Overrasket i cafeteriaet
Af oleole13
Her sad jeg sÄ pÄ bÊnken i omklÊdningshytten med spermen drivende ned ad ansigt, mave, ryg, rÞv, nosser og pik, og med et Þmt rÞvhul og en lige sÄ Þm mund og hals.
Hvad var det, der var sket? Jo for fanden, jeg var helt klar over, at jeg var blevet grundigt kneppet i bÄde mund og rÞv, det var ikke det, der rystede mig, selv om det havde vÊret en voldsom oplevelse, og fÞrste gang, jeg havde haft noget med andres pikke at gÞre. Nej, det der rystede mig, og som jeg ikke forstod, var den kendsgerning, at jeg var blevet tÊndt seksuelt, mÄske ikke mindst af pikken i rÞven, og at en hel del af den sperm, der sivede ned af bryst og mave, var min egen, og at det nok havde vÊret min hidtil voldsomste udlÞsning. Var jeg virkelig til den slags, jeg, der hidtil kun havde haft seks med kvinder, og aldrig tÊnkt pÄ mÊnd som seksobjekter!. NÄ, det mÄtte jeg tÊnke nÊrmere over siden, fÞrst mÄtte jeg komme ud af den her redelighed og den her forbandede hytte.
Der var en enkelt bruser, og naturligvis kun med koldt vand. Og uden sÊbe var det ikke sÊrlig effektivt til at fjerne spermen, men til gengÊld kÞlede det fint pÄ rÞv og de stadig stive vorter.
Jeg fik nok tÞrret det meste af den tiloversblevne sÊd af i hÄndklÊdet, men da jeg skulle til at tage tÞjet pÄ, fik jeg mig en stor overraskelse. Mine trusser var vÊk, og det samme var min t-shirt, till gengÊld var der en tanktop magen til dem, som fyrene havde haft pÄ, men nok med en nogen anden pÄskrift!
Foran stod der med tydelige bogstaver: TVIST THEM (vrid dem), og sÄ var der to pile, der helt tydeligt ville pege lige pÄ det sted under trÞjen, hvor brystvorterne ville befinde sig. Indskriften pÄ ryggen gav ikke noget efter, der stod: FUCK ME, og sÄ var der en stor pil, som pegede helt ned til kanten af trÞjen, og da den hang ned til midt pÄ rÞven, var det ikke til at misforstÄ, hvad den pegede pÄ!
Alt mit andet grej var der. Det var ikke fordi det var meget, min mobil, ur, pung og sandaler.
Hvad skulle jeg gĂžre?
NĂ„, hvad fanden, der var jo kun et at gĂžre, sĂ„ jeg kom i shortsene uden trusser og i den meget specielle trĂžje, men hvad fanden, der var jo ikke mange, der kunne engelsk, sĂ„ âŠ.
Der var en god time, til den nĂŠste bus, sĂ„ jeg gik ind i cafeteriaet for at fĂ„ noget frokost, og noget varmt til halsen. Der var ikke mange gĂŠster, og ingen af âmineâ fyre, og der skete da heller ikke noget usĂŠdvanligt.
Jeg kom i god ro og orden til byen, til hotellet og op pÄ vÊrelset. FÞrst her fik jeg den nÊste overraskelse. Der lÄ en lille stak med trÞjer magen til den, jeg havde pÄ fra omklÊdningshytten, kun var de i forskellige farver, men indskriften var den samme pÄ dem alle sammen. Og sÄ lÄ der et ark papir Þverst i bunken.
Velkommen hjem! Stod der. Fra nu af bruger du kun den her slags trÞjer, nÄr du forlader dit vÊrelse, og sÄ ingen trusser eller andet. Vi har nogle dejlige film af den lille episode i hytten, som vi meget gerne vil vise dig i fjernsynsstuen i aften klokken ni.
Hilsen vĂŠrten
NÄ sÄdan! Det var sÄdan, de ville have det. De havde godt nok krammet pÄ mig, men de skulle ikke fÄ mig ned med nakken, men fÞrst skulle jeg have et varmt bad og sÄ en god lang middagssÞvn.
Da jeg vÄgnede var klokken seks, og de underbukser, jeg havde sovet i, var helt indsÞlet i sperm. For satan, hvorfor nu det? Har jeg ikke allerede spermet tre gange i dag, men sÄ dÊmrede lidt af drÞmmen for mig, og den havde handlet om, at jeg blev gruppepulet af et antal rÄ mÊnd. SÄ var det der igen! Var det virkelig det, jeg tÊndte pÄ?
Jeg mÄtte ud for at fÄ noget aftesnmad inden klokken blev ni. FÞrst fandt jeg et par rene trusser frem, men sÄ faldt mine Þjne pÄ de fire trÞjer og brevet, sÄ det blev et par blÄ jeans, det par, der var lidt slidte, og sÄ den trÞje, de havde efterladt til mig i hytten. Jeg skulle vise dem, at jeg ikke var bange for dem!
Jeg tog det sÊdvanlige cafeteria ikke langt fra hotellet. Det var lidt tidligt efter stedets sÊdvane for aftensmad, sÄ der var kun fÄ gÊster. Der var kun to mÊnd i rÊkken foran mig, og den forreste var nok ved at blive betjent, for fyren ved kassen var tilsyneladende i kÞkkenet.
Jeg havde ikke bemĂŠrrket, at en tredje mand stillede sig bag mig, ikke fĂžr jeg med et halvhĂžjt stĂžn mĂŠrkede, at han havde stukket begge hĂŠnder ind under de brede ĂŠrmegab og taget fat i mine vorter.
Syyyh, stÄ stille, hviskede han, sÄ er der ikke nogen, der opdager noget, og sÄ klemte han videre, og vorterne reagerede Þjeblikkelig ved at blive stive.
NÄ, hviskede han, de kan stadig lide at fÄ lidt massage, og sÄ vred og hev han i dem, og jeg stÞnnede igen. Han var Äbenbart en af fyrene fra formiddagen.
Hvordan reagerer fyren her nede, sagde han og fÞrte den ene hÄnd ned til det bukseben, hvor min pik allerede lavede en pÊn bule.
NÄ, den kan ogsÄ lide behandlingen, ja, det gÄr lige fra de her kontakter og ned til fyren, og sÄ havde han igen begge hÊnder inde under min trÞje.
Det var helt normalt, at betjeningen ikke var sĂŠrlig hurtig, men nu her var den ekstra langsom.
Pludselig mÊrkede jeg igen en hÄnd pÄ pikken, og det selv om manden bag mig havde travlt med begge sine hÊnder pÄ vorterne. Det var fyren foran mig, der rakte en hÄnd bagud, uden tilsyneladende at forandre stilling.
Manden bag mig trak nu lidt i mine hofter. Skyd lige den rÞv lidt bagud, hviskede han, og spred benene lidt mere, og samtidig sparkede han let til mine fÞdder, sÄ jeg helt uvilkÄrligt flyttede dem lidt. Og s, hvad fanden var nu det? Var der ikke en finger pÄ mit rÞvhul? Det var da ikke muligt, jeg havde jo jeans pÄ. Men fingeren var der helt bestemt, og nu var den pÄ vej ind.
StÄ bare helt stille og nyd det, hviskede han, mens han kÞrte den lÊngere op, og lidt rundt derinde. Jeg udstÞdte endnu et halvhÞjt gisp, og han smÄgrinede.
NÄ der fik jeg nok fat i den, hviskede han, og sÄ gnubbede han videre pÄ det gode sted derinde. HÄnden pÄ pikken holdt heller ikke stille, den kÞrte op og ned ad bulen og isÊr ned til spidsen, hvorfra der nu sivede en lind strÞm af presperm, som hurtigt lavede en vÄd plet pÄ stoffet.
Betjeningen var gÄet helt i stÄ, altsÄ den, der skulle levere maden, mens betjeningen af mine Êdlere dele var i fulde omdrejninger.
Der var nu to fingre inde i min rÞv, og de bÄde gnubbede og kÞrte ind og ud og rundt og rundt, mens den anden hÄnd lige sÄ flittigt masserede den ene af ve stangstive vorter.
Og sÄ skete der det, der mÄtte ske. Jeg skÞd og skÞd for femte gang den dag, og det endda en ganske pÊn portion, men noget sÄ frÊkt som at blive behandlet pÄ den mÄde i en kassekÞ, havde jeg aldrig vÊret ude for.
Bliv lige stÄende sÄdan et Þjeblik, hviskede han, da han havde trukket fingrene ud, og sÄ tog han den stÊrkt krydrede agurk, som han tidligere havde anbragt pÄ sin tallerken, og uden yderligere dikkedarer stak han den op i min rÞv og pressede den godt ind bag ringmusklen.
Husk at betale for den ved kassen, hviskede han med et grin.
Ret dig dig sÄ bare op, klem godt sammen, sÄ bliver den derinde, hviskede han, og lad bare som ingenting er hÊndt.
Lige i det saamme kom kassefyren ud fra kĂžkkenet med maden til den forreste fyr i kĂžen, og ingen bortset fra os tre havde tilsyneladende bemĂŠrket noget.
SĂ„ gik det pludselig hurtigt, jeg fik min mad og Ăžl, og ham bag mig hviskede, at jeg skulle sĂŠtte mig ved bordet hvor ham, der havde gnedet min pik af, havde satsig.
Det var noget ubehageligt bÄde at stÄ og gÄ med de spermsÞlede bukser, men der var jo ikke andet at gÞre, og nu syntes jeg ogsÄ, at noget mere end blot fornemmelsen af agurken foregik i min rÞv. det begyndte ligesom at klÞ derinde.
SelvfĂžlgelig kom ogsĂ„ âbagmandenâ hen til vores bord, og de to fyre, som jeg nu genkendte fra formiddagen, begyndte at snakke og grine sammen.
Hvordan gĂ„r det? Spurgte âbagmandenâ, jeg synes, du sidder noget uroligt.
Og det gjorde jeg. Den klĂžende og brĂŠndende fornemmelse i rĂžven tog til.
Ja, grinede han. De der krydrede agurker, kan nok sÊtte lidt liv i rÞven, ikke? Men de gÞr ingen skade, altsÄ bortset fra, grinede han, at man nok i de nÊste dage vil lÊnges efter noget, der kan gnubbe pÄ det derinde, men det er der nok rÄd for. Og sÄ grinede han hÞjere. Jeg havde smagt de agurker, og de var virkelig krydrede, sÄ vi, der ikke var vant til sÄ stÊrke sager, skulle vÊre meget forsigtige med dem, og nu sad jeg sÄ her med sÄdan en fyr i rÞven, og alle de gode krydderier gik lige ind i den tynde tarmvÊg.
Rejs dig lige lidt op og bĂžj dig fremad.
Det gjorde jeg, da jeg naivt troede, at han ville pille agurken ud. I stedet stak han igen en finger op og pressede agurken lĂŠngere op.
SÄ er der lidt mere af tarmen, der fÄr fornÞjelse af krydderierne, grinede han. NÊste gang skal vi nok hellere stikke to eller tre stykker op for den bedste virkning, og sÄ grinede han igen.
NÊste gang, tÊnkte jeg, der bliver forhÄbentlig ikke flere af den slags omgange.
FortsĂŠttes