Massage til Lukas!
Boylover · â -
Mennesker. Der var et hold damer som lavede noget vand-aerobic og et par drenge pÄ ca. 9 Är. Der var et par Êldre gutter og en ung fyr og sÄ mig selv. Jeg lavede lidt indledende Þvelser inden jeg skulle i gang med mine baner.
De smÄ knÊgte lÞb rundt og legede og smuttede sÄ i vandet og legede lidt derhenne.
De to ĂŠldre var i det lidt varmere og stod ved kanten og talte sammen. Den unge fyr var i gang med at gennemplĂžje vandet. Jeg tog ogsĂ„ et par ture. Efter ca. et kvarter var den unge fyr kommet i nĂŠrheden og spurgte mig om jeg havde prĂžvet at svĂžmme i lĂŠngere tid og mĂŠrke syren presse pĂ„. Det havde jeg og sagde at han skulle tage den med ro et Ăžjeblik sĂ„ han ikke gik i krampe. Han hoppede op pĂ„ kanten og slappede lidt af. Han sad og kĂžrte led og muskler igennem. Jeg hoppede op til ham og kiggede pĂ„ ham. Han var enormt flot og muskulĂžs. Jeg stirrede pĂ„ hans speedos og tĂŠnkte âhvad mon de skjulerâ? Han sagde at han ville ud og skylles af. Det gĂžr jeg ogsĂ„ sagde jeg. Da vi kom derud tog jeg mine speedos af og gik ind under bruseren. Han gjorde det samme og gik ind under sin bruser. Jeg tog et hĂ„ndklĂŠde om mig og kiggede pĂ„ ham da jeg passerede ham. Hans pik var rigtig lĂŠkker. Jeg smutter ind i varmen sagde jeg og gik ind i saunaen. Der var heller ingen mennesker sĂ„ jeg satte mig op ad vĂŠggen og nĂžd varmen. Der gik et par minutter og sĂ„ gik dĂžren op og den unge fyr kom ind med sit hĂ„ndklĂŠde om sig. Han satte sig pĂ„ samme hylde som jeg og spurgte om det var ok. Naturligvis svarede jeg. Han sad og nĂžd varmen og jeg spurgte om hans smerter i ryggen var vĂŠk. Der var de ikke. SĂ„ bad jeg ham dreje sig med ryggen mod mig. Jeg kantede mig derover og fĂžlte pĂ„ hans ryg og kunne mĂŠrke en infiltration ved skuldersektionen. SĂ„ bad jeg ham lĂŠgge sig pĂ„ bĂŠnken. Jeg masserede nu hans dejlige ryg og fik infiltrationen fjernet. SĂ„ kunne han sĂŠtte sig op igen. Jeg kunne sgu godt bruge en gang massage over det hele sagde han. Det kan jeg sĂ„ ikke hjĂŠlpe dig med her sagde jeg. Hvor sĂ„ spurgte han hurtigt. Vi kan kĂžre hjem til mig svarede jeg. Vi tager lige lidt mere varme. Jeg bor ikke sĂ„ langt vĂŠk sagde jeg og spurgte om han havde sagt hvad tid han kom hjem. Nej, mor er pĂ„ arbejde og min far bor ikke her sĂ„ det er ikke noget problem sagde han. Hvad hedder du spurgte jeg ham, forresten hedder jeg Peter. Jeg hedder Lukas svarede han. Vi sad og talte om ingen ting i ca. 10 minutter og sĂ„ spurgte jeg om vi skulle gĂžre os fĂŠrdige. Vi rejste os og gik ud og tog et bad. Jeg skĂŠvede hen til ham imens vi var i bad og han var enormt lĂŠkker. Meget muskulĂžs, MĂžrkt halvlangt hĂ„r og en mega lĂŠkker pik og i hvert fald ogsĂ„ dejlige faste baller konkluderede jeg. Han var 180 cm og vejede 66 kg. Jeg selv er 33 Ă„r, 183 cm og vejer 72kg. Jeg er homo, men pĂ„ ingen mĂ„de feminin.
Er pÄ konstant jagt efter dejlige kroppe - OG pikke - som jeg mÄ lege med.
Vi tog hjem til mig, hvilket tog ca. 8 minutter pÄ cykel.
Vi kom ind og jeg sagde at han bare kunne lade sin taske stÄ i entréen. Vi tog jakken af og gik ind i stuen og satte os ned. Jeg rejste mig dog hurtigt igen og spurgte hvad han ville have at drikke. Jeg tager en Cola sagde jeg. Det samme her sagde han. Jeg kom ind med Colaerne og havde taget en pakke kiks med ind. Vi sad og drak lidt og tog nogle kiks. NÄ, sagde jeg, skulle du have massage. Ja tak sagde han. Du kan gÄ med ind ved siden af sÄ svarede jeg og rejste mig op. Han gik med og kom ind i det ene rum hvor jeg havde en massagebÊnk stÄende. Bare drop kludene sagde jeg. Han tog T-shirten af trak sine bukser af. Jeg mÄ hellere lige lÄne et toilet hvis det er ok, jeg skal lige pisse sagde han. NÊste dÞr, oplyste jeg. Han gik derind og kom hurtigt tilbage. Han lagde sig op pÄ briksen. LÊg dig godt til rette sagde jeg. Jeg henter lige noget massage olie. Jeg gik ind og hentede det og gik ind pÄ toilettet for lige at lade vandet. Da jeg kom ind til Lukas igen lÄ han pÄ maven kun ifÞrt et par boxershorts. Jeg tog lidt olie pÄ hÊnderne og hÊldte lidt pÄ hans muskulÞse ryg og gik stille og roligt i gang. Jeg spurgte om han havde gÄet til meget sport for han havde en meget flot krop. Tak, sagde han og oplyste han gik til Taekwondo og svÞmmede en del. Han havde gÄet til Taekwondo i 4 Är.
Han nÞd massagen meget kunne man hÞre og han var totalt afslappet. Jeg havde nu masseret bÄde ryg, skuldre og bagsiden af hans lÄr og havde taget begge sider af underbenene.
Jeg bad ham vende sig om sĂ„ jeg ogsĂ„ kunne tage forsiden. Han vendte sig. Hans six-pack, brystmuskulatur og forsiden af skuldrene fik en god omgang. Efter skuldrene var det hans arme som fik en omgang. SĂ„ var det benenes tur. Hans lĂ„r var dejligt muskulĂžse og han nĂžd det rigtig meget. Jeg arbejde mig nu ind til inderlĂ„rene og masserede lĂžs. Min hĂ„nd âkom tilâ at strejfe hans pik og jeg sagde bare hovsa. Det gĂžr ikke noget sagde han. Den kan holde til det. Kan den holde til mere end det spurgte jeg og stĂždte til den.
Hvad mener du spurgte han og rejste sig op pÄ albuerne. Jeg mener om den ogsÄ skal behandles. Det mÄ du da gerne svarede han. Jeg tÞrrede mine hÊnder og tog min hÄnd ned til hans lÄr og stak hÄnden indenfor. Der var den skÞnne, blÞde og dejlige pik. Den begyndte at rejse sig og jeg trak nu ned i hans Boxers. Han lÞftede rÞven sÄ de kunne komme helt vÊk. Jeg tog fat i hans pik med den ene hÄnd og begyndte at lege med den. Den blev hurtigt meget stiv. Den anden hÄnd legede med hans nosser. Det kan den da vist godt lide sagde jeg. Det kan den bestemt svarede han. Kan den lide andet spurgte jeg. PrÞv sagde han. Jeg tog den nu i munden og nu blev den for alvor stiv. Kanon lÊkkert! Jeg suttede og slikkede den og nosserne. Den kommer nu sagde han og jeg tog hurtigt pikken i munden og slugte hans kraftige sprÞjt. Da den var fÊrdig rejste jeg mit hoved op igen og sagde ca. 16 cm. dejlig pik pÄ en ca. 16 Ärig fyr. Det hÊnger sammen sagde jeg.
Jeg er altsÄ kun 14 sagde han. ----14 spurgte jeg og kiggede pÄ ham vantro og fat i hans pik igen. Den er eddermaeme lÊkker.
Tak sagde han. Jeg tog hans hĂ„nd og sagde kom. Han rejste fra bĂŠnken og gik med mig. Vi gik ind i sovevĂŠrelset hvor jeg fĂžrte ham hen til sengen. Jeg smed hurtigt mit tĂžj og lagde mig pĂ„ sengen sammen med ha. Jeg sagde at jeg nu gerne ville prĂžve med ham igen. Det var han helt med pĂ„. Vi kyssede hinanden og jeg tog fat i hans pik som endnu ikke var blevet stiv igen, men det blev den hurtigt. Det gjorde min ogsĂ„ og han stirrede intenst pĂ„ min pik og sagde den er eddermaeme da stor. Det mĂ„tte jeg jo indrĂžmme, (20 tykke cm). Jeg mĂ„tte bare have hans pik i munden igen. Jeg suttede den lidt og sĂ„ drejede han sig sĂ„ vi endte i en 69âer. Vi suttede lidt videre og sĂ„ spurgte jeg om der var noget han kunne tĂŠnke sig. MĂ„ jeg prĂžve at kneppe dig sagde han, det har jeg ikke prĂžvet endnu, men vil meget gerne. SelvfĂžlgelig sagde jeg og lagde mig pĂ„ maven pĂ„ madrassen. Han kantede sig om bag mig og lagde sin ind over mig. Hvordan gĂžr jeg spurgte han?
Jeg tog hĂ„nden over pĂ„ mit natbord. I skuffen lĂ„ noget glidecreme som jeg gav ham. SmĂžr det her pĂ„ dit pik hoved sagde jeg. Det gĂžr det lettere at fĂ„ den ind. Han smurte sin pik ind og spurgte om han skulle smĂžre mit hul ogsĂ„. Det var ok. Han tog noget creme pĂ„ fingrene og fĂžrte dem ned til mit hul og lidt efter indenfor. Jeg rakte ham noget papir sĂ„ han kunne tĂžrre sine fingre. Nu stak han sin pik derned og forsĂžgte at komme ind. Jeg lĂžftede rĂžven lidt op og tog en hĂ„nd ned og hjalp ham. SĂ
var den der. Han stak den lidt ind og begyndte at kÞre stille og roligt. Du mÄ gerne kÞre helt op sagde jeg. Det gjorde han og kneppede min rÞv enormt godt indtil han var ved at komme. Bare fortsÊt og sprÞjt oppe i mig sagde jeg. Han kÞrte videre og pludselig kom han med 4 kraftige stÞd. Han faldt sammen oven pÄ mig og lÄ bare og pustede. Han trak sig ud og jeg tog noget papir og tÞrrede hans pik af. Kom sagde jeg vi gÄr lige i bad. Vi gik derud og han var helt udkÞrt. Tak sagde jeg og kyssede ham. Vi tog et hurtigt bad og blev tÞrret nÞdtÞrftigt. Vi lagde os ind igen og lÄ og kyssede. Mine pik rÞrte pÄ sig og kort efter var hans ogsÄ klar igen. Vi suttede nu hinanden og han sprÞjtede mig i munden igen. Jeg slugte det og suttede videre pÄ den. Det gjorde han ogsÄ pÄ min og jeg sagde at det nu var det min tur til at komme. Jeg vil prÞve at have det i munden sagde han. SÄ jeg sprÞjtede nogle meget kraftige sprÞjt i hans mund. Han kunne ikke tage det hele og det lÞb ned af hans mund og ned pÄ hans bryst. Jeg kyssede ham og tog spermen og slugte det. SÄ slikkede jeg ham ren. Det er simpelthen det bedste jeg har prÞvet sagde han. Jeg har prÞvet med mine venner at spille og sutte lidt, men det her er bare sÄ enormt fedt. Du er velkommen til enhver tid sagde jeg.
Det var ikke sidste gang han var her. BĂ„de ham og nogle af hans venner ( i ALLE) aldre har vĂŠret her mange gange. LUKAS â My Adonis!!!