄde var de alligevel stolte af deres sÞn. Michael der havde lÄnt en hvid mercedes af naboen til lejligheden og Äbnede dÞren for det unge par, som en opmÊrksom chauffÞr. De kÞrte op foran hovedindgangen til skolen, hvor ogsÄ andre par blev sat af af deres forÊldre. Thomas tog Emilie i hÄnden, og sammen gik de op ad den rÞde lÞber til festlokalet. de fik taget det obligatoriske billede, men sÄ blev der ballade. SkoleinspektÞren kaldte nogle af de voksne sammen, og krÊvede at se Thomas med sin partner pÄ kontoret straks. Men Thomas havde forudset denne urimelige situation, sÄ han kontaktede Michael, der ventede pÄ p-pladsen. Michael kom hurtigt til stede, og skÊldte og truede med sagsanlÊg og presse, hvis de ikke ville lade hans sÞn og og Emilie komme ind, og deltage pÄ lige fod med andre unge. Det var et argument inspektÞren forstod. InspektÞren endte med at undskylde, og sagde at han bare ville vÊre sikker pÄ, at de unge forstod konsekvenserne ved at stÄ frem som par. Men som Michael sagde, det vidste jo alle pÄ skolen i forvejen. Mange af pigerne flokkedes om Emilie, beundrede hendes smukke stil i tÞj og makeup. Thomas hang ud med sport drengene, men da det var tid til at danse greb Thomas sin kÊreste, og de dansede tÊt sammen. michael hentede dem efter festen, og de kÞrte hjem til Thomas. Emil kunne komme ud af sine hÞje hÊle, det krÊvede en del af ham at balancere pÄ dem en hel aften. De satte sig alle ind i stuen, og fik en gin og tonic. Michael satte lidt dÊmpet musik pÄ, og tÊndte nogle stesrinlys. Emil og Thomas sad sammen i sofaen, og Michael overfor i en lÊnestol. thomas ville se lingeriet, sÄ han trak kjolen af Emil.
selvom brystholderen hang lidt, sÄ han super sÞd ud. Han kunne sagtens gÄ for at vÊre en pige, men Thomas ville have ham som dreng. Derfor afklÊdte Thomas ham lige der midt i stuen. Nu sad Emil nÞgen sammen med de velklÊdte fyre. De snakkede videre som om intet var hÊndt. Alle fik en G og T mere, lidt for stÊrk til unge. Drengene blev lidt halvsnaldret, sÄ det blev tid til at gÄ i seng. Thomas tog sin fyr i hÄnden, og trak ham med op pÄ badevÊrelset, for lige at bÞrste tÊnder og tisse. Thomas klÊde sig af, men da han lagde sig i sengen sov Emil allerede dybt. Thomas sÄ forelsket pÄ sin ven, og lod ham sove, lagde sig som store ske bag ham med en arm rundt om den tynde dreng. Tidligt nÊste morgen kunne Thomas ikke vente lÊngere, han vÊkkede Emil, nu ville han kneppe. Emil mÄtte op i doggy fÞrst, sÄ trÊngte Thomas op i ham, men efter nogle minutter heftigt knep, skulle Emil pÄ en lille ridetur, Thomas lagde sig pÄ ryggen, og lod Emil om at malke ham med sit numsehul. Da Thomas mÊrkede sin udlÞsning nÊrme sig, skulle Emil gÞre sig klar til at sutte og sluge sin elskers ladning. Thomas brÞlede som en lÞve, da han tÞmte sig i Emils mund. Emil skulle vise, at han sank det hele. FÞrst nu fik Emil lov at gÄ ud og morgentisse, og lige fÄ lidt vand i ansigtet. Michael havde vÊret tidligt oppe og hentet morgenbrÞd, og sad nu og fik sin morgenkaffe. Drengene kom ned i kÞkkenet Emil splitter nÞgen, mens Thomas havde en joggingdragt pÄ. De fik skÊnket kaffe, og spiste godt af det friske brÞd. Det var tid for Emil at vende hjemad, men da han var Emilie til festen i gÄr, blev de enige om at Michael kÞrte ham hjem. Emilie fik sit tÞj pÄ. Thomas skulle til et stÊvne, sÄ han ville tage et bad og gÞre sig klar. Emilie satte sig ind i bilen med Michael og blev kÞrt hjem. Da de nÄede frem, ville Michael gerne lige kysse lidt pÄ den smukke Emilie, og mÊrke hendes stive clit. Men hun fik lov at smutte ind fÞr det gik over i sex.
Emil (afsnit 66) Alex og Emil
Emil tog pÄ arbejde, bÄde for at tjene lidt penge, men ogsÄ for at vÊre lidt sammen med sin ven Alex. Der kom de sÊdvanlige fyre, der skulle spilles eller suttes, og drengene tjente godt.
Da de ikke orkede mere, gik de udenfor og satte sig pĂ„ en bĂŠnk lidt vĂŠk fra toiletbygningen. De snakkede lĂžst og fast, og kyssede lidt. To noget ĂŠldre fodboldspillere, omkring de tyve Ă„r, kom gĂ„ende forbi. De kiggede lidt pĂ„ de to drenge, og kom hen til dem. âMon ikke I to trĂŠnger til at komme i bad?â, blev de spurgt af den ene hĂžje flotte fyr. Det kunne drengene jo ikke sige nej til. De to ĂŠldre tog hver sin dreng i hĂ„nden, og gik mod omklĂŠdningsrummene. Da de kom indenfor satte de sig pĂ„ bĂŠnken, og tog hver sin dreng pĂ„ skĂždet. De tungekyssede dem, og mĂŠrkede pĂ„ deres slanke kroppe. FĂžrst trak de fodboldtrĂžjerne af siden ogsĂ„ sko og resten af tĂžjet. NĂžgne gik de ud i baderummet, og stillede sig to og to under en bruser. De unge mĂŠnd havde store flotte glatbarberede pikke, som nu stod stive. Drengene blev sĂŠbet grundigt ind ogsĂ„ numsehuller og i skridet. Det varme vand gav en damp, som skabte et nĂŠrmest drĂžmmeagtigt skĂŠr. SĂ„ blev drengene bĂžjet forover, og de ĂŠldre fyre trĂŠngte op i hver sin dreng. Der lĂžd herlige klaskelyde, nĂ„r de stĂždte ind i de vĂ„de baller med deres store sportstrĂŠnede kroppe. FĂžr de fik udlĂžsning, trak de sig ud ,og fik drengene ned pĂ„ knĂŠ, sĂ„ de kunne komme i ansigtet pĂ„ deres dreng. De kyssede deres boy, og lod dem slippe ud af badet igen. âVi sesâ, lĂžd det fra bruserummet, da drengene trak i tĂžjet.
Emil (afsnit 67) Alex besĂžger Emil
Emil havde inviteret Alex hjem. De skulle mÞdes om eftermiddagen, hvor de kunne vÊre alene hjemme. Det var tydeligt, at Alex havde gjort lidt ud af sig selv. HÄret var sat med vox og en pÊn rÞd t-shirt klÊdte hans sorte hÄr. Emil gav ham en velkomstkys, og tog ham med op pÄ vÊrelset. Drengene satte sig pÄ sengen, og talte om sex og porno. Emil havde en okay bÊrbar pc. SÄ Alex ville vide, hvad Emil kiggede pÄ af pono. Emil havde en bred smag, men der var meget daddy, bondage, spank og naturligvis sissyboys. De surfede lidt rundt, og de blev begge stive. Axel fortalte om en side, hvor man kunne vise sig frem pÄ nettet, det ville Emil gerne prÞve. De tog begge deres t-shirts af. Og tÊndte for webcamet. Hurtigt fik de mange reaktioner. Fyre rundt om i verden, kom med opmuntringer til de smukke drenge. De fÞlte begge en dyb tilfredsstillelse ved de mange kommentarer. SÄ de lod sig overtale til at tage deres korte bukser af. De havde begge telt i underbukserne, hvilket de naturligvis fik mange sÞde ord for. Drengene kom ind i en slags rus, da deres tÊller for antal kiggere bare steg og steg. SÄ tog fÞrst Alex sine underbukser af, og kÊlede med sin pik. Kommentarerne gik helt amok. SÄ fulgte Emil efter, og drengene viste nu deres stive pikke frem sammen. Fyrene ville ogsÄ se deres numser, hvilket de ogsÄ indvilligede i. De spredte deres baller sÄ det var muligt at se deres huller. Alex hviskede til Emil, om han mÄtte kneppe ham live. Emil fandt det spÊndende, at vise det frem, sÄ han gav sin ven lov. De fik drejet webcamet sÄ de kunne kneppe pÄ sengen, med Emil pÄ ryggen. Alex trÊngte op, og begyndte at kneppe blidt og kÊrligt, men mange kys, og sÞde kÊrlige ord. Han holdt dog ikke lÊnge, sÄ da udlÞsningen nÊrmede sig trak han sig ud, og kom direkte i mund og ansigt pÄ Emil. Emil trÄdte tÊt hen, sÄ alle kunne se sÊden i hans mund og pÄ hans ansigt, sÄ vinkede Emil og lukkede for showet. drengene grinede, og lagde sig nÞgne pÄ sengen og kyssede. De var enige om, at det havde vÊret en god oplevelse for dem begge, og at de ville gÞre det igen en anden dag. Nu kunne de hÞre, at der kom nogen hjem, sÄ de skyndte sig i tÞjet, og fik tÊndt for et pc spil. Det var bare Ida og hendes veninde Sofie der kom, de kiggede ind til drengene, men gik derefter ind pÄ Idas vÊrelse. Emil fortalte sin ven, at det faktisk var hans lillesÞster, der havde hjulpet ham med at springe ud som bÞsse for sine forÊldre.
Efter noget tid kom forÊldrene ogsÄ hjem, og det blev aftalt at Alex kunne spise med, og da det var fredag, kunne han ogsÄ godt fÄ lov at sove der. Alex ringede hjem, og fik det aftalt med sin mor. Ida fik ogsÄ lov at fÄ sin veninde til at overnatte. De spiste sammen, rigtigt lÊkkert mad, som moderen havde lavet. De unge gik op pÄ Emil vÊrelse. Ida ville vide en masse om Alex, og Sofie ville vide, om de havde sex. Drengene prÞvede at svare sandfÊrdigt, uden dog at gÄ i detaljer. Ida mente, at selvom de var bÞssedrenge, burde de kunne slikke en fisse. SÄ pigerne tog deres bukser af, og lagde sig op pÄ sengen, Emil skulle slikke Sofie, og Alex mÄtte tilfredsstille Ida. Pigerne lÄ og kyssede med hinanden, mens drengene arbejdede. Da tÞserne var tilfredse, gik de ind pÄ Idas vÊrelse og lod drengene fÄ fred. Drengene bÞrstede tÊnder, men lagde sig bare til at sove helt nÞgne, dog med Emil ovenpÄ Alex. Da de vÄgnede nÊste morgen, red Emil sin ven til udlÞsning, fÞr de tog et bad sammen. De fik morgenmad i kÞkkenet alle seks sammen. Emil kunne mÊrke, at der var sket en Êndring i familien. Man havde ganske enkelt lÊrt at acceptere, at han var bÞsse, og det fyldte ham med glÊde.
Emil (afsnit 68) Emil bliver en af pigerne (dette afsnit er dedikeret til Felix B)
Emil begyndte at lÊgge en simpel makeup, inden han gik ud ad dÞren, ogsÄ pÄ skoledage. Og langsomt blev hans tÞjstil mere girly. Det gjaldt bÄde farver og snit i tÞjet. Pigerne fra hans klasse fik mere og mere interesse i ham, ville snakke med ham, rÞre ved ham, og ganske langsomt blev han nÊrmest opslugt af pigegruppen. De grinede sammen, talte om flotte fyre, makeup og mode. NÊste skridt blev at gÄ med pigerne pÄ toilettet, tre til fire piger, kunne sagtens klemmes ind i en toiletbÄs, nÄr nogen skulle tisse. For Emil var det naturligt at sidde ned pÄ toilettet. Det fÞltes trygt og dejligt at hÊnge ud med pigerne i pauserne, eller gÄ en tur i en fritime. Thomas havde sÄdan set ikke noget imod det, han vidste, at han bare skulle knipse med fingrene, sÄ var Emil pÄ plads som en anden hundehvalp. Thomas hang jo ogsÄ ud med de andre sports drenge, hvor han havde sine kammerater. Emil kendte ikke forskel pÄ hÄndbold og ishockey, sÄ der var han alligevel ikke meget bevendt.
For tid til anden arrangerede pigerne sociale aktiviteter. En tur i bio, pĂ„ burgerbar, besĂžg i storcentre eller bare en sleepover med tĂžsefilm. Denne aften var Emil inviteret med til en lang tĂžseaften. De skulle spise hos Cecilie, en af dronningerne i pigegruppen, sĂ„ der var tilslutning fra otte piger fra klassen og sĂ„ Emil. De skulle starte med at spise sammen, sĂ„ skulle kĂŠlderen indrettes med madrasser pĂ„ gulvet, til tĂžsefilm med popcorn, og sĂ„ sove dernede alle, hvis de kunne tie stille lĂŠnge nok til at fĂ„ lidt sĂžvn. Emil ville komme i sĂ„ androgynt tĂžj som muligt. Han valgte rĂžde stramme jeans, og en lĂŠkker hvid t-shirt kĂžbt i en pigemodebutik. Som underbukser valgte han et par lyserĂžde Ardrew Chistian jockstraps. Han lagde en enkel men flot makeup, med lidt Ăžjenskygge, sort eyeliner og to farver creme pudder som skygger pĂ„ kinderne. En lys lĂŠbestift og svag parfume afsluttede vĂŠrket. Da han mĂždte op, var de fleste piger kommet, de var alle klĂŠdt fint pĂ„, nogle i jeans mens andre havde kjoler og nylonstrĂžmper pĂ„. De omringede Emil, og kyssede ham lidenskabeligt, samt roste hans tĂžj og makeup. Flere ville gerne have tips til makeup fra drengen. Dog var to af fodbolds pigerne i blĂ„ jeans og skjorter med kortklippet hĂ„r. Der blev serveret en pastasalat med hjemmebagt madbrĂžd, pesto og grillede kyllingelĂ„r. Snakken gik livligt, og det kunne mĂŠrkes at pigegruppen, havde det godt med hinanden. Emil fĂžlte sig pĂ„ ingen mĂ„de udenfor, men en del af den gode stemning. Han blev dog kysset og kĂŠlet med som en anden krammebamse. Efter maden gik pigerne ned i kĂŠlderen, gulvet var ryddet, og der lĂ„ nogle madrasser. Pigerne havde smidt deres dyner og hovedpuder i en bunke. Enkelte af pigerne trak i nattĂžj andre sad bare i trusser og bh. Emil flotte jockstrap blev beundret, og de bare baller studeret nĂžje. Emil var i paradis med al den opmĂŠrksomhed og berĂžring. Store skĂ„le med popcorn og flere sodavand blev stillet frem, og sĂ„ blev skĂŠrmen tĂŠndt. Pigerne lĂ„ meget tĂŠt, og Emil kunne mĂŠrke at, der ofte blev kĂžrt en hĂ„nd rundt om hans spinkle krop, og nogle gange endda op i hans skridt. Emil var uden pikbur, sĂ„ det var klart, at han fik rejsning. Det afholdt dog ikke pigerne for at pille videre. Efter film nummer to, blev de enige om at slukke lyset. Alle ville godnatkysse med Emil, men der var bestemt ikke udsigt til at sove forelĂžbig. Men slukket lys, kunne snakken gĂ„ mere frit om drenge og sex. Snakken og bryster og menstruation, var da spĂŠndende, men ikke en del af Emils hverdag. Pigerne ville vide mere om Thomasâ og Emils forhold og sexliv. Men Emil nĂžjes med at oplyse, at han var bund og Thomas var top, det gav et godt grineflip mellem pigerne. Pigerne havde jo ikke haft sex endnu, men de kunne godt forestille sig, at de fik pik af en af de flotte store drenge pĂ„ skolen. Og da lyset var slukket, kunne de jo sagtens have hĂ„nden nede i trussen og lege lidt med deres clit. Efter nogle timer, blev der dog endelig stille, og pigerne kunne sove. Emil vĂ„gnede ved, at Cecilie havde hele hans pik i munden, den var godt stiv, og Emil fik udlĂžsning i Cecilies mund. Hun kravlede op og kyssede med Emil og lod ham fĂ„ del i sĂŠden. sĂ„ sov de begge videre. Til morgenmaden, gad pigerne ikke skifte til almindeligt tĂžj, sĂ„ de var enten stadig i natkjole eller undertĂžj, Emil trak dog sin t-shirt pĂ„ for ikke at virke for bar i selskabet. der var enighed om, at der ikke skulle gĂ„ for lĂŠnge fĂžr de skulle vĂŠre sammen igen. Og pigerne begyndte at samle deres ting og fĂ„ tĂžj pĂ„, og begive sig hjemad. Til sidst sad kun Cecilie og Emil tilbage. Hun ville vide, om det havde vĂŠret okay at sexe med hende, og Emil kunne forsikre hende om at det var dejligt, og at han ikke ville sladre til nogen om deres leg. Cecilie ogsĂ„ ville vide om Emil mon kunne overveje at have sex med hende. Emil svarede at det kunne da sagtens komme pĂ„ tale, hvis hun var interesseret. Cecilie spurgte, om det kunne blive nu? Hun trak ham med op pĂ„ sit vĂŠrelse og klĂŠdte sig af, Emil smed ogsĂ„ tĂžjet, hans lille drengepik var stiv igen. Emil var meget forsigtig, og slikkede Cecilie og onanerede sin pik lige over hendes skĂžd. Da han kom, kyssede de, og det var pĂ„ en mĂ„de meget uskyldigt, men vigtigt for Cecilie. Emil fik samlet sine ting sammen og kĂžrte hjem pĂ„ sin cykel.
Emil (afsnit 69) voldtaget i parken
Emil trĂŠngte til lidt luft og cyklede sig en aftentur, da han kom til parken skulle han tisse, og gik om bag et trĂŠ. Mens han lod vandet lĂžbe, kom en moden herre gennem krattet. Han stillede sig op, og kiggede Ă„benlyst pĂ„ drengen, der tissede. âSĂ„dan en smuk dreng som dig skal da passe pĂ„ med at vise sin tissemand her i parkenâ. Der kom en lille frĂŠk djĂŠvel i Emil, og han vendte sig mod manden, og spillede lidt pĂ„ sin pik. Manden gik tĂŠttere pĂ„, og sank ned pĂ„ knĂŠ og tog den lille pik i munden. âHar du ikke lidt flere drĂ„ber i dig sĂžde drengâ. Emil lod det sidste af sine gyldne drĂ„ber, strĂžmme i munden pĂ„ manden. Manden takkede. og spurgte Emil om han eventuelt kunne tĂŠnke sig at tjene lidt lommepenge? Han tilbĂžd 500 kr for at kneppe ham her i parken. Men Emil kendte til priserne i omrĂ„det og forlangte 800. Det nĂŠste der skete var Emil slet ikke forberedt pĂ„. Manden greb om den spinkle dreng, og tvang ham ned. Med den ene hĂ„nd holdt han Emil for munden, med den anden trak han sin pik frem. Emil blev trykket ned i skovbunden, med manden ovenpĂ„ sig. Emil kunne mĂŠrke pikken presse sig pĂ„ vej op i ham, han var helt hjĂŠlpelĂžs. Han hev efter vejret, fĂžlte at han var ved at blive kvalt. Med alle sine krĂŠfter, vrikkede Emil med sin underkrop, for at undgĂ„ voldtĂŠgten. Og da manden skiftede, hĂ„nd, skreg Emil sĂ„ hĂžjt han kunne. Det skrĂŠmte manden, der slap lidt sit tag i drengen. Det lykkedes Emil at vride sig ud og op. I farten fik han sine bukser trukket op, og kastet sig pĂ„ cyklen. Emil havde jord pĂ„ hĂŠnder og knĂŠ, og hans tĂžj var ogsĂ„ svinet godt til. Men den stĂžrste plet var inden i ham. Han vidste godt, at han selv havde lagt op, men dette var et overgreb.
Emil stod lÊnge i badet hjemme, og skyllede begivenheden af sig. Han lovede sig selv at passe bedre pÄ i fremtiden.
Emil (afsnit 70) onkel Jens
Emils morbror, boede pĂ„ en gĂ„rd lidt uden for byen. Han havde ringet og spurgt om ikke hendes mand kunne komme og hjĂŠlpe med at kĂžre en traktor, mens han hĂžstede, da hans medhjĂŠlper var blevet syg. Faderen havde desvĂŠrre ikke tid, men de kom til at tĂŠnke pĂ„ Emil, da sagtens kunne gĂžre lidt nytte, sĂ„ svĂŠrt var det vel heller ikke at kĂžre traktor. Emil var frisk pĂ„ at hjĂŠlpe sin onkel Jens, han huskede ham som en sjov og venlig mand, som boede alene pĂ„ sin gĂ„rd, men med forskellige ansatte gennem Ă„ret efter behov. Emil mĂ„tte selv tage bussen derud, han blev sat pĂ„ landevejen, og onkel Jens ventede i sin gamle bil for enden af markvejen. Jens gjorde store Ăžjne, da Emil steg ud af bussen, han var jo ret lille af sin alder, men alle der sĂ„ ham fik Ăžjeblikkelig lyst til at lĂŠre ham at kende og at vĂŠre tĂŠt pĂ„ ham. Emil prĂžvede at vende sig til, at han havde den tiltrĂŠkningskraft pĂ„ andre. Folk blev ganske enkelt liderlige, nĂ„r de sĂ„ ham. det skete naturligvis ogsĂ„ for Jens, der ikke havde fortalt sin hemmelighed til familien, at han altid kun havde fĂžlt sig tiltrukket af sit eget kĂžn. Nu stod denne skĂžnhed i korte bukser og hvid t-shirt, og strĂ„lede om kap med solen. Jens mĂ„tte lige justere noget i sine bukser, fĂžr han steg ud og gik drengen i mĂžde. âHej, bette Emil, tror du, at du kan klare at kĂžre en traktor for mig?â Emil mente godt han kunne lĂŠre det, og satte sig ind i bilen til sin onkel. Jens viste ham hans vĂŠrelse, og fortalte, at han havde hĂ„rdt brug for hjĂŠlp, for det var lige midt i hĂžsten, og vejret var perfekt lige nu. Derfor gik de straks ud i gĂ„rden, og kiggede pĂ„ den enorme traktor. Emil skulle kĂžre ved siden af mejetĂŠrskeren, og modtage kornet. SĂ„ snart den var fyldt, skulle Jens nok selv kĂžre tilbage og tĂžmme. Det lĂŠrte Emil faktisk ret hurtigt. Han skulle bare holde samme fart og afstand hele tiden. det blev sen aften, fĂžr de kunne stoppe. Jens var yderst tilfreds og kaldte lille Emil et rigtigt mandfolk. Jens lavede mad og mente nok, at hans unge medhjĂŠlper kunne fortjene en Ăžl. er var super hyggeligt i kĂžkkenet, og Jens lavede fantastisk god mad. Gryderet med kartoffelmos og hjemmesyltede rĂždbeder. En Ăžl blev til to og snart efter til tre. Jens var opstemt af at have besĂžg af sin nevĂž. Efter maden satte de sig ind i stuen med fjerde Ăžl. Emil var godt snaldret, og trĂŠt af den anstrengende arbejdsdag. SĂ„ han dratede bevidstlĂžs omkuld pĂ„ sofaen. Jens der var stor som en bjĂžrn og mindst lige sĂ„ stĂŠrk , lĂžftede Emil op og bar ham ind pĂ„ vĂŠrelset, men da han kom i tanke om, at han mĂ„ske ville blive dĂ„rlig, ĂŠndrede han retning, og lagde ham i sin egen seng. Jens begyndte at tage tĂžjet af drengen. Det var umuligt at stoppe fĂžr han var helt nĂžgen. SĂ„ meget skĂžnhed, havde Jens end ikke set pĂ„ de mange timer boyporno, han dagligt surfede pĂ„ nettet. Jens klĂŠdte sig selv helt af, gik ud og og bĂžrstede tĂŠnder, og lagde sig op ad sin nevĂž. Emil vĂ„gnede efter fĂ„ timer, tissetrangen vĂŠkkede ham. Han fandt sig selv nĂžgen i sin onkels seng, med en snorkede nĂžgen onkel ved sin side. Emil mĂŠrkede efter i sit numsehul, der var ingen sĂŠd, sĂ„ han var Ă„benbart ikke blevet kneppet i sĂžvne. Emil fandt vej til toilettet og smuttede tilbage under dynen til sin onkel. det vĂŠkkede Jens, der var stivere end han kunne huske han nogensinde havde vĂŠret. Emil bemĂŠrkede med det samme sin onkels tilstand, og satte sig op pĂ„ ham, og lod den stive pik glide op i sit trĂŠnede numsehul. Her red han Jens til udlĂžsning, der brĂžlede som den bjĂžrn han er, da han fyldte drengens endetarm med sperm. Emil lagde sig derefter tĂŠt ind til sin onkel, og forsikrede ham om, at det var okay, det der var sket. NĂŠste morgen, var der ĂŠg og masser af bacon og kaffe til morgenmaden. Emil havde luret sin onkel, og valgte kun at ifĂžre sig sine smĂ„ underbukser. Den halvnĂžgne dreng slugte maden og kaffen med god appetit. Og da Jens for tredje gang mĂ„tte rette pĂ„ noget i sine bukser, tilbĂžd Emil at hjĂŠlpe, han gik pĂ„ knĂŠ foran sin onkel, Ă„bnede hans bukser, og tog den stive pik i munden. Efter lidt ekspert sutning, kom onkel Jens igen med et brĂžl. Emil viste sin onkel, at han slugte hans sĂŠd. Men de skulle jo arbejde, sĂ„ pĂ„ med tĂžjet og ud pĂ„ marken. De arbejde i seks timer uden stop. Men sĂ„ var det tid til en frokost. Hjemme pĂ„ gĂ„rden, var der alt muligt gammeldags fed mad, som nĂŠsten ingen Emil kendte spiste lĂŠngere, sylte, rullepĂžlse og hjemmelavet leverpostej. Men efter markarbejde fĂžltes det helt rigtigt. De arbejde yderligere seks timer, fĂžr de havde klaret det meste. Jens var yderst tilfreds med sin lille hjĂŠlper, og sĂŠrligt da han tilbĂžd sit numsehul, fĂžr han skulle med bussen hjem. De kneppede midt pĂ„ spisebordet med Emil pĂ„ ryggen, og benene op, den stilling som Emil elskede at fĂ„ pik i. Emil lovede at besĂžge sin onkel snart igen
Emil (afsnit 71) pĂ„ stranden med âThomasâ
Emil fik at vide af Thomas, at de skulle pĂ„ stranden i dag, da det nok blev en af sensommerens sidste varme dage. Emil skulle blot medbringe et hĂ„ndklĂŠde, da der ikke var brug for badebukser. De cyklede afsted, men da de kom til en sidevej, holdt der fire andre store drenge fra Thomas` hold. De var alle noget ĂŠldre end Thomas, men da han var sĂ„ god til sin sport, spillede han pĂ„ et andet hold ,end dem pĂ„ hans egen alder. De ĂŠldre kiggede lystigt pĂ„ Emil, der blev lidt nervĂžs, over at skulle bade sammen med dem, men han stolede pĂ„ Thomas. De kendte en smutvej, til et mere roligt sted pĂ„ stranden, hvor bĂžrnefamilier og biler ikke sĂ„ let kunne kommet til. Da de nĂ„ede frem, hev Thomas kludene af Emil, fĂžr han selv stod i sine badeshorts. Emil skulle Ă„benbart vĂŠre nĂžgen, mens de andre fem drenge havde badetĂžj. De lĂžb ud i vandet, og legede de sĂŠdvanlige lege med at sprĂžjte pĂ„ hinanden og svĂžmme om kap. Den gamle leg med at give en hestesko og slynge den anden op blev ogsĂ„ brugt. SĂ„ skulle de konkurrere i undervandssvĂžmning. Emil og en anden dreng blev stillet op med ti meters mellemrum. SĂ„ skulle de andre drenge dykke under benene pĂ„ den fĂžrste, og forblive under vand til at svĂžmme under den nĂŠste. Emil stod som den sidste, og hver en dreng svĂžmmede mellem hans ben, kom der en hĂ„nd op, og greb ham i skridtet. Afstanden blev gradvist Ăžget. Og til sidst var der kun Thomas og en anden stor fyr tilbage. Thomas mĂ„tte give op, og den anden fyr blev kĂ„ret som vinder. Nu viste det sig at prĂŠmien var Emils numse. De skulle kneppe Emil i den rĂŠkkefĂžlge de havde klaret konkurrencen. sĂ„ fĂžrst kom den store og stĂŠrke fyr, op i Emil, efter nogen tid kom han, og overlod pladsen til Thomas, der var blevet nummer to, da Emil pĂ„ dette tidspunkt var godt Ăžm i numsehullet, og kunne mĂŠrkes sĂŠden fra den fĂžrste, klemte han hĂ„rdt om sin kĂŠrestes pik, sĂ„ han kom ret hurtigt. Nu var der to ladninger i numsen. den tredje kom til, han var ogsĂ„ ret lĂŠnge om det, men det da han fik sin udlĂžsning, var Emil nĂŠrmest fĂžlelseslĂžs i hulle. Den fjerde fyr kom op, han var til gengĂŠld sĂ„ ophidset af at se sine venner kneppe, sĂ„ det blev en kort omgang. SĂŠden lĂžb nu ud at hullet pĂ„ Emil. Den femte og sidste fyr, havde den stĂžrste pik, sĂ„ det var dejligt at emil var sĂ„ gennemkneppet. Den sidste fyr fik sin orgasme. Emil fik ros for sit stramme og villige hul. Drengene steg pĂ„ deres cykler og trillede hjemad. Som de sidste tog Emil afsked med sin elsker. âTak fordi du tog mig med, det var dejligt. Jeg hĂ„ber dine venner vil bruge mig en anden gangâ.
Emil (afsnit 72) pÄ gaydisko med Alex
Alex havde fundet ud af, at der i en anden lidt stĂžrre by var et diskotek for unge bĂžsser. Der ville han gerne have Emil med. SĂ„ de aftalte, at de hjemme fortalte at de sov hos hinanden, og tog afsted med bussen. Det var en lĂŠngere rejse, men drengene havde penge nok til at betale for turen. Emil var kun lige fyldt 14 Ă„r, men han havde lĂ„nt et id kort fra en af Thomasâ venner, der sagde han var 15 Ă„r, som var aldersgrĂŠnsen pĂ„ diskoteket. Emil havde drengetĂžj pĂ„ denne aften, dog med et et lidt feminint skĂŠr. Hvide jeans, en stumpet pink t-shirt, sneakers og en kort kort blĂ„ denim jakke. Alex havde valgt sorte skinny jeans, en violet skjorte og en sort lĂŠderjakke. Der var kĂž foran diskoteket, men efter en lille time blev de lukket ind. Musikken var hĂžj tekno, men der blev ikke skelet til alder for kĂžb af alkohol. Der var mange svedige drenge i lokalet, der blev danset og kysset overalt. Det var skĂžnt at slĂ„ sig lĂžs, og Alex var en god dansepartner og sĂ„ kyssede han godt. De kĂžbte flotte farvede drinks, og satte sig ved et bord med fire andre unge drenge. De andre drenge kendte hinanden, men var Ă„bne overfor nye venner. Det var en befrielse, at sidde i en gruppe, og vide, at de andre var ligesom en selv. LĂŠkre og pĂŠne fyre, der var glade og venlige. De var interesseret i hinanden, og de talte om spring ud historier. Alle grinte af sĂžde Ida, der havde klaret den for Emil. To var stadig i skabet, men fĂžlte opbakning for de andre. Tiden flĂžj afsted, og de kĂžbte flere drinks. Da Alex endelig kiggede pĂ„ sit ur, var sidste bus kĂžrt. Det var ikke noget problem for de to ĂŠldste pĂ„ 18 Ă„r, boede i en ungdomsbolig sammen, ganske tĂŠt pĂ„. SĂ„ Emil og Alex blev inviteret hjem til dem for âat soveâ..
Deres eneste vÊrelse rummede kun en dobbelt seng. Der var en kogeÞ, samt et lille badevÊrelse. En meget stor del af vÊrelset var optaget af tÞjstativer. Drengene gik begge pÄ en designskole, hvor de havde tekstil som hovedfag. Det var tydeligt at det var et homo hjem. Et kÊmpe regnbueflag hang pÄ vÊggen, der stod en dildo pÄ natbordet. Og lÊkre nÞgne kalender fyre var hÊngt op i et flot kunstnerristisk mÞnster. De smed alle tÞjet og kravlede op i sengen. Hvem der kyssede med hvem, eller hvem der kneppede hvem, var ikke sÄdan lige til at fÄ styr pÄ, men efter en god times tid, sov alle fire i en stor fÊlles bunke, med indtÞrret sÊd pÄ kroppen. De vÄgnede sent pÄ formiddagen, og Emil og Alex skulle finde en bus hjemad, de lovede dog at besÞge deres nye venner snart igen.
Emil (afsnit 73) tilbage pÄ gÄrden hos onkel Jens
Onkel Jens kontaktede Emil igen, han ville hÞre om han kunne komme og overnatte hos ham, da han gerne ville lÊre sin nevÞ bedre at kende. Emil fik lov til at tilbringe nogle dage pÄ gÄrden. SÄ det var afsted med bussen ud pÄ landet igen. Knap var de kommet indenfor dÞren, fÞr onkel Jens ville kneppe Emil. Emil tog sit tÞj af og lagde sig pÄ ryggen pÄ bordet, sÄ onklen kunne komme til. Onklen knappede sine overalls op, og blottede sin stive pik. Nu skulle der kneppes. Jens hamrede sin pik op i drengen, og ret hurtigt kom han oppe i hullet pÄ Emil. Jens sine overalls pÄ igen, men Emil forblev nÞgen. Sammen gik de en tur rundt pÄ gÄrden, de sÄ til dyrene, og fik et kig ud over markerne. Jens havde svÊrt ved at se pÄ den smukke nÞgne dreng, der kun havde taget sine sko pÄ. SÄ i et hjÞrne af laden, blev Emil bundet fast og hejst lidt op med spillet. SÄ begyndte Jens at smÊkke den smukke numse, jo mere rÞd den blev, jo mere ophidset blev onklen. Han tog et bÊlte frem, og lod det klaske Emil, hÄrdere og hÄrede. Han stoppede fÞrst, da der kom blÄ mÊrker. SÄ blev Emil sÊnket lidt ned igen, og Jens trÊngte op i ham igen. Han holdt lidt lÊngere denne gang, men snart flÞd sÊden igen ned ad lÄret pÄ Emil. Den dÄrlige samvittighed ramte Jens som et hammerslag, han forstod ikke, hvad han havde udsat Emil for. Emil mÄtte trÞste sin onkel, der begyndte at grÊde hÞjlydt, og forsikre ham om, at det var okay, og at Emil selv havde vÊret ude om det, og derfor fortjente en endefuld. De gik tilbage til kÞkkenet. Emil tog lidt tÞj pÄ igen, Og Jens lavede en god middag med flÊskesteg, brun sovs og kartofler. Da det blev sent, tilbÞd Emil at sove sammen med sin onkel igen. Onklen afviste, og bad Emil om at sove i gÊstevÊrelset. Emil klÊdte sig af, og lagde sig ned under den tunge dyne, og faldt i sÞvn. Da Emil vÄgnede duftede der af kaffe og stegt bacon. Han gik derfor nÞgen ud i kÞkkenet. Her stof Jens og lavede rÞrÊg, kun ifÞrt nogle gamle slidte underbukser. Emil havde ikke vÊret lÊnge i kÞkkenet, fÄr der var telt i underbukserne. Emil passede derfor sin tjans, gik pÄ knÊ og suttede sin onkel til udlÞsning. Godt indsmurt i sÊd, fik han sin morgenmad serveret, og de hyggesnakkede over morgenkaffen. Emil mente, at han nok kunne trÊnge til et bad, men Jens ville gerne med, sÄ de gik i bad sammen. Der var et rimeligt moderne badevÊrelse, sÄ Jens kunne sÊbe sin nevÞ ind og nyde den smukke dreng. Da Jens vaskede drengens numsehul, smuttede der flere fingre ind. Og snart efter kom pikken op. Jens kneppede den vÄde dreng, mens vandet lÞb ned over dem. Men arbejdet kaldte, der skulle bÄde arbejdes i stalden og pÄ marken. Emil hjalp til sÄ godt han kunne. Men fysisk strÊk er Emil jo ikke, sÄ han blev trÊt til nÊrmest udmattelse efter nogle timer. Men efter en god frokost kunne han lidt igen. Til eftermiddagskaffen fik de dejlig kage, og Emil satte sig pÄ skÞdet af sin onkel. Det var rart med den store bjÞrnefavn. Emil blev helt salig, nÄr Jens krammede og kÊlede med ham. Jens besluttede, at Emil skulle blive inde det sidste af dagen, mens han selv klarede resten. Da Jens var fÊrdig, havde Emil sÞrget for aftensmad og dÊkket bord, han var nÞgen bortset fra et forklÊde. Der var Þl pÄ bordet, og den nÊsten nÞgne dreng serverede og skÊnkede op. Da middagen var klaret lagde Emil sig over knÊet pÄ sin onkel, og opfordrede ham til at give ham en endefuld. Onklen som jo super tilfreds med drengen tÞvede lidt, men forstod sÄ, at det var en optakt til sex. Emil fik derfor varmet sine balder, og Jens blev sÄ liderlig som aldrig fÞr. Emil bÞjede sig hen over bordet, og tilbÞd sin numse til onklen. Jens trÊngte op i ham igen, og denne gang blev det til en ordentlig gang knep, fÞr han fik fil orgasme. De satte sig ind i sofaen og sÄ lidt fjernsyn, Emil sad pÄ skÞdet, og sÊden lÞb langsomt ud af hans Þmme hul. Denne gang fik Emil lov til at sove samme med sin onkel. Det var trygt og rart at ligge sammen med den store mand. Da Emil vÄgnede, kunne han mÊrke en stiv pik i sin sprÊkke. Emil skubbede sin onkel om pÄ ryggen, og satte sig overskrÊvs og red Jens til han fik udlÞsning. de fik et brusebad sammen fÞr morgenmaden, og sÄ skulle Emil ellers tilbage med bussen. Emil lovede at komme igen.
Emil (afsnit 74) pigeaften hos Noah
Noah havde inviteret til hygge pigeaften hjemme hos sig. Hvad der var en overraskelse var ar Christine havde taget sin kÊreste med, han hed Mads og var 17 Är, han var en flot fyr med lidt skÊg, brede skuldre og fremstod som en sporty type. Noah hviskede til Emil, at Mads var fÞdt som pige, men havde taget hormoner i en del Är. SÄ den flotte bule i bukserne skyldes en kunstig pik. Nikoline var naturligvis ogsÄ med, og hun var smukkere end nogensinde. Pigerne havde fÄet lov til at nyde et par flaske pink mouserende vin,og diverse snack og chips. Moderen havde trukket sig tilbage til sit sovevÊrelse, hvor hun havde et tv. SÄ pigerne og Mads kunne have stuen for sig selv. Christine var helt Äben omkring at hun var blevet kastreret. De fik alle lov til at se den tomme pose under hendes lille tÞzepik. Det var pÊnt lavet, og hun havde ikke oplevet nogen komplikationer. Nu fÞlte hun sig hel. Mads fortalte at han havde fÄet fjernet sit brystvÊv, og at hormon kuren forlÞb godt. Emil ville gerne se hans kusse, og det var ikke noget problem for Mads i denne kreds. Han trak sine bukser ned, og under sine boxershorts fremdrog han en flot penisatrap. Den fyldte underbukserne godt ud, og sad lige, hvor den skulle. Det var skÞnt at kunne vÊre Äbne omkring disse emner, og pigerne beundrede den flotte krop, som Mads havde skabt, ved hÄrd trÊning i motionscentret. emil fortalte at det for ham handlede om at kunne vÊre pige nÄr han havde lyst, da det understregede hans trang til at tilfredsstille fyre, men han ogsÄ kunne lide at vÊre Emil, en lidt feminin dreng, men dog en dreng, der elskede sin pik, og at han legede med den hver eneste dag. I dag var han Emilie, med smukt lyserÞdt lingeri, korte hvide short, lange selvsiddende netstrÞmper, og en Äben skjortebluse. Nikoline mÄtte desvÊrre fortÊlle, at hun var blevet drillet i skolen, og at et par drenge havde slÄet og revet hende i hÄret. De kaldte hende alt muligt grimt, og hun havde derfor ikke vÊret i skole i over en mÄned. Hendes forÊldre var derfor nÞdsaget til at finde en anden skole til hende. Emil priste sig lykkelig for Thomas, der passede pÄ ham, og ingen havde glemt hvad der skete med Oskar, selvom han stadig hÊvdede, at vÊre faldet pÄ sin cykel. Det ar pÄ en mÄde en aseksuel aften, selvom det var deres seksualitet, der havde bragt dem sammen. Emilie elskede sine veninder, og hun fÞlte sig hel og tryg i deres selskab.
Emil (afsnit 75) Emil eller Emilie (afslutning)
Emil kunne kigge tilbage pĂ„ mere end et Ă„r. Han havde lĂŠrt sin seksualitet at kende, skelnede ikke sĂ„ meget lĂŠngere om han var dreng eller pige. FĂžlte sig accepteret som han var. Havde en dejlig kĂŠreste, og rigtig gode bollevenner. Han havde lĂŠrt, at andre mennesker fil lyst til sex, bare han var i nĂŠrheden. Det var som en magisk virkning, han havde over andre. Han virkede uskyldig, men var det ikke. MĂ„tte indrĂžmme, at han brugte det til at fĂ„ eller opnĂ„, hvad han ville. Hans forĂŠldre havde forstĂ„et, at han var bĂžsse, og alverdens bĂžnner ikke kunne ĂŠndre pĂ„ dette. Han elskede sin sĂžster, og beundrede den kloge pige, som i den grad stod op for ham. Frank onanerede stadig med tanken pĂ„ Emil, men turde ikke nĂŠrme sig ham, da han var bange for Thomas. Emil valgte non-firmation til forĂŠldrenes store sorg, men dog ogsĂ„ lettelse, da de sĂ„ ikke skulle stĂ„ til regnskab for Emil overfor menigheden. Emil stoppede som spejder, men hang ud med Chris til tider, og elskede at fĂ„ pik af ham. Efter endnu en succes hos Kasper, fik han et fint honorar for sit modelarbejde, skĂžnt han stadig arbejdede i toiletbygningen sammen med Alex. Oliver havde stadig brug for stĂžtte til sine stĂŠvner, og emil tog gerne afsted med ham. BĂ„de Emil og Thomas skulle i samme gymnasium. Og Michael kĂžbte en lejlighed til sin sĂžn i en stĂžrre by, hvor der var et godt studenterliv. Her boede Emil en stor del af tiden. Det var stadig Thomas, der bestemte alt, troede han, men det gik ikke rigtigt op for ham, at det faktisk mange gange var Emil der fik sin vilje, ved sin mĂ„de at sno Thomas om sin lillefinger...eller skulle der stĂ„...sin lille tissemand...slutâŠ.hĂ„ber du kunne lide historien...jeg arbejder pĂ„ en ny ;-)